Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Zenit Petersburg 2020/21


Zenit Petersburg 2020/21:

Bramkarze:

41. Mikhail Kerzhakov (1987), RUS, 2017 FK Orenburg 18-0
71. Daniil Odoevskiy (2003), RUS, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
78. Aleksandr Vasyutin (1995), RUS, 2019 Sarpsborg FF (odszedł w lutym 2021 do Djurgarden Sztokholm) 0-0
86. Nikolay Rybikov (2000), RUS, 2018 rezerwy 0-0
91. David Byazrov (2003), RUS, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
99. Andrey Lunev (1991), RUS, 2017 FK Ufa 12-0

Obrońcy:

2. Dmitri Chistyakov (1994), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w październiku 2020 z FK Rostov) 14-0 3
3. Douglas Santos (1994), BRA, 2019 Hamburger SV 28-3 2
4. Danil Krugovoy (1998), RUS, 2020 FK Ufa 19-0
6. Dejan Lovren (1989), CRO, 2020 FC Liverpool 21-2 5
15. Vyacheslav Karavaev (1995), RUS, 2019 Vitesse Arnhem 25-3 2
18. Yuri Zhirkov (1983), RUS, 2016 Dinamo Moskwa 15-0 1
34. Denis Terentyev (1992), RUS, 2020 FK Ufa (odszedł w październiku 2020 do FK Rostov) 1-0
44. Yaroslav Rakitskiy (1989), UKR, 2019 Szachtar Donieck 24-1 4 2
54. Saba Sazonov (2002), RUS, 2020 rezerwy 1-0
87. Danila Prokhin (2001), RUS, 2019 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do FK Sochi) 5-0
94. Danila Khotulev (2002), RUS, 2020 rezerwy 4-0 1

Pomocnicy:

5. Wilmar Barrios (1993), COL, 2019 Boca Juniors 26-0 7 1
8. Malcom (1997), BRA, 2019 FC Barcelona 21-3 2
10. Emiliano Rigoni (1993), ARG, 2020 Sampdoria Genua (odszedł w październiku 2020 do CF Elche) 7-0 1
14. Daler Kuzyaev (1993), RUS, 2017 Akhmat Grozny 18-3 4
17. Andrey Mostovoy (1997), RUS, 2020 FK Sochi 26-6
19. Aleksey Sutormin (1994), RUS, 2019 Rubin Kazań 26-3 3
20. Wendel (1997), BRA, 2020 Sporting Lizbona (przyszedł w październiku 2020 ze Sportingu Lizbona) 15-2 1
21. Aleksandr Yerokhin (1989), RUS, 2017 FK Rostov 25-7 2
27. Magomed Ozdoev (1992), RUS, 2018 Rubin Kazań 28-0 3
38. Leon Musaev (1999), RUS, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do Rubina Kazań) 3-0
62. Maksim Levin (1999), RUS, 2020 rezerwy 0-0
64. Kirill Kravtsov (2002), RUS, 2020 rezerwy 4-0
75. Sergey Chibisov (2000), RUS, 2020 rezerwy 1-0
92. Daniil Shamkin (2002), RUS, 2019 rezerwy 3-0

Napastnicy:

7. Sardar Azmoun (1995), IRN, 2019 Rubin Kazań 24-19 4
11. Sebastian Driussi (1996), ARG, 2017 River Plate 16-1 1
22. Artem Dzyuba (1988), RUS, 2018 Arsenał Tuła 27-20
36. Stanislav Krapukhin (1998), RUS, 2020 Tom Tomsk 3-0
93. Mikhail Pogorelov (1999), RUS, 2020 rezerwy 0-0

Trener: Sergey Semak (1976), RUS, 2018 FK Ufa
Asystenci trenera: Aleksandr Anyukov (1982), RUS, 2020 piłkarz Krylja Sowietow
Igor Simutenkov (1973), RUS, 2017 rezerwy
Anatoliy Tymoschuk (1979), UKR, 2017 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Javier Ribalta (1980), ESP, 2018 scout Manchesteru United

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET