Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Akhmat Grozny 2020/21


Akhmat Grozny 2020/21:

Bramkarze:

33. Vitalyy Gudiyev (1995), RUS, 2014 Ałanija Władykaukaz 14-0
42. Aleksandr Melikhov (1998), RUS, 2019 Tom Tomsk 0-0
88. Giorgi Shelia (1988), RUS, 2020 FK Tambov 16-0 1

Obrońcy:

4. Wilker Angel (1993), VEN, 2016 Deportivo Tachira 16-1 1
5. Arsen Adamov (1999), RUS, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do FK Ural) 3-0 1
8. Miroslav Bogosavac (1996), SRB, 2020 FK Cukaricki 29-0 3 1
15. Andrey Semenov (1989), RUS, 2014 Amkar Perm 18-2 6 1
20. Zoran Nizić (1989), CRO, 2018 Hajduk Split 24-0 3
24. Maksim Nenakhov (1998), RUS, 2020 Rotor Wołgograd 27-0 11 1
38. Nikita Karmaev (2000), RUS, 2019 rezerwy 5-0 1
40. Rizvan Utsiyev (1988), RUS, 2009 rezerwy 1-0
55. Aleksandr Putsko (1993), RUS, 2020 FK Ufa 17-0 2
96. Marat Bystrov (1992), KAZ, 2020 Ordabasy Shymkent (przyszedł w sierpniu 2020 z Ordabasy Shymkent) 22-0 2 1
Pavel Kaloshin (1998), RUS, 2020 Torpedo Moskwa 0-0

Pomocnicy:

6. Amir Adouyev (1999), RUS, 2020 HSC Montpellier (przyszedł w październiku 2020 z HSC Montpellier) 8-0
7. Bernard Berisha (1991), KOS, 2017 Anzhi Machaczkała 27-8 10
10. Khalid Kadyrov (1994), RUS, 2012 rezerwy 1-0 1
11. Ismael Silva (1994), BRA, 2017 Kalmar FF 26-1 7
14. Artem Polyarus (1992), UKR, 2020 FK Khimki (przyszedł w październiku 2020 z FK Khimki) 12-1
19. Oleg Ivanov (1986), RUS, 2012 FK Rostov (odszedł w styczniu 2021 do FK Ufa) 13-0 1
21. Odise Roshi (1991), ALB, 2016 NK Rijeka (odszedł w lutym 2021 do Diosgyori VTK) 6-2 1
23. Anton Shvets (1993), RUS, 2017 CF Villarreal B 21-1 10 1 1
59. Evgeni Kharin (1995), RUS, 2018 FC Levadia 29-3 4
93. Alvi Adilkhanov (2003), RUS, 2020 rezerwy 1-0
94. Artem Timofeev (1994), RUS, 2020 Spartak Moskwa 26-3 7 1
99. Lechii Sadulaev (2000), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa 18-1 4
Konrad Michalak (1997), POL, 2020 SK Ankaragucu (odszedł w sierpniu 2020 do SK Caykur Rizespor) 0-0
Ravanelli (1997), BRA, 2017 AA Ponte Preta (odszedł w sierpniu 2020 do Atletico Paranaense i przyszedł w lutym 2021 z Atletico Paranaense) 0-0

Napastnicy:

3. Georgi Melkadze (1997), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 ze Spartaka Moskwa) 19-3 3
9. Andres Ponce (1996), VEN, 2019 Anzhi Machaczkała (odszedł w październiku 2020 do Rotor Wołgograd) 9-0 1
9. Gabriel Iancu (1994), ROM, 2021 Viitorul Constanta (przyszedł w styczniu 2021 z Viitorul Constanta) 6-0 1
17. Ablaye Mbengue (1992), SEN, 2015 FC Sapins (odszedł w marcu 2021 do Dinama Mińsk) 0-0
18. Idris Umayev (1999), RUS, 2020 FK Khimki (odszedł w październiku 2020 do Chaiki Peschanokopskoe) 4-0
18. Ladislav Almasi (1999), SVK, 2021 MFK Ruzomberok (przyszedł w styczniu 2021 z MFK Ruzomberok) 8-0 1
27. Felipe Vizeu (1997), BRA, 2020 Udinese Calcio (odszedł w sierpniu 2020 do Udinese Calcio) 0-0
29. Vladimir Ilyin (1992), RUS, 2020 FK Ural 28-9 6
90. Islam Alsultanov (2001), RUS, 2020 rezerwy 8-0 1
95. Abubakar Kadyrov (1996), RUS, 2017 rezerwy 1-0 1

Trener: Andrey Talalaev (1972), RUS, 2020 Krylja Sowietow
Asystent trenera: Evgeni Knyazhev (1968), RUS, 2020 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET