Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Brondby Kopenhaga 2020/21


Brondby Kopenhaga 2020/21:

Bramkarze:

1. Marvin Schwabe (1995), GER, 2018 TSG Hoffenheim 32-0 2
16. Michael Tornes (1986), DEN, 2019 Vendsyssel FF 0-0
30. Mads Hermansen (2000), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
40. Jonathan Aegidius (2002), DEN, 2021 drużyna młodzieżowa Lyngby BK (przyszedł w lutym 2021 z drużyny młodzieżowej Lyngby BK) 0-0

Obrońcy:

2. Jens Martin Gammelby (1995), DEN, 2018 Silkeborg IF (odszedł w październiku 2020 do Lyngby BK) 0-0
3. Anthony Jung (1991), GER, 2017 RB Leipzig 31-0 4
4. Sigurd Rosted (1994), NOR, 2019 AA Gent 23-3 4 1
5. Andreas Maxso (1994), DEN, 2019 KFC Uerdingen 30-2 3
6. Hjortur Hermannsson (1995), ISL, 2016 rezerwy PSV Eindhoven 25-1 2
12. Michael Lumb (1988), DEN, 2021 AC Horsens (przyszedł w styczniu 2021 z AC Horsens) 2-0
14. Kevin Niclas Mensah (1991), DEN, 2017 Esbjerg FB 23-1 3
15. Blas Riveros (1998), PAR, 2020 FC Basel (przyszedł w październiku 2020 z FC Basel) 1-1
17. Andreas Bruus (1999), DEN, 2019 FC Roskilde 28-1 3
24. Joel Kabongo (1998), DEN, 2018 Fremad Amager 0-0
28. Anton Skipper (2000), DEN, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do Hobro IK) 0-0
29. Peter Bjur (2000), DEN, 2019 rezerwy 21-0 2
42. Tobias Borkeeiet (1999), NOR, 2019 Stabaek IF 21-0 1

Pomocnicy:

7. Rezan Corlu (1997), DEN, 2020 Lyngby BK 10-0 2
18. Jesper Lindstrom (2000), DEN, 2018 rezerwy 29-10 4 1
19. Morten Frendrup (2001), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 31-0 2 2
20. Oskar Fallenius (2001), SWE, 2021 IF Brommapojkarna (przyszedł w styczniu 2021 z IF Brommapojkarna) 5-0
21. Lasse Vigen Christensen (1994), DEN, 2017 Fulham Londyn 27-4 6
22. Josip Radosević (1994), CRO, 2018 Hajduk Split 31-0 4
25. Anis Ben Slimane (2001), TUN, 2020 rezerwy 27-3 1
34. Andreas Pyndt (2001), DEN, 2020 rezerwy 0-0

Napastnicy:

9. Andrija Pavlović (1993), SRB, 2020 Rapid Wiedeń (przyszedł we wrześniu 2020 z Rapidu Wiedeń) 20-4 3
11. Mikael Uhre (1994), DEN, 2018 FC SonderjyskE 32-19 2
27. Simon Hedlund (1993), SWE, 2019 Union Berlin 31-8 1
31. Jagvir Singh Sidhu (2001), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Mathias Kvistgaarden (2002), DEN, 2019 drużyna młodzieżowa 2-0

Trener: Niels Frederiksen (1968), DEN, 2019 reprezentacja Danii U-21
Asystenci trenera: Jesper Sorensen (1973), DEN, 2019 wolny transfer
Martin Retov (1980), DEN, 2019 trener
Trener bramkarzy: Lars Hogh (1959), DEN, 2016 reprezentacja Danii

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET