Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Nordsjaelland 2020/21


FC Nordsjaelland 2020/21:

Bramkarze:

1. Peter Vindahl Jensen (1998), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 31-0 1
30. Martin Vantruba (1998), SVK, 2020 Slavia Praga 1-0
31. Andreas Gulstorff (2003), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Mads Thychosen (1997), DEN, 2019 FC Midtjylland 26-0 6
3. Ulrik Jenssen (1996), NOR, 2018 Tromso IL 28-3 9
4. Kian Hansen (1989), DEN, 2019 FC Midtjylland 15-0 2
5. Mathias Rasmussen (1997), NOR, 2016 FK Start (odszedł w październiku 2020 do SK Brann) 0-0
23. Oliver Villadsen (2001), DEN, 2019 rezerwy 23-0 1
25. Ivan Mesik (2001), SVK, 2020 Spartak Trnava 27-0 4
27. Daniel Svensson (2002), SWE, 2020 IF Brommapojkarna 22-0 2
28. Johan Djourou (1987), SUI, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 11-0 2
33. Marcus Gudmann (2000), DEN, 2020 FC Roskilde (odszedł w październiku 2020 do Kolding IF) 0-0
33. Tony Miettinen (2002), FIN, 2020 drużyna młodzieżowa (przyszedł w październiku 2020 z drużyny młodzieżowej) 0-0
34. Martin Frese (1998), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 15-3 3
35. Lucas Lykkegaard (2002), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa 2-0
36. Maxwell Woledzi (2001), GHA, 2019 Right to Dream Academy 10-1 1 1
38. Clinton Antwi (1999), GHA, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Esbjerg FB) 0-0
39. Adamo Nagalo (2002), WKS, 2020 Right to Dream Academy 6-0 1
40. Jonas Jensen-Abbew (2002), DEN, 2020 rezerwy 1-0

Pomocnicy:

6. Jacob Christensen (2001), DEN, 2018 rezerwy 29-0 5
7. Mikkel Rygaard Jensen (1990), DEN, 2018 Lyngby BK (odszedł w styczniu 2021 do ŁKS-u Łódź) 13-3 3
8. Magnus Kofoed Andersen (1999), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 32-4 1
10. Kamal-Deen Sulemana (2002), GHA, 2020 Right to Dream Academy 29-10 6 1
12. Isaac Atanga (2000), GHA, 2018 Right to Dream Academy (odszedł w marcu 2021 do FC Cincinnati) 19-4
14. Mohammed Diomande (2001), WKS, 2020 Right to Dream Academy 11-3 3
17. Simon Adingra (2002), WKS, 2020 drużyna młodzieżowa 7-2 1
20. Andreas Bredahl (2003), DEN, 2019 drużyna młodzieżowa 2-0
21. Emeka Nnamani (2001), DEN, 2020 rezerwy 8-0 2
22. Victor Jensen (2000), DEN, 2021 Ajax Amsterdam (przyszedł w lutym 2021 z Ajaxu Amsterdam) 18-3
24. Jonathan Amon (1999), USA, 2017 drużyna młodzieżowa 1-1
32. Andreas Schjelderup (2004), NOR, 2020 drużyna młodzieżowa FK Bodo/Glimt 16-3
37. Ibrahim Sadiq (2000), GHA, 2018 Right to Dream Academy 19-2 3
41. Abu Francis (2001), GHA, 2019 Right to Dream Academy 19-5 2
42. Oliver Antman (2001), FIN, 2018 IF Gnistan 19-1
45. Tochi Chukwuani (2003), DEN, 2019 rezerwy 26-2 3

Napastnicy:

19. Oliver Rimmen (2001), DEN, 2020 rezerwy 0-0
29. Joachim Rothmann (2000), DEN, 2018 rezerwy (odszedł w maju 2021 do Tromso IL) 3-0
Godsway Donyoh (1994), GHA, 2020 Dynamo Drezno (odszedł we wrześniu 2020 do Maccabi Hajfa) 0-0

Trener: Flemming Pedersen (1963), DEN, 2019 dyrektor techniczny
Asystent trenera: Michael Essien (1982), GHA, 2020 piłkarz FK Sabail
Trener indywidualny: Frederik Birk Christensen (1989), DEN, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET