Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Ipswich Town 1999/00


Ipswich Town 1999/00:

Bramkarze:

1. Richard Wright (1977), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 46-0
13. Mike Salmon (1964), ENG, 1999 Oxford United 0-0
26. James Pullen (1982), ENG, 1999 FC Heybridge Swifts (przyszedł we wrześniu 1999 z FC Heybridge Swifts) 0-0
29. Keith Branagan (1966), IRL, 2000 Bolton Wanderers (przyszedł w marcu 2000 z Boltonu Wanderers) 0-0
31. Sieb Dijkstra (1966), HOL, 2000 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 1999 z wolnego transferu i odszedł w listopadzie 1999 na wolny transfer, a następnie do VV Sittard) 0-0

Obrońcy:

2. Fabian Wilnis (1970), HOL/SUR, 1999 FC de Graafschap 35-0 7
3. Jamie Clapham (1975), ENG, 1998 Tottenham Hotspur 46-2 2
4. Jean-Manuel Thetis (1971), FRA, 1998 CF Sevilla 16-0 4 1
5. Tony Mowbray (1963), ENG, 1995 Celtic Glasgow 36-1 5
6. Mark Venus (1967), ENG, 1997 Wolverhampton Wanderers 28-2 8
17. Wayne Brown (1977), ENG, 1997 Colchester United 25-0 1
18. Titus Bramble (1981), ENG, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w grudniu 1999 do Colchester United i przyszedł w styczniu 2000 z Colchester United) 0-0
24. John McGreal (1972), ENG, 1999 Tranmere Rovers 34-0 4 1
28. Michael Clegg (1977), ENG, 2000 Manchester United (przyszedł w lutym 2000 z Manchesteru United i odszedł w marcu 2000 do Manchesteru United) 3-0 1

Pomocnicy:

7. Mick Stockwell (1965), ENG, 1984 drużyna młodzieżowa 34-2
8. Matt Holland (1974), IRL, 1997 FC Bournemouth 46-10
11. Jim Magilton (1969), NIR, 1999 Sheffield Wednesday 38-4 2 1
14. Jermaine Wright (1975), ENG, 1999 Crewe Alexandra 33-1 2
15. Marco Holster (1971), HOL, 1998 Heracles Almelo 0-0
16. Adam Tanner (1973), ENG, 1992 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2000 do Peterborough United) 0-0
19. Neil Midgley (1978), ENG, 1999 rezerwy (odszedł we wrześniu 1999 do Luton Town i przyszedł w listopadzie 1999 z Luton Town, a następnie odszedł w marcu 2000 do Kidderminster Harriers i przyszedł w maju 2000 z Kidderminster Harriers) 4-1
20. Richard Logan (1982), ENG, 1998 drużyna młodzieżowa 1-0
21. John Kennedy (1978), ENG, 1998 FC Morecambe 0-0
22. Stuart Niven (1978), SCO, 1999 rezerwy 0-0
23. Sean Friars (1979), NIR, 1999 rezerwy 1-0
25. Gary Croft (1974), ENG, 1999 Blackburn Rovers (przyszedł we wrześniu 1999 z Blackburn Rovers) 21-1 2
30. Martijn Reuser (1975), HOL, 2000 Ajax Amsterdam (przyszedł w marcu 2000 z Ajaxu Amsterdam i odszedł w maju 2000 do Ajaxu Amsterdam) 7-2

Napastnicy:

9. David Johnson (1976), JAM, 1997 FC Bury 44-22 6
10. James Scowcroft (1975), ENG, 1994 drużyna młodzieżowa 41-13 2
12. Richard Naylor (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 35-8 3
27. Marcus Stewart (1972), ENG, 2000 Huddersfield Town (przyszedł w lutym 2000 z Huddersfield Town) 10-2
32. Jonas Axeldal (1970), SWE, 1999 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 1999 z wolnego transferu) 15-0 1

Trener: George Burley (1956), SCO, 1994 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET