Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FK Rostov 2020/21


FK Rostov 2020/21:

Bramkarze:

1. Egor Baburin (1993), RUS, 2019 Zenit Petersburg (odszedł w lutym 2021 do FK Krasnodar) 4-0
30. Sergey Pesyakov (1988), RUS, 2017 Spartak Moskwa 24-0
77. Maksim Rudakov (1996), RUS, 2020 rezerwy Zenitu Petersburg 1-0
79. Daniil Frolkin (2001), RUS, 2019 rezerwy 0-0
94. Vadim Lukyanov (2002), RUS, 2020 drużyna młodzieżowa Kubana Krasnodar 0-0

Obrońcy:

2. Haitam Aleesami (1991), NOR, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 13-0 3
3. Tomas Rukas (1996), LTU, 2021 Enisey Krasnoyarsk (przyszedł w styczniu 2021 z Enisey Krasnoyarsk) 0-0
4. Danila Vedernikov (2001), RUS, 2019 rezerwy FK Krasnodar (odszedł w sierpniu 2020 do Volgar Astrakhan) 0-0
4. Denis Terentyev (1992), RUS, 2020 Zenit Petersburg (przyszedł w październiku 2020 z Zenitu Petersburg) 15-0 2
5. Dennis Hadzikadunić (1998), SWE, 2018 Malmo FF 25-1 6 1
12. Aleksandr Smirnov (1996), RUS, 2020 FK Khimki (odszedł we wrześniu 2020 do FK Orenburg) 1-0
22. Aleksandr Pavlovets (1996), BLR, 2020 Dinamo Brest (przyszedł w październiku 2020 z Dinama Brest) 5-0
25. Arseniy Logashov (1991), RUS, 2018 Baltika Kaliningrad (odszedł w październiku 2020 do FK Khimki) 4-0
28. Yevgeniy Chernov (1992), RUS, 2019 Zenit Petersburg (odszedł w październiku 2020 do FK Krasnodar) 9-1 3
29. Aleksandr Mukhin (2002), RUS, 2021 rezerwy Lokomotiv Moskwa (przyszedł w styczniu 2021 z rezerw Lokomotiv Moskwa) 0-0
34. Alexey Kozlov (1986), RUS, 2019 Dinamo Moskwa 24-1 3
55. Maksim Osipenko (1994), RUS, 2020 FK Tambov 28-0 1 1
71. Nikolay Poyarkov (1999), RUS, 2020 Rubin Kazań 17-0 3
78. Dmitri Chistyakov (1994), RUS, 2019 FK Tambov (odszedł w październiku 2020 do Zenitu Petersburg) 2-0
87. Andrey Langovich (2003), RUS, 2020 rezerwy 0-0
96. Aleksandr Gapechkin (2002), RUS, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
Konstantin Pliev (1996), RUS, 2020 Rubin Kazań (odszedł we wrześniu 2020 do FK Ufa) 0-0

Pomocnicy:

6. Kento Hashimoto (1993), JPN, 2020 FC Tokio 19-6 7
7. Roman Eremenko (1987), FIN, 2019 Spartak Moskwa (odszedł w lutym 2021 na wolny transfer) 16-1 3 1
8. Ivelin Popov (1987), BUL, 2019 Spartak Moskwa (odszedł w sierpniu 2020 do FK Sochi) 2-0 1
8. Armin Gigović (2002), SWE, 2020 Helsingborgs IF (przyszedł w październiku 2020 z Helsingborgs IF) 17-1 4 1
10. Pavel Mamaev (1988), RUS, 2019 FK Krasnodar 13-2
11. Alexei Ionov (1989), RUS, 2017 Dinamo Moskwa (odszedł w październiku 2020 do FK Krasnodar) 9-1 2
15. Danil Glebov (1999), RUS, 2019 Anzhi Machaczkała 26-1 1 1
17. Mathias Normann (1996), NOR, 2019 Brighton & Hove Albion 15-1 6 1
18. Baktiyor Zaynutdinov (1998), KAZ, 2019 FK Astana (odszedł w sierpniu 2020 do CSKA Moskwa) 4-0 2
19. Khoren Bayramyan (1992), ARM, 2019 Rubin Kazań 23-3 4
21. Georgi Makhatadze (1998), RUS, 2021 rezerwy Lokomotiv Moskwa (przyszedł w styczniu 2021 z rezerw Lokomotiv Moskwa) 10-1
23. Roman Tugarev (1998), RUS, 2020 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w październiku 2020 z Lokomotiv Moskwa) 16-1
24. Konstantin Kovalev (2000), RUS, 2020 Avangard Kursk (odszedł we wrześniu 2020 do Baltiki Kaliningrad) 1-0
25. Kirill Folmer (2000), RUS, 2021 FK Ufa (przyszedł w lutym 2021 z FK Ufa) 6-0 1
58. Tamaz Topuriya (2002), RUS, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
76. Danila Sukhomlinov (2002), RUS, 2020 Master-Saturn Egorjevsk 3-0 1
91. Ruslan Bezrukov (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
98. Sergey Kochkanyan (2003), ARM, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
Anton Saletros (1996), NOR, 2020 Sarpsborg FF (odszedł w październiku 2020 do Sarpsborg FF) 0-0
Aleksandr Zuev (1996), RUS, 2020 Rubin Kazań (odszedł w sierpniu 2020 do Rubina Kazań) 0-0

Napastnicy:

9. David Tosevski (2001), MKD, 2020 FK Rabotnicki (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 6-0 1
11. Pontus Almqvist (1999), SWE, 2020 IFK Norrkoping (przyszedł w październiku 2020 z IFK Norrkoping) 19-1 2
13. Danila Proshlyakov (2000), RUS, 2019 Spartak Moskwa (odszedł w sierpniu 2020 do Torpedo Moskwa) 0-0
13. Vladimir Obukhov (1992), RUS, 2020 FK Tambov (przyszedł w październiku 2020 z FK Tambov) 10-0 2
14. Eldor Shomurodov (1995), UZB, 2017 FC Bunyodkor (odszedł w październiku 2020 do FC Genoa) 8-0 1
20. Ali Sowe (1994), GAM, 2021 CSKA Sofia (przyszedł w lutym 2021 z CSKA Sofii) 11-3 2
26. Aleksandr Saplinov (1997), RUS, 2019 Baltika Kaliningrad (odszedł we wrześniu 2020 do Rotor Wołgograd i przyszedł w styczniu 2021 z Rotor Wołgograd) 3-1
47. Aleksandr Dolgov (1998), RUS, 2019 rezerwy Lokomotiv Moskwa (odszedł w październiku 2020 do FK Khimki) 5-0 1
83. Artur Sokhiev (2002), RUS, 2020 Spartak Władykaukaz (odszedł w lutym 2021 do FK Essentuki) 3-0
90. Maksim Turishchev (2002), RUS, 2021 rezerwy Lokomotiv Moskwa (przyszedł w lutym 2021 z rezerw Lokomotiv Moskwa) 1-0
99. Dmitri Poloz (1991), RUS, 2020 FK Sochi (przyszedł w sierpniu 2020 z FK Sochi) 26-6 3

Trener: Valeriy Karpin (1969), RUS, 2017 wolny transfer
Asystent trenera: Mikhail Osinov (1975), RUS, 2019 rezerwy
Trener bramkarzy: Gleb Presnyakov (1983), RUS, 2019 rezerwy Rubina Kazań

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET