Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Arsenał Tuła 2020/21


Arsenał Tuła 2020/21:

Bramkarze:

1. Artur Nigmatullin (1991), RUS, 2018 Amkar Perm 9-0
36. Mikhail Levashov (1991), RUS, 2016 rezerwy 3-0
50. Egor Shamov (1994), RUS, 2018 Luch-Energia Vladivostok 19-0

Obrońcy:

3. Artem Sokol (1997), RUS, 2020 Tromso IL 15-0 5
4. Robert Bauer (1995), GER, 2019 Werder Brema 22-1 9
5. Taras Burlak (1990), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 15-0 1 1
6. Maksim Belyaev (1991), RUS, 2016 Shinnik Yaroslavl 16-0 4
8. Gia Grigalava (1989), GEO, 2017 Ethnikos Achnas 18-0 5 1
9. Kirill Kombarov (1987), RUS, 2017 Tom Tomsk 4-0 1
14. Anri Khagush (1986), RUS, 2015 BATE Borysów 4-0 2
55. Nikolay Zlobin (1996), RUS, 2020 rezerwy 1-0 1
71. Aleksandr Denisov (1989), RUS, 2015 Volgar Astrakhan (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 2-0 1
90. Aleksandr Dobvnya (1996), RUS, 2020 Rotor Wołgograd 13-0 4 1
92. Nikolay Rasskazov (1998), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w październiku 2020 ze Spartaka Moskwa) 16-0 2

Pomocnicy:

7. Daniil Lesovoy (1998), RUS, 2018 rezerwy Zenitu Petersburg (odszedł we wrześniu 2020 do Dinamo Moskwa) 6-2 1
7. Aleksandr Lomovitskiy (1998), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w październiku 2020 ze Spartaka Moskwa) 18-2 4
10. Evans Kangwa (1992), ZAM, 2017 SK Gaziantepspor 25-4 5 1
11. Sergey Tkachev (1989), RUS, 2017 CSKA Moskwa 21-3 5 1
15. Yuri Kovalev (1993), BLR, 2020 Szachtior Soligorsk 11-1 2
18. Valeri Gromyko (1997), BLR, 2020 Szachtior Soligorsk 16-0 3 1
19. Lameck Banda (2001), ZAM, 2019 ZESCO United (odszedł we wrześniu 2020 do Maccabi Netanya) 2-0
20. Goran Causić (1992), SRB, 2019 Red Star Belgrad 22-1 6
21. Mohammed Kadiri (1996), GHA, 2020 Dynamo Kijów (przyszedł we wrześniu 2020 z Dynama Kijów i odszedł w styczniu 2021 do Dynama Kijów) 11-2 1
21. Igor Konovalov (1996), RUS, 2021 Rubin Kazań (przyszedł w styczniu 2021 z Rubina Kazań) 9-0 1
23. Igor Gorbatenko (1989), RUS, 2016 Krylja Sowietow 14-0 2
28. Vladislav Panteleev (1996), RUS, 2019 Rubin Kazań 19-1 3
44. Kings Kangwa (1999), ZIM, 2019 FC Buildcon 21-1 3 1
70. Georgi Kostadinov (1990), BUL, 2018 Maccabi Hajfa 20-0 4
82. Daniil Khlusevich (2001), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa 25-3 5

Napastnicy:

13. Kirill Panchenko (1989), RUS, 2020 FK Tambov (przyszedł w październiku 2020 z FK Tambov) 16-2 4
17. Guram Adzhoev (1995), RUS, 2016 rezerwy Dinamo Moskwa 5-0
19. Luka Djordjević (1994), MON, 2020 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w październiku 2020 z Lokomotiv Moskwa) 14-2 4
48. Evgeni Lutsenko (1987), RUS, 2019 Dinamo Moskwa 19-2 2
77. Roman Minaev (1997), RUS, 2020 Avangard Kursk (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 4-0
79. Roman Izotov (1996), RUS, 2020 rezerwy 0-0

Trener: Sergey Podpaly (1963), RUS, 2020 rezerwy (do 02.11.2020)
Dmitriy Parfenov (1974), UKR, 2020 wolny transfer (od 02.11.2020)
Asystenci trenera: Yuri Kovtun (1970), RUS, 2020 wolny transfer (od 02.11.2020)
Andrey Danilov (1974), RUS, 2020 wolny transfer (od 02.11.2020)
Trener bramkarzy: Dmitri Lukoshkin (1971), RUS, 2020 rezerwy

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET