Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Cracovia Kraków 2020/21


Cracovia Kraków 2020/21:

Bramkarze:

23. Karol Niemczycki (1999), POL, 2020 Puszcza Niepołomice 27-0 1
30. Adam Wilk (1997), POL, 2019 Ruch Chorzów 0-0
31. Lukas Hrosso (1987), SVK, 2019 Zagłębie Sosnowiec 4-0
40. Michal Pesković (1982), SVK, 2017 Korona Kielce (odszedł w listopadzie 2020 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 0-0
40. Norbert Łuczak (2003), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w lutym 2021 z rezerw) 0-0
93. Jakub Grzywaczewski (2002), POL, 2020 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do Ruchu Chorzów) 0-0

Obrońcy:

2. Cornel Rapa (1990), ROM, 2018 Pogoń Szczecin 30-1 2
3. Michal Siplak (1996), SVK, 2016 MFK Zemplin Michalovce 13-2 6
5. Ivan Marquez (1994), ESP, 2020 wolny transfer 17-0 2 1
15. Mateusz Pieńczak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
18. Luis Rocha (1993), POR, 2021 Legia Warszawa (przyszedł w lutym 2021 z Legii Warszawa) 10-0 3 1
28. Jan Ziewiec (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (przyszedł w grudniu 2020 z drużyny młodzieżowej) 0-0
33. Kamil Pestka (1998), POL, 2019 Chrobry Głogów 1-0
34. Oleksiy Dytyatev (1988), UKR, 2017 Karpaty Lwów 0-0
39. Michał Helik (1995), POL, 2017 Ruch Chorzów (odszedł we wrześniu 2020 do FC Barnsley) 1-0
44. Dawid Szymonowicz (1995), POL, 2020 Jagiellonia Białystok (przyszedł w sierpniu 2020 z Jagiellonii Białystok) 24-1 6
71. Oskar Wójcik (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
81. Jakub Góralczyk (2002), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w październiku 2020 z rezerw) 0-0
82. Dorian Pituła (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
85. David Jablonsky (1991), CZE, 2019 Levski Sofia 2-1
87. Diego Ferraresso (1992), BRA/BUL, 2016 wolny transfer 8-0
88. Matej Rodin (1996), CRO, 2020 NK Varazdin (przyszedł we wrześniu 2020 z NK Varazdin) 23-0 4 1
90. Michael Gardawski (1990), GER, 2020 Korona Kielce 5-0 2 1
95. Krystian Bracik (2001), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w maju 2021 z rezerw) 0-0

Pomocnicy:

4. Sergiu Hanca (1992), ROM, 2019 Dinamo Bukareszt 21-4 8
6. Sylwester Lusiusz (1999), POL, 2017 rezerwy 6-0
7. Thiago (1997), BRA, 2020 Sandecja Nowy Sącz 25-2 4
8. Milan Dimun (1996), SVK, 2016 MFK Koszyce 23-0 3
10. Pelle van Amersfoort (1996), HOL, 2019 SC Heerenveen 28-6 6
11. Mateusz Wdowiak (1996), POL, 2017 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w lutym 2021 do Rakowa Częstochowa) 3-0
13. Radosław Kanach (1999), POL, 2020 Sandecja Nowy Sącz 0-0
14. Ivan Fiolić (1996), CRO, 2020 Racing Genk (odszedł w lipcu 2020 do Racing Genk i przyszedł we wrześniu 2020 z Racing Genk) 19-1 2
17. Vinicius Ferreira (1999), BRA, 2018 drużyna młodzieżowa FC Betinense (odrejestrowany w lutym 2021) 0-0
17. Jakub Kosecki (1990), POL, 2021 SK Adana Demirspor (przyszedł w lutym 2021 z SK Adana Demirspor) 8-0
19. Damir Sadiković (1995), BOS, 2020 FK Zeljeznicar (przyszedł w październiku 2020 z Zeljeznicara Sarajevo) 20-0 2
20. Mateusz Supryn (1999), POL, 2019 rezerwy 0-0
22. Florian Loshaj (1996), KOS, 2020 Politehnica Iasi 23-2 4
24. Jakub Gut (2003), POL, 2020 rezerwy 1-0
25. Michał Rakoczy (2002), POL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Puszczy Niepołomice) 0-0
27. Marcin Budziński (1990), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w lutym 2021 z wolnego transferu) 2-0 1
35. Maciej Mrozik (2005), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (przyszedł w lutym 2021 z drużyny młodzieżowej) 0-0
38. Jakub Myszor (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
61. Robert Ożóg (2000), POL, 2020 rezerwy 0-0
64. Michał Wiśniewski (1999), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2020 z rezerw) 0-0
67. Matheus Santos (2000), BRA, 2020 Monte Azul Sao Paulo 0-0
73. Patryk Zaucha (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 7-0 1
75. Bartłomiej Kafel (2003), POL, 2020 rezerwy 0-0
97. Daniel Pik (2000), POL, 2018 drużyna młodzieżowa Polonii Warszawa 9-0 1 1

Napastnicy:

7. Rivaldinho (1995), BRA, 2020 Viitorul Constanta 24-1 2
9. Marcos Alvarez (1991), GER, 2020 VfL Osnabruck 21-2 4
16. Przemysław Kapek (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa 2-0
19. Tomasz Bała (2001), POL, 2020 rezerwy 0-0
26. Filip Piszczek (1995), POL, 2020 Trapani Calcio (przyszedł we wrześniu 2020 z Trapani Calcio) 22-2 4
27. Rubio (1995), ESP, 2020 Zagłębie Sosnowiec (odszedł w październiku 2020 do Sandecji Nowy Sącz) 0-0
29. Bojan Cecarić (1993), SRB, 2020 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2021 do FK Napredak) 0-0
77. Sebastian Strózik (1999), POL, 2017 rezerwy 6-0
99. Tomas Vestenicky (1996), SVK, 2019 FC Nitra 11-2 1
Kacper Grzebieluch (2002), POL, 2020 rezerwy 0-0
Łukasz Ziemnik (2002), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w lutym 2021 z rezerw) 0-0

Trener: Michał Probierz (1972), POL, 2017 Jagiellonia Białystok
Asystenci trenera: Jakub Dziółka (1980), POL, 2019 trener drużyny młodzieżowej
Grzegorz Kurdziel (1976), POL, 2017 Jagiellonia Białystok
Trener bramkarzy: Maciej Palczewski (1982), POL, 2015 Garbarnia Kraków
Scout: Robert Kasperczyk (1967), POL, 2016 wolny transfer (do 22.12.2020)

Dyrektor sportowy: Mirosław Mosór (1968), POL, 2017 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET