Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Korona Kielce 2020/21


Korona Kielce 2020/21:

Bramkarze:

12. Adrian Sandach (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
73. Marcel Zapytowski (2001), POL, 2021 Resovia Rzeszów (przyszedł w styczniu 2021 z Resovii Rzeszów) 10-0
88. Marek Kozioł (1988), POL, 2019 Sandecja Nowy Sącz 20-0 2
97. Jakub Osobiński (2000), POL, 2018 drużyna młodzieżowa 4-0

Obrońcy:

4. Themistoklis Tzimopoulos (1985), NZL, 2019 PAS Giannena (odszedł w lutym 2021 do PAE Levadiakos) 12-1 3
6. Jacek Podgórski (1996), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice 33-6 8
15. Piotr Pierzchała (1999), POL, 2018 rezerwy (odszedł w sierpniu 2020 do Pogoni Siedlce) 0-0
18. Radosław Seweryś (2004), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 3-0
21. Bartosz Prętnik (2001), POL, 2019 rezerwy 1-0 1
23. Kornel Kordas (2000), POL, 2020 Widzew Łódź 11-0 2
25. Grzegorz Szymusik (1998), POL, 2019 Warta Poznań 24-2 6
27. Rafał Grzelak (1988), POL, 2020 Zagłębie Sosnowiec (odszedł w lutym 2021 do Wigier Suwałki) 11-0 3
71. Remigiusz Szywacz (1995), POL, 2020 Olimpia Grudziądz 13-0 3
72. Adrian Bielka (2003), POL, 2021 drużyna młodzieżowa Escoli Varsovia Warszawa (przyszedł w styczniu 2021 z drużyny młodzieżowej Escoli Varsovia Warszawa) 1-0
77. Rafał Kobryń (1999), POL, 2021 Lechia Gdańsk (przyszedł w styczniu 2021 z Lechii Gdańsk) 16-0 1
89. Radosław Turek (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w lutym 2021 z rezerw) 1-0
96. Przemysław Szarek (1996), POL, 2020 LKS Nieciecza 21-0 4 1
Aleksandar Bjelica (1994), SRB, 2020 ADO den Haag (odszedł w październiku 2020 do NK Gorica) 0-0

Pomocnicy:

7. Mateusz Cetnarski (1988), POL, 2020 FK Tukums (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer, a następnie do Pili Pili DB Jambiani FC) 11-0
7. Jakub Łukowski (1996), POL, 2021 Miedź Legnica (przyszedł w lutym 2021 z Miedzi Legnica) 17-6 2
8. Zvonimir Petrović (2000), CRO/BOS, 2020 rezerwy 19-0 4
10. Jacek Kiełb (1988), POL, 2020 LKS Nieciecza 29-5 2
14. Daniel Szelągowski (2002), POL, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Rakowa Częstochowa) 1-0
14. Hugo Diaz (1997), ESP, 2020 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2020 z wolnego transferu) 10-0 1
16. Wiktor Długosz (2000), POL, 2020 Warta Poznań (odszedł w lutym 2021 do Rakowa Częstochowa) 16-1 2
17. Artur Piróg (2000), POL, 2020 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2020 z rezerw) 3-0
19. Paweł Łysiak (1996), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński 27-1 2
20. Oskar Sewerzyński (2001), POL, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Pogoni Siedlce) 0-0
20. Marcin Szpakowski (2001), POL, 2021 Śląsk Wrocław (przyszedł w lutym 2021 ze Śląska Wrocław) 10-2
22. Marko Pervan (1996), CRO/BOS, 2021 NK Siroki Brijeg (przyszedł w styczniu 2021 z NK Siroki Brijeg) 18-0 1
24. Filipe Oliveira (1994), POR, 2021 UD Vilafranquense (przyszedł w styczniu 2021 z UD Vilafranquense) 16-1 5
28. Mateusz Sowiński (2001), POL, 2019 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do Wigier Suwałki) 2-0 1
29. Dawid Lisowski (2001), POL, 2020 rezerwy 24-0 6
33. Piotr Basiuk (1996), POL, 2020 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (przyszedł w sierpniu 2020 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i odszedł w lutym 2021 do RKS-u Radomsko) 5-0
37. Iwo Kaczmarski (2004), POL, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do Rakowa Częstochowa) 15-0 4
55. Marcel Gąsior (1993), POL, 2020 Widzew Łódź (przyszedł we wrześniu 2020 z Widzewa Łódź) 22-1 4
95. Mario Zebić (1995), CRO, 2021 NK Tabor (przyszedł w styczniu 2021 z NK Tabor) 15-0 9
Oktawian Skrzecz (1997), POL, 2020 Stomil Olsztyn (odszedł w październiku 2020 do Stali Rzeszów) 0-0
Dawid Słabosz (2002), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w październiku 2020 z rezerw) 0-0

Napastnicy:

9. Maciej Firlej (1996), POL, 2020 Pogoń Siedlce (odszedł w lutym 2021 do Znicza Pruszków; odrejestrowany w styczniu 2021) 13-0
9. Kubilay Yilmaz (1996), TUR/AUT, 2021 SK Menemen Spor (przyszedł w styczniu 2021 z SK Menemen Sporu) 5-0 1
11. Emile Thiakane (1991), SEN, 2020 GKS Bełchatów 27-3 9
78. Jakub Górski (2002), POL, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do Garbarni Kraków) 4-0
91. Jakub Rybus (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w styczniu 2021 z rezerw) 7-0 1

Trener: Maciej Bartoszek (1977), POL, 2020 wolny transfer (do 11.03.2021)
Kamil Kuzera (1983), POL, 2021 asystent trenera (od 12.03.2021 do 16.04.2021)
Dominik Nowak (1972), POL, 2021 wolny transfer (od 16.04.2021)
Asystent trenera: Kamil Kuzera (1983), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (do 12.03.2021 i od 16.04.2021)
Trener bramkarzy: Mirosław Dreszer (1965), POL, 2017 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Paweł Golański (1982), POL, 2021 wolny transfer (od 23.04.2021)
Maciej Bartoszek (1977), POL, 2021 trener (od 18.02.2021 do 11.03.2021)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET