Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Gillingham 2003/04


FC Gillingham 2003/04:

Bramkarze:

1. Vince Bartram (1968), ENG, 1998 Arsenal Londyn (zakończył karierę w marcu 2004) 1-0
1. Steve Banks (1972), ENG, 2004 FC Millwall (przyszedł w marcu 2004 z FC Millwall) 14-0
12. Bertrand Bossu (1980), FRA, 2003 FC Hayes (przyszedł we wrześniu 2003 z FC Hayes) 4-0
13. Jason Brown (1982), WAL, 2001 rezerwy Charltonu Athletic 21-0
23. Danny Knowles (1986), ENG, 2004 drużyna młodzieżowa (przyszedł w lutym 2004 z drużyny młodzieżowej) 0-0
30. Nico Vaesen (1969), BEL, 2003 Birmingham City (przyszedł w grudniu 2003 z Birmingham City i odszedł w lutym 2004 do Birmingham City) 6-0
30. Lars Hirschfeld (1978), CAN, 2004 Tottenham Hotspur (przyszedł w lutym 2004 z Tottenhamu Hotspur i odszedł w marcu 2004 do Tottenhamu Hotspur) 1-0

Obrońcy:

2. Nyron Nosworthy (1980), JAM, 1998 drużyna młodzieżowa 27-2 3
3. John Hills (1978), ENG, 2003 FC Blackpool 29-2 7 1
5. Barry Ashby (1970), ENG, 1997 FC Brentford 23-1 3 1
6. Ian Cox (1971), TRI, 2003 FC Burnley 33-0 5 1
16. Richard Rose (1982), ENG, 2003 Bristol Rovers 17-0
17. Andrew Crofts (1984), WAL, 2002 rezerwy 8-0
18. Chris Hope (1972), ENG, 2000 Scunthorpe United 37-3 1 1
21. Wayne Brown (1977), ENG, 2003 FC Watford (przyszedł we wrześniu 2003 z FC Watford i odszedł w październiku 2003 do FC Watford) 4-1 1
28. Dean Beckwith (1983), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2003 do FC Dagenham & Redbridge i przyszedł w listopadzie 2003 z FC Dagenham & Redbridge) 0-0

Pomocnicy:

4. Paul Smith (1971), ENG, 1997 FC Brentford 33-0 4
7. Nicky Southall (1972), ENG, 2002 Bolton Wanderers 36-0 5
8. Andy Hessenthaler (1965), ENG, 1996 FC Watford 36-2 9 1
14. Leon Johnson (1981), GRN, 2002 Southend United 22-0 1
15. Mark Saunders (1971), ENG, 1998 Plymouth Argyle 21-1
21. Matthew Jarvis (1986), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa (przyszedł w listopadzie 2003 z drużyny młodzieżowej) 10-0
22. Danny Spiller (1981), ENG, 1999 wychowanek 39-6 3
24. John Wallis (1986), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0
25. Alan Pouton (1977), ENG, 2004 Grimsby Town (przyszedł w styczniu 2004 z Grimsby Town) 19-0 5
26. David Perpetuini (1979), ENG, 2001 FC Watford 20-2 3
31. Ashley Carew (1985), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0

Napastnicy:

9. Marlon King (1980), JAM, 2000 FC Barnet (odszedł w listopadzie 2003 do Nottingham Forest) 11-4
9. Darius Henderson (1981), ENG, 2004 FC Reading (przyszedł w styczniu 2004 z FC Reading) 4-0
10. Paul Shaw (1973), ENG, 2000 FC Millwall (odszedł w styczniu 2004 do Sheffield United) 21-6 1
10. Patrick Agyemang (1980), GHA, 2004 FC Wimbledon (przyszedł w styczniu 2004 z FC Wimbledon) 20-6 2
11. Tommy Johnson (1971), ENG, 2002 FC Kilmarnock 12-3 2
19. Rodney Wallace (1969), ENG, 2002 Bolton Wanderers (zakończył karierę w kwietniu 2004) 14-1 1
20. Kevin James (1980), ENG, 2000 wolny transfer 17-1 2
23. Trevor Benjamin (1979), JAM, 2003 Leicester City (przyszedł we wrześniu 2003 z Leicester City i odszedł w grudniu 2003 do Leicester City) 4-1
27. Jones Awuah (1983), GHA, 2002 FC Sittingbourne 0-0
29. Mamady Sidibe (1979), MAL, 2002 Swansea City 41-5 4
34. Gary Wales (1979), SCO, 2004 Heart of Midlothian (przyszedł w marcu 2004 z Heart of Midlothian) 6-1

Trener: Andy Hessenthaler (1965), ENG, 2000 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET