Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Wisła Płock 2020/21


Wisła Płock 2020/21:

Bramkarze:

1. Krzysztof Kamiński (1990), POL, 2020 Jubilo Iwata 29-0
13. Karol Szymkowiak (2000), POL, 2021 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (przyszedł w lutym 2021 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 0-0
22. Jakub Wrąbel (1996), POL, 2020 Stal Mielec (odszedł w lutym 2021 do Widzewa Łódź) 0-0
31. Bartłomiej Żynel (1998), POL, 2018 RB Salzburg (odszedł w styczniu 2021 do rezerw) 0-0
87. Adrian Tokarski (2000), POL, 2019 rezerwy 0-0
99. Bartłomiej Gradecki (1999), POL, 2020 Znicz Pruszków 1-0

Obrońcy:

2. Damian Michalski (1998), POL, 2019 GKS Bełchatów 13-2 3
3. Milan Obradović (1999), SRB, 2020 FK Napredak (przyszedł w październiku 2020 z FK Napredak) 8-0 1
5. Bartłomiej Sielewski (1984), POL, 2011 Piast Gliwice 1-0
7. Piotr Tomasik (1987), POL, 2019 Lech Poznań 14-0 3
15. Kristian Vallo (1998), SVK, 2021 MSK Zilina (przyszedł w lutym 2021 z MSK Ziliny) 8-0
18. Alan Uryga (1994), POL, 2017 wolny transfer 27-5 6
24. Angel Garcia (1993), ESP, 2019 wolny transfer 28-0 5 1
25. Jakub Rzeźniczak (1986), POL, 2019 FK Karabakh 21-1 10
30. Paweł Żuk (2001), POL, 2020 Lechia Gdańsk (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 3-0
33. Damian Zbozień (1989), POL, 2020 Arka Gdynia 18-0 4
44. Julio Rodriguez (1995), ESP, 2020 Tsarsko Selo (przyszedł w październiku 2020 z Tsarsko Selo i odszedł w maju 2021 na wolny transfer) 1-0

Pomocnicy:

4. Jakub Witek (2002), POL, 2020 Stadion Śląski Chorzów (odszedł we wrześniu 2020 do GKS-u Bełchatów i przyszedł w styczniu 2021 z GKS-u Bełchatów) 0-0
6. Damian Rasak (1996), POL, 2017 Miedź Legnica 26-3 4
9. Dawid Kocyła (2002), POL, 2020 GKS Bełchatów 27-4 3
10. Giorgi Merebashvili (1986), GEO, 2016 PAE Levadiakos 10-0
11. Piotr Pyrdoł (1999), POL, 2020 Legia Warszawa (przyszedł w sierpniu 2020 z Legii Warszawa) 15-0
14. Mateusz Szwoch (1993), POL, 2018 Legia Warszawa 30-6 3
15. Titas Milasius (2000), LTU, 2020 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w styczniu 2021 do Skry Częstochowa) 0-0
16. Bartosz Zynek (2002), POL, 2021 rezerwy Zagłębia Lubin (przyszedł w lutym 2021 z rezerw Zagłębia Lubin) 1-0 1
17. Hubert Adamczyk (1998), POL, 2019 GKS Tychy 10-0
20. Luka Susnjara (1997), SVN, 2021 FC Chambly (przyszedł w styczniu 2021 z FC Chambly) 4-1
21. Rafał Wolski (1992), POL, 2020 Lechia Gdańsk 7-2 3
23. Filip Lesniak (1996), SVK, 2020 Aalborg BK 26-1 1
27. Torgil Gjertsen (1992), NOR, 2020 Kristiansund BK (odszedł w maju 2021 do Kristiansund BK) 19-1
28. Maciej Ambrosiewicz (1998), POL, 2019 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 2021 do Zagłębia Sosnowiec) 2-0
29. Kacper Kondracki (2003), POL, 2020 GKS Bełchatów (odszedł w styczniu 2021 do Wisły Puławy) 0-0
32. Fryderyk Gerbowski (2003), POL, 2020 Escola Varsovia Warszawa 0-0
77. Patryk Leszczyński (2002), POL, 2019 rezerwy (odszedł we wrześniu 2020 do Olimpii Grudziądz) 0-0
89. Aleksander Pawlak (2001), POL, 2019 rezerwy 2-0
94. Dusan Lagator (1994), MON, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 26-3 6
96. Wojciech Szumilas (1996), POL, 2020 GKS Tychy 3-0

Napastnicy:

8. Patryk Tuszyński (1989), POL, 2020 Piast Gliwice 25-6 3
16. Adrian Szczutowski (2000), POL, 2020 Stal Stalowa Wola (odszedł w styczniu 2021 do Stomilu Olsztyn) 0-0
19. Karol Angielski (1996), POL, 2018 Piast Gliwice (odszedł w sierpniu 2020 do Radomiaka Radom)
19. Airam (1987), ESP, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 5-0
26. Cillian Sheridan (1989), IRL, 2020 Hapoel Irony Kiryat Shmona 15-0 1
37. Mateusz Lewandowski (1999), POL, 2020 BFC Dynamo 16-1 1
77. Kacper Rogoziński (2001), POL, 2021 ŁKS Łagów (przyszedł w styczniu 2021 z ŁKS-u Łagów) 2-0 1

Trener: Radosław Sobolewski (1976), POL, 2019 asystent trenera Wisły Kraków (do 12.04.2021)
Maciej Bartoszek (1977), POL, 2021 wolny transfer (od 13.04.2021)
Asystenci trenera: Mateusz Sobota (1988), POL, 2021 trener drużyny młodzieżowej Ruchu Radzionków (od 13.04.2021)
Sławomir Nazaruk (1975), POL, 2019 wolny transfer (do 12.04.2021)
Trener bramkarzy: Artur Łaciak (1973), POL, 2020 drużyna młodzieżowa Wisły Kraków

Dyrektor sportowy: Paweł Magdoń (1979), POL, 2020 wolny transfer (od 01.12.2020)
Marek Jóźwiak (1967), POL, 2019 doradca zarządu Wigier Suwałki (do 30.11.2020)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET