Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Wurzburger Kickers 2020/21


Wurzburger Kickers 2020/21:

Bramkarze:

1. Fabian Giefer (1990), GER, 2020 FC Augsburg 13-0 1
15. Maximilian Perez Hintermaier (2003), ESP/GER, 2021 drużyna młodzieżowa Unionu Berlin (przyszedł w styczniu 2021 z drużyny młodzieżowej Unionu Berlin) 0-0
33. Eric Verstappen (1994), HOL, 2019 TeBe Berlin 2-0
35. Nico Purtscher (2001), GER, 2020 TSV Aubstadt (odszedł w październiku 2020 na wolny transfer, a następnie do SG Sonnenhof Grossaspach) 0-0
39. Hendrik Bonmann (1994), GER, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 20-0
40. Vincent Muller (2000), GER, 2019 FC Koln (A) (odszedł we wrześniu 2020 do PSV Eindhoven) 0-0

Obrońcy:

4. Lars Dietz (1997), GER, 2020 Union Berlin (przyszedł w październiku 2020 z Unionu Berlin) 20-4 4
5. Leroy Kwadwo (1996), GER/GHA, 2019 Fortuna Dusseldorf (A) (odszedł w styczniu 2021 do Dynama Drezno) 4-0 1
6. Tobias Kraulich (1999), GER, 2020 FC Nurnberg (A) 15-0 1
14. Hendrik Hansen (1994), GER, 2017 VfL Wolfsburg 13-1 5
17. Umut Unlu (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
19. Douglas (1988), BRA, 2020 wolny transfer 15-1 3
21. Luke Hemmerich (1998), GER, 2019 Erzgebirge Aue 3-0
26. Lion Schweers (1996), GER, 2020 SV Elversberg 1-0
28. Arne Feick (1988), GER, 2020 FC Heidenheim 28-0 2
30. Ewerton (1989), BRA, 2020 Hamburger SV (przyszedł w październiku 2020 z Hamburgera SV) 8-0 1 1
31. Rolf Feltscher (1990), VEN, 2021 Los Angeles Galaxy (przyszedł w styczniu 2021 z Los Angeles Galaxy) 19-0 2
32. Christian Strohdiek (1988), GER, 2021 SC Paderborn (przyszedł w styczniu 2021 z SC Paderborn) 16-0 2
34. Frank Ronstadt (1997), GER, 2019 Werder Brema (A) 24-2 2

Pomocnicy:

3. Niklas Hoffmann (1997), GER, 2020 FC St. Pauli 6-0 3 1
7. Mitja Lotrić (1994), SVN, 2020 NK Celje (przyszedł w październiku 2020 z NK Celje) 24-2 4
8. Vladimir Nikolov (2001), BUL, 2020 Septemvri Sofia 10-0 3
10. Keanu Staude (1997), GER, 2020 Arminia Bielefeld (odszedł w styczniu 2021 do TSV 1860 Monachium) 3-0
12. Patrick Sontheimer (1998), GER, 2019 Greuther Furth 31-2 5
13. Adrian Schlagbauer (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
18. Chris David (1993), HOL, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 7-0
22. Daniel Hagele (1989), GER, 2018 SG Sonnenhof Grossaspach 28-1 3
23. Florian Flecker (1995), AUT, 2020 Union Berlin (odszedł w lutym 2021 do TSV Hartberg) 9-0 3
25. Dominik Meisel (1999), GER, 2018 rezerwy 16-0 1
27. Nzuzi Toko (1990), DRC, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 15-0 3
29. David Kopacz (1999), POL, 2020 VfB Stuttgart (A) 32-3 5
35. Martin Hasek (1995), CZE, 2021 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2021 z wolnego transferu) 13-1
37. Rajiv van la Parra (1991), HOL, 2021 UD Logrońes (przyszedł w lutym 2021 z UD Logrońes) 10-1 1
38. Robert Herrmann (1993), GER, 2019 Erzgebirge Aue 16-1

Napastnicy:

9. Dominic Baumann (1995), GER, 2017 FC Nurnberg 30-2 4
10. Marvin Pieringer (1999), GER, 2021 SC Freiburg (A) (przyszedł w styczniu 2021 z SC Freiburg (A)) 20-6 3
11. Saliou Sane (1992), GER/SEN, 2020 Karlsruher SC (odszedł w styczniu 2021 do FC Magdeburg) 5-0 1
16. Luca Pfeiffer (1996), GER, 2019 SC Paderborn (odszedł w październiku 2020 do FC Midtjylland) 2-0
18. Maximilian Breunig (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Admiry Wacker) 0-0
20. Ridge Munsy (1989), DRC, 2020 FC Thun (przyszedł w październiku 2020 z FC Thun) 27-7 2
24. Stefan Maierhofer (1982), AUT, 2021 Admira Wacker (przyszedł w styczniu 2021 z Admiry Wacker) 7-0 1

Trener: Michael Schiele (1978), GER, 2017 asystent trenera (do 29.09.2020)
Marco Antwerpen (1971), GER, 2020 wolny transfer (od 29.09.2020 do 09.11.2020)
Bernhard Trares (1965), GER, 2020 wolny transfer (od 09.11.2020 do 01.04.2021)
Ralf Santelli (1968), GER, 2021 scout (od 02.04.2021)
Asystenci trenera: Sebastian Schuppan (1986), GER, 2021 wolny transfer (od 02.04.2021)
Benjamin Sachs (1981), GER, 2020 wolny transfer (od 09.11.2020)
Kurtulus Ozturk (1980), GER/TUR, 2020 wolny transfer (od 29.09.2020 do 09.11.2020)
Matthias Lust (1970), GER, 2020 trener drużyny młodzieżowej VfL Bochum (do 02.01.2021)
Trenerzy bramkarzy: Marco Langner (1969), GER, 2021 wolny transfer (od 11.01.2021)
Robert Wulnikowski (1977), GER/POL, 2017 piłkarz (do 11.01.2021)
Scout: Ralf Santelli (1968), GER, 2020 trener drużyny młodzieżowej

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET