Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2020/21


Podbeskidzie Bielsko-Biała 2020/21:

Bramkarze:

1. Martin Polacek (1990), SVK, 2019 wolny transfer 5-0
13. Rafał Leszczyński (1992), POL, 2016 Piast Gliwice (odszedł w marcu 2021 do Chrobrego Głogów) 3-0
33. Arkadiusz Leszczyński (1999), POL, 2018 rezerwy (odszedł w marcu 2021 do Hutnika Kraków) 0-0
40. Michal Pesković (1982), SVK, 2020 Cracovia Kraków (przyszedł w listopadzie 2020 z Cracovii Kraków) 22-0
43. Krystian Wieczorek (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w styczniu 2021 z rezerw) 0-0

Obrońcy:

2. Filip Modelski (1992), POL, 2018 wolny transfer 23-0 4
3. Aleksander Komor (1994), POL, 2018 Górnik Łęczna (odszedł w styczniu 2021 do GKS-u Jastrzębie) 12-1 1 1
4. Milan Rundić (1992), SRB, 2020 MFK Karvina 21-1 3
5. Michał Batelt (2001), POL, 2020 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do MKS-u Kluczbork) 0-0
6. Petar Mamić (1996), CRO, 2021 Raków Częstochowa (przyszedł w styczniu 2021 z Rakowa Częstochowa) 12-0 1
16. Szymon Mroczko (2001), POL, 2020 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do Sokoła Ostróda) 4-0 1
20. Dmytro Bashlai (1990), UKR, 2019 Arsenał Kijów 15-0 3
22. Kacper Gach (1998), POL, 2017 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do Widzewa Łódź) 12-0 2
24. David Niepsuj (1995), POL, 2021 Wisła Kraków (przyszedł w lutym 2021 z Wisły Kraków) 9-1 1
25. Bartosz Jaroch (1995), POL, 2017 Znicz Pruszków (odszedł w styczniu 2021 do Resovii Rzeszów) 5-0 1 1
26. Rafał Janicki (1992), POL, 2021 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2021 z Wisły Kraków) 13-3 1
28. Kornel Osyra (1993), POL, 2019 Miedź Legnica 2-0
37. Marco Tulio (1998), BRA, 2021 FK Mlada Boleslav (przyszedł w lutym 2021 z FK Mlada Boleslav) 10-0 2

Pomocnicy:

6. Tomasz Nowak (1985), POL, 2019 Zagłębie Sosnowiec (odszedł w lutym 2021 do Rekordu Bielsko-Biała) 11-1 1
7. Rafał Figiel (1991), POL, 2019 Raków Częstochowa (odszedł w styczniu 2021 do GKS-u Katowice) 8-0 1
8. Karol Danielak (1991), POL, 2019 Arka Gdynia 26-1 3
10. Desley Ubbink (1993), HOL, 2019 wolny transfer 16-2 1
11. Łukasz Sierpina (1988), POL, 2016 Korona Kielce 22-0 1
14. Filip Laskowski (2001), POL, 2019 Escola Varsovia Warszawa (odszedł w styczniu 2021 do GKS-u Bełchatów) 7-0 1
15. Jakub Bieroński (2003), POL, 2018 drużyna młodzieżowa 15-0 2
17. Mateusz Marzec (1994), POL, 2020 GKS Bełchatów 16-1 1
19. Michał Rzuchowski (1993), POL, 2018 Bytovia Bytów 26-1 3 1
21. Gergo Kocsis (1994), HUN, 2020 ZTE Zalaegerszegi 19-0 3 1
23. Jakub Hora (1991), CZE, 2021 FK Ryga (przyszedł w styczniu 2021 z FK Ryga) 16-2 3
27. Konrad Sieracki (2000), POL, 2019 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do GKS-u Jastrzębie)
32. Sergiy Miakushko (1993), UKR, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 15-0 2
42. Michał Studnicki (2000), POL, 2019 rezerwy 0-0
44. Dominik Frelek (2001), POL, 2020 Olimpia Grudziądz (przyszedł w sierpniu 2020 z Olimpii Grudziądz) 9-0 1
50. Maksymilian Sitek (2000), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw Legii Warszawa) 18-1 1
77. Konrad Gutowski (1999), POL, 2020 Widzew Łódź (przyszedł w październiku 2020 z Widzewa Łódź) 4-0
90. Adrian Rakowski (1990), POL, 2017 Zagłębie Lubin (odszedł w październiku 2020 do Chojniczanki Chojnice) 0-0

Napastnicy:

9. Kamil Biliński (1988), POL, 2020 FK Ryga 26-11 5
14. Peter Wilson (1996), LBR, 2021 Sheriff Tiraspol (przyszedł w lutym 2021 z Sheriff Tiraspol) 13-0
53. Bartłomiej Kręcichwost (1999), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w marcu 2021 z rezerw) 2-0 1
77. Patryk Drabik (2000), POL, 2019 rezerwy 0-0
95. Marko Roginić (1995), CRO, 2019 NK Nafta 22-2 6
99. Ivan Martin (1995), ESP, 2019 Odra Opole (odszedł w styczniu 2021 do Realu Linense) 4-0 2

Trener: Krzysztof Brede (1981), POL, 2018 Chojniczanka Chojnice (do 15.12.2020)
Hubert Kościukiewicz (1978), POL, 2020 asystent trenera (od 15.12.2020 do 22.12.2020)
Robert Kasperczyk (1967), POL, 2020 scout Cracovii Kraków (od 22.12.2020)
Asystenci trenera: Kordian Wójs (1975), POL, 2021 trener Orkanu Szczyrzyc (od 01.01.2021)
Piotr Kołc (1987), POL, 2020 trener Sokoła Ostróda (do 23.12.2020)
Hubert Kościukiewicz (1978), POL, 2018 Chojniczanka Chojnice (do 15.12.2020)
Trener bramkarzy: Zbigniew Małkowski (1978), POL, 2020 wolny transfer (do 31.12.2020)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET