Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Rubin Kazań 2020/21


Rubin Kazań 2020/21:

Bramkarze:

1. Nikita Medvedev (1994), RUS, 2020 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 z Lokomotiv Moskwa) 4-0 1
22. Yuri Dyupin (1988), RUS, 2019 Anzhi Machaczkała 26-0 2
23. Ivan Konovalov (1994), RUS, 2018 Torpedo Zhodino (odszedł w lutym 2021 do FK Ural) 0-0
66. Nikita Yanovich (2003), RUS, 2019 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Carl Starfelt (1995), SWE, 2019 IFK Goteborg 29-3 1
3. Mikhail Merkulov (1994), RUS, 2020 FK Ural 9-0 2 1
4. Silvije Begić (1993), CRO, 2019 FK Orenburg 18-0 4 1
5. Filip Uremović (1997), CRO, 2018 Olimpija Ljubljana 24-0 8
27. Aleksey Gritsaenko (1995), RUS, 2021 FK Tambov (przyszedł w lutym 2021 z FK Tambov) 0-0
31. Georgi Zotov (1990), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 17-0 7
33. Oleg Danchenko (1994), UKR, 2019 Szachtar Donieck (odszedł w sierpniu 2020 do FK Ufa) 0-0
77. Ilya Samoshnikov (1997), RUS, 2020 Torpedo Moskwa 24-2 6 1
82. Viktor Aleksandrov (2002), RUS, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do FC Valmiera) 0-0

Pomocnicy:

6. Hwang-In Beom (1996), KOR, 2020 Vancouver Whitecaps (przyszedł w sierpniu 2020 z Vancouver Whitecaps) 18-3 3 1
7. Vyacheslav Podberezkin (1992), RUS, 2018 FK Krasnodar (odszedł w sierpniu 2020 do FK Ural) 0-0
8. Darko Jevtić (1993), SUI, 2020 Lech Poznań 25-3 3 1
10. Igor Konovalov (1996), RUS, 2018 Kubań Krasnodar (odszedł w styczniu 2021 do Arsenału Tuła) 6-0
11. Zurab Davitashvili (2001), GEO, 2019 Lokomotivi Tbilisi (odszedł w sierpniu 2020 do Rotor Wołgograd) 2-0
12. Aleksandr Zuev (1996), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w sierpniu 2020 z FK Rostov) 23-0 7
14. Mikhail Kostyukov (1991), RUS, 2021 FK Tambov (przyszedł w lutym 2021 z FK Tambov) 8-1
15. Dmitriy Tarasov (1987), RUS, 2020 wolny transfer (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 7-0
16. Mitsuki Sato (1999), JPN, 2021 Shonan Bellmare (przyszedł w styczniu 2021 z Shonan Bellmare) 0-0
18. Pavel Mogilevets (1993), RUS, 2018 FK Rostov (odszedł w październiku 2020 do FK Khimki) 1-0
19. Ivan Ignatjev (1999), RUS, 2020 FK Krasnodar 17-2 1 1
20. Oleg Shatov (1990), RUS, 2020 Zenit Petersburg 21-1 4
21. Khvicha Kvaratskhelia (2001), GEO, 2019 FC Rustavi 23-4 6
25. Denis Makarov (1998), RUS, 2020 Neftekhimik Nizhnekamsk 28-7 9 1
28. Oliver Abildgaard (1996), DEN, 2020 Aalborg BK 28-0 8 1
38. Leon Musaev (1999), RUS, 2021 Zenit Petersburg (przyszedł w styczniu 2021 z Zenitu Petersburg) 10-0
57. Mishel Pukhaev (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
84. Stepan Surikov (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
87. Soltmurad Bakaev (1999), RUS, 2020 Spartak Moskwa 28-2 5
99. Kamil Zakirov (1998), RUS, 2020 Volgar Astrakhan (odszedł w sierpniu 2020 do FK Mińsk i przyszedł w styczniu 2021 z FK Mińsk) 0-0

Napastnicy:

9. Djordje Despotović (1992), SRB, 2020 FK Orenburg 26-14 6
13. Kirill Klimov (2001), RUS, 2020 rezerwy AS Monaco (przyszedł w październiku 2020 z rezerw AS Monaco i odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 3-0 1
47. Kirill Kosarev (2001), RUS, 2020 FK Murom (odszedł w lutym 2021 do Toma Tomsk) 3-0 1

Trener: Leonid Slutskiy (1971), RUS, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Oleg Veretennikov (1970), RUS, 2019 rezerwy Rotor Wołgograd

Szef działu młodzieżowego: Ivan Daniliant (1953), MLD, 2017 asystent trenera

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET