Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Stal Rzeszów 2020/21


Stal Rzeszów 2020/21:

Bramkarze:

1. Przemysław Pęksa (2002), POL, 2020 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do Wólczanki Wólka Pełkińska i przyszedł w lutym 2021 z Wólczanki Wólka Pełkińska) 0-0
24. Gerard Bieszczad (1993), POL, 2019 MFK Zemplin Michalovce 9-0 3
39. Wiktor Kaczorowski (2001), POL, 2019 Jagiellonia Białystok 27-0 2

Obrońcy:

2. Damian Kostkowski (1993), POL, 2018 Widzew Łódź 32-1 8 1 1
5. Radosław Sylwestrzak (1992), POL, 2019 Widzew Łódź 20-1 9
6. Ramil Mustafaev (2003), RUS, 2020 rezerwy (w rundzie jesiennej nosił numer 41) 14-2 4
15. Dominik Marczuk (2003), POL, 2020 Podlasie Biała Podlaska 17-0 2 1
19. Kacper Masny (2002), POL, 2020 rezerwy Zagłębia Lubin (odszedł w sierpniu 2020 do Wólczanki Wólka Pełkińska) 0-0
20. Dominik Sadzawicki (1994), POL, 2020 Pogoń Siedlce 9-0 1
22. Damian Sierant (1998), POL, 2018 Jarota Jarocin (odszedł w sierpniu 2020 do Stomilu Olsztyn) 0-0
23. Jarosław Fojut (1987), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 10-1 1
25. Jakub Lorek (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Wisły Kraków (odszedł w lutym 2021 do Wólczanki Wólka Pełkińska) 1-0
26. Łukasz Góra (1993), POL, 2020 Chrobry Głogów 24-1 7
37. Piotr Głowacki (1991), POL, 2019 Stomil Olsztyn 35-4 6
77. Robert Trznadel (1990), POL, 2018 Odra Opole 0-0

Pomocnicy:

3. Mariusz Sławek (2000), POL, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 30-5 3
4. Wojciech Reiman (1988), POL, 2016 Puszcza Niepołomice 30-12 6
6. Dylan Collard (2000), AUS/POR, 2020 FC Lusitano (odszedł w październiku 2020 do CS Maritimo B) 0-0
8. Marcel Kotwica (1991), POL, 2020 Puszcza Niepołomice 23-1 3
11. Wiktor Kłos (2000), POL, 2020 Wólczanka Wólka Pełkińska 32-2 3
14. Oktawian Skrzecz (1997), POL, 2020 Korona Kielce (przyszedł w październiku 2020 z Korony Kielce) 8-0 2
16. Błażej Szczepanek (2001), POL, 2019 Odra Wodzisław 33-2 9
21. Sławomir Szeliga (1982), POL, 2015 Cracovia Kraków 25-0 2
22. Jakub Szczypek (2000), POL, 2021 Wólczanka Wólka Pełkińska (przyszedł w lutym 2021 z Wólczanki Wólka Pełkińska) 14-0 2
34. Dawid Olejarka (2001), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa 35-8 5
68. Bartosz Wolski (1997), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice (przyszedł w październiku 2020 z Chojniczanki Chojnice) 27-1 1
69. Damian Michalik (1992), POL, 2019 Raków Częstochowa 20-3

Napastnicy:

7. Grzegorz Goncerz (1988), POL, 2019 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-4 4
9. Rafał Maciejewski (1994), POL, 2020 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29-2 3
10. Krystian Pieczara (1989), POL, 2020 Polonia Warszawa 23-5 2 1
44. Michał Musik (2004), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2020 z rezerw) 1-0

Trener: Krzysztof Łętocha (1964), POL, 2020 Czarni Połaniec (do 18.12.2020)
Daniel Myśliwiec (1985), POL, 2020 Wólczanka Wólka Pełkińska (od 19.12.2020)
Asystent trenera: Marcin Wołowiec (1976), POL, 2020 trener Wólczanki Wólka Pełkińska (do 18.12.2020)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET