Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FK Krasnodar 2020/21


FK Krasnodar 2020/21:

Bramkarze:

1. Yevgeniy Gorodov (1985), RUS, 2020 Akhmat Grozny 4-0
12. Egor Baburin (1993), RUS, 2021 FK Rostov (przyszedł w lutym 2021 z FK Rostov) 2-0
39. Matvey Safonov (1999), RUS, 2016 rezerwy 21-0
58. Stanislav Agkatsev (2002), RUS, 2019 rezerwy 2-0
66. Denis Adamov (1998), RUS, 2016 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do FK Sochi) 0-0
71. Sergey Eshchenko (2001), RUS, 2018 rezerwy 0-0
88. Andrey Sinitsyn (1988), RUS, 2012 Enisey Krasnoyarsk (odszedł w lutym 2021 do Akron Togliatti) 0-0

Obrońcy:

2. Egor Sorokin (1995), RUS, 2020 Rubin Kazań 15-0 3 1
3. Ambroise Oyongo (1991), CMR, 2021 HSC Montpellier (przyszedł w lutym 2021 z HSC Montpellier i odszedł w marcu 2021 do HSC Montpellier) 1-0
4. Aleksandr Martynovych (1987), BLR, 2016 FK Ural 24-0 2 1
5. Uros Spajić (1993), SRB, 2018 Anderlecht Bruksela (odszedł we wrześniu 2020 do Feyenoordu Rotterdam) 0-0
6. Cristian Ramirez (1994), ECU, 2017 Ferencvaros Budapeszt 16-0 4
18. Yevgeniy Chernov (1992), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w październiku 2020 z FK Rostov) 18-0 3
28. Igor Smolnikov (1988), RUS, 2020 Zenit Petersburg 23-0 5 1
31. Kaio (1995), BRA, 2019 Santa Clara 24-1 6 2
34. Danil Pelikh (2001), RUS, 2020 rezerwy 0-0
40. Andrey Ivashin (1999), RUS, 2019 rezerwy 0-0
84. Vyacheslav Litvinov (2001), RUS, 2020 rezerwy 2-0 1
89. Dmitriy Stotskiy (1989), RUS, 2018 FK Ufa 6-1 1
98. Sergey Petrov (1991), RUS, 2013 Zenit Petersburg 10-2 4

Pomocnicy:

7. Remy Cabella (1990), FRA, 2019 AS Saint Etienne 24-8 2 1
8. Yuri Gazinskiy (1989), RUS, 2013 Torpedo Moskwa 26-3 7
10. Wanderson (1994), BEL/BRA, 2017 RB Salzburg 21-2 5
11. Alexei Ionov (1989), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w październiku 2020 z FK Rostov) 19-4 1
14. Kristoffer Olsson (1995), SWE, 2019 AIK Sztokholm 26-3 6
15. Aleks Matsukatov (1999), RUS, 2020 rezerwy 6-0
16. Viktor Claesson (1992), SWE, 2017 Elfsborg IF 24-6 6
47. Daniil Utkin (1999), RUS, 2018 rezerwy 20-1 2
52. Tonny Trindade de Vilhena (1995), HOL, 2019 Feyenoord Rotterdam 24-2 4
53. Aleksandr Chernikov (2000), RUS, 2018 rezerwy 1-0 1
74. Eduard Spertsyan (2000), RUS, 2020 rezerwy 5-0
77. Ruslan Kambolov (1990), RUS, 2019 Rubin Kazań 10-0 3
93. Magomed-Shapi Suleymanov (1999), RUS, 2017 rezerwy 27-4 1

Napastnicy:

9. Ari (1985), RUS, 2018 Lokomotiv Moskwa 9-2 2
20. Yevgeniy Markov (1994), RUS, 2020 Dinamo Moskwa (przyszedł w październiku 2020 z Dinamo Moskwa) 7-0 1
33. Marcus Berg (1986), SWE, 2019 Al Ain 21-9 4
67. Maksim Kutovoy (2001), RUS, 2019 rezerwy 7-0
81. Leon Sabua (2000), RUS/GEO, 2019 rezerwy 2-1

Trener: Murad Musaev (1983), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa (do 03.04.2021)
Viktor Goncharenko (1977), BLR, 2021 wolny transfer (od 06.04.2021)
Asystenci trenera: Vasili Berezutski (1982), RUS, 2021 CSKA Moskwa (od 15.04.2021)
Aleksandr Yermakovich (1975), BLR, 2021 CSKA Moskwa (od 07.04.2021)
Vitay Korneev (1986), RUS, 2020 trener drużyny młodzieżowej (od 25.12.2020 do 03.04.2021)
Artur Olenin (1970), RUS/UKR, 2019 trener Oceanu Kerch (do 06.04.2021)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET