Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Port Vale 1999/00


FC Port Vale 1999/00:

Bramkarze:

1. Paul Musselwhite (1968), ENG, 1992 Scunthorpe United 30-0 1
13. Kevin Pilkington (1974), ENG, 1998 Manchester United 15-0
26. Andy Oakes (1977), ENG, 1999 Derby County (przyszedł w sierpniu 1999 z Derby County i odszedł we wrześniu 1999 do Derby County) 0-0
26. Matthew Glennon (1978), ENG, 1999 Bolton Wanderers (przyszedł we wrześniu 1999 z Boltonu Wanderers i odszedł w październiku 1999 do Boltonu Wanderers) 0-0
26. Mark Goodlad (1979), ENG, 2000 Nottingham Forest (przyszedł w marcu 2000 z Nottingham Forest) 1-0
32. Chris Gowan (1983), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Michael Walsh (1977), ENG, 1998 Scunthorpe United 12-1 1
3. Allen Tankard (1969), ENG, 1993 Wigan Athletic 35-1 6
5. Tony Butler (1972), ENG, 1999 FC Blackpool (odszedł w marcu 2000 do West Bromwich Albion) 15-0 1 1
6. Anthony Gardner (1980), ENG, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2000 do Tottenhamu Hotspur) 26-3 2
9. Sagi Burton (1977), SKN, 2000 Sheffield United (przyszedł w styczniu 2000 z Sheffield United) 20-2 3
19. Matthew Carragher † (1976), ENG, 1997 Wigan Athletic 37-1 7
20. Stephen Rimmer (1979), ENG, 1999 Manchester City 2-0 1
21. Liam Burns (1978), NIR, 1997 drużyna młodzieżowa 24-0 1
27. Mark Snijders (1972), HOL, 1997 wolny transfer 21-0 2 1
28. Paul Donnelly (1981), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 4-0 1

Pomocnicy:

4. David Brammer (1975), ENG, 1999 FC Wrexham 29-0 4 1
7. Alex Smith (1976), ENG, 1999 Chester City 19-0
8. Martin Bullock (1975), ENG, 2000 FC Barnsley (przyszedł w styczniu 2000 z FC Barnsley i odszedł w lutym 2000 do FC Barnsley) 6-1
8. Michael Cummins (1978), IRL, 2000 FC Middlesbrough (przyszedł w marcu 2000 z FC Middlesbrough) 12-1 1
10. Jeff Minton (1973), ENG, 1999 Brighton & Hove Albion 23-3 3
11. Tommy Widdrington (1971), ENG, 1999 Grimsby Town 38-5 3 1
14. Richard Eyre (1976), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 29-1
16. Wayne Corden (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 2-0
17. Anthony Rougier (1971), TRI, 1999 FC Hibernian 38-8 1
18. George O'Callaghan (1979), IRL, 1998 drużyna młodzieżowa 11-0 1
22. Neil Brisco (1978), ENG, 1998 rezerwy Manchesteru City 12-0 3
23. Stewart Talbot (1973), ENG, 1994 FC Moor Green 5-0
24. Simon Barker (1964), ENG, 1998 wolny transfer (zakończył karierę w listopadzie 1999) 5-0
25. Ian Bogie (1967), ENG, 1995 Leyton Orient 9-0

Napastnicy:

6. Ville Viljanen (1971), FIN, 2000 Vastra Frolunda (przyszedł w lutym 2000 z Vastra Frolunda) 14-4
8. Marcus Bent (1978), ENG, 1999 Crystal Palace (odszedł w październiku 1999 do Sheffield United) 8-1
9. Carl Griffiths (1971), WAL, 1999 Leyton Orient (odszedł w grudniu 1999 do Leyton Orient) 5-0
12. Tony Naylor (1968), ENG, 1994 Crewe Alexandra 36-6 2
15. Martin Foyle (1963), ENG, 1991 Oxford United (zakończył karierę w lutym 2000) 22-6
24. Gareth Taylor (1973), WAL, 2000 Manchester City (przyszedł w styczniu 2000 z Manchesteru City i odszedł w lutym 2000 do Manchesteru City) 4-0 1
24. David Healy (1979), NIR, 2000 Manchester United (przyszedł w lutym 2000 z Manchesteru United i odszedł w maju 2000 do Manchesteru United) 16-3 2
33. Martin Aldridge † (1974), ENG, 1999 FC Blackpool (przyszedł we wrześniu 1999 z FC Blackpool i odszedł w październiku 1999 do FC Blackpool, a następnie odszedł w styczniu 2000 do Rushden & Diamonds; zginął 30.01.2000 w wypadku samochodowym) 3-0

Trener: Brian Horton (1949), ENG, 1999 Brighton & Hove Albion
Asystent trenera: Mark Grew (1958), ENG, 1999 koordynator drużyny młodzieżowej

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET