Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Rotor Wołgograd 2020/21


Rotor Wołgograd 2020/21:

Bramkarze:

1. Aleksandr Dovbnya (1987), RUS, 2020 FK Orenburg (odszedł w styczniu 2021 do Torpedo Moskwa) 6-0
22. Igor Obukhov (1996), RUS, 2021 SKA Khabarovsk (przyszedł w styczniu 2021 z SKA Khabarovsk) 0-0
34. Nikita Repin (1999), RUS, 2019 rezerwy 0-0
58. Daniil Kuznetsov (2002), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 0-0
93. Josip Condrić (1993), CRO, 2020 NK Istra (przyszedł w sierpniu 2020 z NK Istra) 22-0 2

Obrońcy:

3. Armen Manucharyan (1995), ARM, 2020 Pjunik Erewań (odszedł w lutym 2021 do FK Aktobe) 7-0 1
4. Oleg Kozhemyakin (1995), RUS, 2020 Shinnik Yaroslavl 19-0 5
5. Anton Piskunov (1989), RUS, 2017 Luch Vladivostok (odszedł we wrześniu 2020 do Chaiki Peschanokopskoe) 4-0 1
6. Patricio Matricardi (1994), ARG, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2021 do FC Hermannstadt) 2-0 1
18. Oleg Nikolaev (1998), RUS, 2016 drużyna młodzieżowa Olympii Volgograd (odszedł w styczniu 2021 do Volgara Astrakhan) 4-0 1
24. Yuri Logvinenko (1988), KAZ, 2021 FC Astana (przyszedł w styczniu 2021 z FC Astana i odszedł w marcu 2021 na wolny transfer, a następnie do FK Aktobe) 0-0
25. Danil Stepanov (2000), RUS, 2020 Rubin Kazań 22-1 9
26. Valeriy Pochivalin (1992), RUS, 2020 Irtysz Pawłodar (odszedł we wrześniu 2020 do Fakela Voronezh; odrejestrowany w sierpniu 2020) 0-0
27. Cedric Gogoua (1994), WKS, 2020 CSKA Moskwa 22-0 8 1
28. Azat Bairyev (1989), RUS, 2018 Kubań Krasnodar 16-0 3 1
33. Solomon Kvirkvelia (1992), GEO, 2020 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 z Lokomotiv Moskwa) 19-0 5
56. Aleksandr Balakhonov (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
70. Dmitri Shomko (1990), KAZ, 2021 FC Astana (przyszedł w styczniu 2021 z FC Astana) 4-0
80. Kirill Dontsov (2001), RUS, 2019 rezerwy 1-0
83. Dmitri Vershkov (2002), RUS, 2020 rezerwy 1-0

Pomocnicy:

7. Nikolay Kipiani (1997), RUS, 2020 Rubin Kazań 14-1 2
8. Oleg Aleynik (1989), RUS, 2019 SKA Khabarovsk 23-0 5
10. Jano Ananidze (1992), GEO, 2020 Anorthosis Famagusta (odszedł we wrześniu 2020 na wolny transfer, a następnie do Dinama Tbilisi) 0-0
11. Sergey Serchenkov (1997), RUS, 2020 rezerwy FK Ural 16-1 1
13. Sergey Makarov (1996), RUS, 2020 Isloch Minskiy Rayon 26-0 8
14. Ivan Mayevskiy (1988), BLR, 2021 FC Astana (przyszedł w styczniu 2021 z FC Astana) 5-0 1
17. Yevgeniy Pesegov (1989), RUS, 2019 FK Sochi 24-0 3
20. Ilya Zhigulev (1996), RUS, 2020 FK Krasnodar 26-0 8
21. Giorgi Arabidze (1998), GEO, 2021 Nacional Funchal (przyszedł w styczniu 2021 z Nacionalu Funchal) 4-0
22. Mukhammad Sultonov (1992), RUS, 2017 Shinnik Yaroslavl (odszedł we wrześniu 2020 do FK Nizhny Novgorod) 5-0 1
26. Aleksandr Saplinov (1997), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w sierpniu 2020 z FK Rostov i odszedł w styczniu 2021 do FK Rostov) 1-0
46. Dmitriy Sesyavin (2001), RUS, 2020 rezerwy 0-0
77. Zurab Davitashvili (2001), GEO, 2020 Rubin Kazań (przyszedł w sierpniu 2020 z Rubina Kazań) 20-0 5
99. Vladimir Medved (1999), BLR, 2020 Chaika Peschanokopskoe (przyszedł w październiku 2020 z Chaiki Peschanokopskoe) 3-0

Napastnicy:

9. Beka Mikeltadze (1997), GEO, 2020 Rubin Kazań (odszedł w lutym 2021 do Skody Xanthi) 12-0 3
10. Aleksey Shchetkin (1991), KAZ, 2021 FC Astana (przyszedł w styczniu 2021 z FC Astana) 5-2 1
19. Kirill Kolesnichenko (2000), RUS, 2020 Kairat Almaty (przyszedł we wrześniu 2020 z Kairata Almaty i odszedł w styczniu 2021 do Kairata Almaty, a następnie do SKA Khabarovsk) 2-0 1
23. Andres Ponce (1996), VEN, 2020 Akhmat Grozny (przyszedł w październiku 2020 z Akhmata Grozny) 14-2 2 1
59. Yaroslav Shcherbin (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
72. Kamil Mullin (1994), RUS, 2018 FK Tyumen 25-3 1
96. Flamarion Junior (1996), BRA, 2020 Dinamo Batumi (przyszedł we wrześniu 2020 z Dinama Batumi) 20-4 3

Trener: Aleksandr Khatskevich (1973), BLR, 2019 wolny transfer (do 19.03.2021)
Yuri Baturenko (1964), TJK, 2021 wolny transfer (od 20.03.2021)
Asystenci trenera: Khasanbi Bidzhiev (1966), RUS, 2021 wolny transfer (od 29.03.2021)
Andrey Semin (1971), RUS, 2021 wolny transfer (od 20.03.2021)
Maksim Shatskikh (1978), UZB, 2019 wolny transfer (do 19.03.2021)
Trenerzy bramkarzy: Vitaly Varivonchik (1972), BLR, 2019 wolny transfer (do 19.03.2021)
Dmitriy Tryapushkin (1964), RUS, 2021 FK Olimp-Dolgoprudnyi (od 20.03.2021)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET