Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Greuther Furth 2020/21


Greuther Furth 2020/21:

Bramkarze:

1. Marius Funk (1996), GER, 2016 VfB Stuttgart (A) 1-0
25. Leon Schaffran (1998), GER, 2018 Hertha Berlin (A) 0-0
30. Sascha Burchert (1989), GER, 2016 Hertha Berlin 33-0 1
41. Lasse Schulz (2003), FIN, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Simon Asta (2001), GER, 2020 FC Augsburg (przyszedł w październiku 2020 z FC Augsburg) 5-0
4. Maximilian Bauer (2000), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 29-2 7
5. Mergim Mavraj (1986), ALB, 2019 FC Ingolstadt 19-0 5
18. Marco Meyerhofer (1995), GER, 2019 SVW Mannheim 33-0 3
22. David Raum (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 34-1 3
23. Paul Jaeckel (1998), GER, 2018 VfL Wolfsburg 23-1 2
27. Gian-Luca Itter (1999), GER, 2021 SC Freiburg (przyszedł w styczniu 2021 z SC Freiburg) 8-0
29. Elias Kratzer (2000), GER, 2020 rezerwy 0-0
31. Mario Subarić (2000), CRO, 2020 rezerwy 0-0
32. Abdourahmane Barry (2000), FRA/GUI, 2020 FC Liefering 9-0
36. Alexander Lungwitz (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa Bayernu Monachium (odszedł we wrześniu 2020 do Bayernu Monachium) 0-0

Pomocnicy:

7. Robin Kehr (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa Borussii Dortmund 8-2 1
8. Marijan Cavar (1998), BOS, 2021 Eintracht Frankfurt (przyszedł w styczniu 2021 z Eintrachtu Frankfurt) 1-0
14. Hans Nunoo Sarpei (1998), GHA, 2019 VfB Stuttgart 28-1 4
15. Sebastian Ernst (1995), GER, 2017 Wurzburger Kickers 33-7 4 1
21. Timothy Tillman (1999), GER, 2020 Bayern Monachium (A) 24-0
24. Anton Stach (1998), GER, 2020 VfL Wolfsburg (A) 30-1 6 1
27. Kenny Prince Redondo (1994), GER/ESP, 2019 Union Berlin (odszedł w październiku 2020 do FC Kaiserslautern) 0-0
33. Paul Seguin (1995), GER, 2019 VfL Wolfsburg 33-7 9
34. Marvin Stefaniak (1995), GER, 2019 VfL Wolfsburg (odszedł w październiku 2020 do VfL Wolfsburg, a następnie do Dynama Drezno) 0-0
37. Julian Green (1995), USA, 2017 VfB Stuttgart 30-9 5
40. Jamie Leweling (2001), GER, 2019 drużyna młodzieżowa 24-1 1

Napastnicy:

9. Emil Berggreen (1993), DEN, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 4-0
10. Branimir Hrgota (1993), SWE, 2019 wolny transfer 31-16 2
16. Havard Nielsen (1993), NOR, 2019 Fortuna Dusseldorf 34-11 1
19. Dickson Abiama (1998), NGA, 2020 SC Eltersdorf 29-7 7

Trener: Stefan Leitl (1977), GER, 2019 wolny transfer
Asystenci trenera: Andre Mijatović (1979), CRO, 2019 wolny transfer
Petr Ruman (1976), CZE, 2018 trener drużyny młodzieżowej SV Darmstadt
Trener bramkarzy: Christian Fiedler (1975), GER, 2015 reprezentacja Niemiec U-17
Scout: Sergio Pinto (1980), POR, 2018 Eintracht Frankfurt
Paul Hesselbach (1951), GER, 2009 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET