Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Dinamo Moskwa 2020/21


Dinamo Moskwa 2020/21:

Bramkarze:

1. Anton Shunin (1987), RUS, 2006 drużyna młodzieżowa 27-0 2
16. Ivan Budachev (2001), RUS, 2020 FK Leningradets (przyszedł w październiku 2020 z FK Leningradets) 0-0
31. Igor Leshchuk (1996), RUS, 2014 rezerwy 3-0
45. David Sangare (2000), RUS, 2019 rezerwy 0-0
96. Vladislav Yarukov (2001), RUS, 2020 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Grigoriy Morozov (1994), RUS, 2013 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do FK Ufa) 3-0
2. Guillermo Varela (1993), URU, 2020 FC Kopenhaga (przyszedł w październiku 2020 z FC Kopenhaga) 17-0 3
3. Zaurbek Pliyev (1991), RUS, 2019 Akhmat Grozny 7-0 3
4. Sergey Parshivlyuk (1989), RUS, 2019 FK Rostov 22-0 7 2
7. Dmitri Skopintsev (1997), RUS, 2020 FK Krasnodar 24-1 3 1
18. Ivan Ordets (1992), UKR, 2019 Szachtar Donieck 27-3 7 1
24. Roman Evgenjev (1999), RUS, 2018 rezerwy 27-1 5 2
34. Konstantin Rausch (1990), RUS, 2018 FC Koln (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 4-1
44. Toni Sunjić (1988), BOS, 2017 VfB Stuttgart (odszedł we wrześniu 2020 do Beijing Guo'an, a następnie do Henan Songshan Longmen) 2-1
50. Aleksandr Kutitskiy (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
62. Bogdan Zorin (2000), RUS, 2019 rezerwy 0-0
79. Sergey Slepov (1999), RUS, 2020 rezerwy 4-0 2

Pomocnicy:

5. Roman Neustadter (1988), RUS/GER, 2019 wolny transfer 16-1 4
8. Nikola Moro (1998), CRO, 2020 Dinamo Zagrzeb (przyszedł w sierpniu 2020 z Dinama Zagrzeb) 24-3 2
12. Danil Lipovoy (1999), RUS, 2020 FK Orenburg (odszedł w sierpniu 2020 do FK Khimki i przyszedł w styczniu 2021 z FK Khimki) 2-0
17. Anton Terekhov (1998), RUS, 202 Krylja Sowietow (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 7-0
19. Daniil Lesovoy (1998), RUS, 2020 Arsenał Tuła (przyszedł we wrześniu 2020 z Arsenału Tuła) 22-5 2K
20. Vyacheslav Grulev (1999), RUS, 2020 FK Nizhny Novgorod 25-4 7
22. Igor Shkolik (2001), RUS, 2019 rezerwy 4-0
23. Vladislav Karapuzov (2000), RUS, 2019 rezerwy Lokomotiv Moskwa (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 5-0
47. Arsen Zakharyan (2003), RUS, 2020 rezerwy 13-3 3
53. Sebastian Szymański (1999), POL, 2019 Legia Warszawa 28-1 7 1
65. Vladimir Moskvichev (2000), RUS, 2020 FK Orenburg 2-0
74. Daniil Fomin (1997), RUS, 2020 FK Ufa 29-6 6
77. Charles Kabore (1988), BFA, 2019 FK Krasnodar 18-0 5
Miguel Cardoso (1994), POR, 2020 FK Tambov (odszedł w sierpniu 2020 do Belenenses Lizbona) 0-0

Napastnicy:

5. Maximilian Philipp (1994), GER, 2019 Borussia Dortmund (odszedł w październiku 2020 do VfL Wolfsburg) 7-1 2
9. Clinton N'Jie (1993), CMR, 2019 Olympique Marseille 23-4 4
10. Sylvester Emeka Igboun (1990), NGA, 2019 FK Ufa 17-1 1
11. Nikolay Komlichenko (1995), RUS, 2020 FK Mlada Boleslav 25-4 3 1
70. Konstantin Tyukavin (2002), RUS, 2020 rezerwy 15-3 2
Yevgeniy Markov (1994), RUS, 2020 Rubin Kazań (odszedł w październiku 2020 do FK Krasnodar) 0-0

Trener: Kirill Novikov (1981), RUS, 2019 rezerwy (do 29.09.2020)
Aleksandr Kulchi (1973), BLR, 2020 rezerwy (od 30.09.2020 do 14.10.2020)
Sandro Schwarz (1978), GER, 2020 wolny transfer (od 14.10.2020)
Asystenci trenera: Andrei Voronin (1979), UKR, 2020 wolny transfer (od 14.10.2020)
Volkan Bulut (1982), GER/TUR, 2020 wolny transfer (od 14.10.2020)
Pavel Alpatov (1990), RUS, 2020 rezerwy
Yuri Bavykin (1973), RUS, 2019 rezerwy (do 29.09.2020)
Vitalyy Grishin (1980), RUS, 2019 rezerwy (do 29.09.2020)

Dyrektor sportowy: Zeljko Buvac (1961), SRB, 2020 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET