Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Barnsley 1999/00


FC Barnsley 1999/00:

Bramkarze:

1. David Watson (1973), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa 0-0
13. Tony Bullock (1972), ENG, 1997 Leek Town 5-0 1
20. Kevin Miller (1969), ENG, 1999 Crystal Palace (przyszedł w sierpniu 1999 z Crystal Palace) 41-0 1 1
26. Richard Siddall (1982), ENG, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Nicky Eaden (1972), ENG, 1991 drużyna młodzieżowa 42-1 2
5. Adrian Moses (1975), ENG, 1993 drużyna młodzieżowa 12-0
6. Scott Jones (1975), ENG, 1997 Notts County 20-0 2
18. Chris Morgan (1977), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa 37-0 6
24. Ales Krizan (1971), SVN, 1997 NK Maribor 0-0
25. Kevin Austin (1973), TRI, 1999 Lincoln City 3-0
27. Chris Barker † (1980), ENG, 1999 Alfreton Town 29-0 2
28. Keith Brown (1979), SCO, 1999 Blackburn Rovers (przyszedł we wrześniu 1999 z Blackburn Rovers i odszedł w październiku 1999 do Blackburn Rovers, a następnie przyszedł w grudniu 1999 z Blackburn Rovers) 10-0
29. Gavin Bassinder (1979), ENG, 1999 rezerwy (odszedł w marcu 2000 do Mansfield Town) 0-0
30. Jonathan Parkin (1981), ENG, 1998 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Steve Chettle (1968), ENG, 1999 Nottingham Forest (przyszedł w listopadzie 1999 z Nottingham Forest) 25-2 3
32. Mark Jackson (1977), ENG, 2000 Leeds United (przyszedł w styczniu 2000 z Leeds United i odszedł w lutym 2000 do Leeds United) 1-0
33. David Tuttle (1972), ENG, 1999 Crystal Palace (przyszedł w sierpniu 1999 z Crystal Palace i odszedł w marcu 2000 do FC Millwall) 12-0 1 1
34. John Curtis (1978), ENG, 1999 Manchester United (przyszedł w listopadzie 1999 z Manchesteru United) 28-2 3
36. James Dudgeon (1981), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa 0-0

Pomocnicy:

3. Matty Appleby (1972), ENG, 1996 FC Darlington 36-5 8
4. Kevin Richardson (1962), ENG, 1998 FC Southampton (odszedł w styczniu 2000 do FC Blackpool) 4-0 1
7. Eric Tinkler (1970), RPA, 1997 Cagliari Calcio 33-4 2
8. Craig Hignett (1970), ENG, 1998 FC Aberdeen 42-19 4
11. Darren Barnard (1971), WAL, 1997 Bristol City 41-13 5
14. Martin Bullock (1975), ENG, 1993 Eastwood Town (odszedł w styczniu 2000 do FC Port Vale i przyszedł w lutym 2000 z FC Port Vale) 5-0
15. Robin van der Laan (1968), HOL, 1998 Derby County 32-3 3
16. Geoff Thomas (1964), ENG, 1999 Nottingham Forest 27-4 3
17. Sean McClare (1978), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2000 do FC Rochdale i przyszedł w maju 2000 z FC Rochdale) 10-2
23. Clint Marcelle (1968), TRI, 1996 FC Felgueiras (odszedł w październiku 1999 do Scunthorpe United i przyszedł w grudniu 1999 ze Scunthorpe United, a następnie odszedł w lutym 2000 na wolny transfer) 0-0
32. Robert Bengtsson-Barkroth (1968), SWE, 1999 Vastra Frolunda (przyszedł w listopadzie 1999 z Vastra Frolunda i odszedł w kwietniu 2000 do Vastra Frolunda) 0-0

Napastnicy:

9. Neil Shipperley (1974), ENG, 1999 Nottingham Forest 39-13 6
10. Bruce Dyer (1975), ENG, 1998 Crystal Palace 31-6
12. Mike Sheron (1972), ENG, 1999 Queens Park Rangers 36-9
19. Georgi Hristov (1976), MKD, 1997 Partizan Belgrad 19-4 3
21. Michael Turner (1976), ENG, 1998 Bilston Town (odszedł we wrześniu 1999 do Lincoln City i przyszedł w październiku 1999 z Lincoln City, a następnie odszedł w marcu 2000 do FC Finn Harps i przyszedł w maju 2000 z FC Finn Harps) 0-0
22. Karl Rose (1978), ENG, 1999 Mansfield Town 0-0
35. Andy Evans (1975), WAL, 1999 FC Aberystwyth (przyszedł we wrześniu 1999 z FC Aberystwyth i odszedł w marcu 2000 do Mansfield Town, a następnie przyszedł w maju 2000 z Mansfield Town) 0-0

Trener: Dave Bassett (1944), ENG, 1999 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET