Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
CSKA Moskwa 2020/21


CSKA Moskwa 2020/21:

Bramkarze:

1. Ilya Pomazun (1996), RUS, 2021 FK Ural (przyszedł w lutym 2021 z FK Ural) 2-0
35. Igor Akinfeev (1986), RUS, 2003 wychowanek 28-0 2
45. Danila Bokov (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
49. Vladislav Torop (2003), RUS, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Mario Fernandes (1990), RUS/BRA, 2012 Gremio Porto Alegre 23-1 4
3. Bruno Fuchs (1999), BRA, 2020 Internacional Porto Alegre (przyszedł w sierpniu 2020 z Internacional Porto Alegre) 1-0
5. Viktor Vasin (1988), RUS, 2017 FK Ufa 13-0 2
13. Nikita Kotin (2002), RUS, 2020 rezerwy Krylja Sowietow (odszedł w lutym 2021 do Irtysza Omsk) 0-0
14. Kirill Nababkin (1986), RUS, 2010 FK Moskwa 3-0
23. Hordur Magnusson (1993), ISL, 2018 Bristol City 22-1 1 1
42. Georgi Shchennikov (1991), RUS, 2007 drużyna młodzieżowa 22-0 3
62. Vadim Karpov (2002), RUS, 2019 rezerwy 12-0 1
78. Igor Diveev (1999), RUS, 2019 FK Ufa 23-2 6
Gocha Gogrichiani (2000), RUS, 2020 rezerwy FK Rostov (odszedł w sierpniu 2020 do Akron Togliatti) 0-0

Pomocnicy:

7. Ilzat Akhmetov (1997), RUS, 2018 Rubin Kazań 14-0 3 2
8. Nikola Vlasić (1997), CRO, 2018 FC Everton 26-11 3
10. Alan Dzagoev (1990), RUS, 2008 rezerwy 15-2 4
11. Chidera Ejuke (1998), NGA, 2020 SC Heerenveen (przyszedł w sierpniu 2020 z SC Heerenveen) 25-5
17. Arnor Sigurdsson (1999), ISL, 2018 IFK Norrkoping 23-2 4
19. Baktiyar Zaynutdinov (1998), KAZ, 2020 FK Rostov (przyszedł w sierpniu 2020 z FK Rostov) 18-1 3
20. Konstantin Kuchaev (1998), RUS, 2016 rezerwy 21-6 1
22. Kontantin Maradishvili (2000), RUS, 2018 rezerwy 26-1 8
25. Kristijan Bistrović (1998), CRO, 2018 NK Slaven Belupo (odszedł w styczniu 2021 do SK Kasimpasaspor) 14-2 3 1
29. Jaka Bijol (1999), SVN, 2018 NK Rudar Velenje (odszedł we wrześniu 2020 do Hannoveru 96) 5-0
71. Nair Tiknizyan (1999), RUS, 2020 Avangard Kursk 28-2 7
88. Emil Bohinen (1999), NOR, 2021 Stabaek IF (przyszedł w lutym 2021 ze Stabaek IF) 4-0 1
98. Ivan Oblyakov (1998), RUS, 2018 FK Ufa 27-1 4

Napastnicy:

9. Fedor Chalov (1998), RUS, 2015 drużyna młodzieżowa 27-7 1
18. Lassana N'Diaye (2000), MAL, 2018 FC Guidars (odszedł w sierpniu 2020 do AFC Eskilstuna) 0-0
21. Adolfo Gaich (1999), ARG, 2020 San Lorenzo (odszedł w styczniu 2021 do Benevento Calcio) 13-0 2
32. Salomón Rondón (1989), VEN, 2021 Dalian Professionals (przyszedł w lutym 2021 z Dalian Professionals) 10-4
46. Vladislav Yakovlev (2002), RUS, 2020 rezerwy 2-0
99. Ilia Shkurin (1999), BLR, 2020 Dinamo Brest 9-3 1
Timur Zhamaletdinov (1997), RUS, 2020 Lech Poznań (odszedł w sierpniu 2020 do FK Ufa) 0-0

Trener: Viktor Goncharenko (1977), BLR, 2016 FK Ufa (do 22.03.2021)
Ivica Olić (1979), CRO, 2021 asystent trenera reprezentacji Chorwacji (od 23.03.2021)
Asystenci trenera: Ilija Aracić (1970), CRO, 2021 wolny transfer (od 02.04.2021)
Ryland Morgans (1976), WAL, 2020 wolny transfer (od 16.10.2020)
Vasili Berezutski (1982), RUS, 2020 koordynator sportowy (do 14.04.2021)
Aleksandr Yermakovich (1975), BLR, 2018 trener BATE Borysów (do 06.04.2021)
Viktor Onopko (1969), RUS, 2009 wolny transfer (do 31.12.2020)
Trener bramkarzy: Dmitriy Kramarenko (1974), AZE, 2021 reprezentacja Azerbejdżanu (od 17.01.2021)
Sergey Ovchinnikov (1970), RUS, 2014 asystent trenera (do 31.12.2020)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET