Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Śląsk Wrocław 1980/81


Śląsk Wrocław 1980/81:

Bramkarze:

Jacek Jarecki † (1958), POL, 1979 Górnik Wałbrzych 6-0
Andrzej Kirsza (1957), POL, 1975 wychowanek 0-0
Zdzisław Kostrzewa † (1955), POL, 1979 Zagłębie Sosnowiec 24-0

Obrońcy:

Paweł Król (1960), POL, 1980 Odra Opole 23-1
Mieczysław Kopycki (1951), POL, 1973 Victoria Świebodzice 18-1
Henryk Kowalczyk † (1951), POL, 1974 Lotnik Wrocław 26-3
Jerzy Matys (1961), POL, 1980 drużyna młodzieżowa 14-0
Mieczysław Olesiak (1954), POL, 1975 Ślęza Wrocław (odszedł we wrześniu 1980 do Odry Opole) 0-0
Janusz Papanatasis (1955), POL, 1981 ??? (przyszedł w styczniu 1981) 1-0
Tadeusz Podgórny (1958), POL, 1979 Odra Opole (odszedł we wrześniu 1980 do Odry Opole) 0-0
Ryszard Sobiesiak (1954), POL, 1977 Pafawag Wrocław 29-0
Roman Wójcicki (1958), POL, 1980 Odra Opole 20-4

Pomocnicy:

Roman Faber (1955), POL, 1973 drużyna młodzieżowa 12-0
Zygmunt Garłowski † (1949), POL, 1973 Górnik Wałbrzych 15-0
Stanisław Leśniarek (1962), POL, 1980 drużyna młodzieżowa 1-0
Zbigniew Majewski (1957), POL, 1979 ??? 11-0
Tadeusz Pawłowski (1953), POL, 1974 Zagłębie Wałbrzych 29-6
Mirosław Pękala (1961), POL, 1977 Piast Nowa Ruda 23-1
Jacek Pluciński (1961), POL, 1980 drużyna młodzieżowa 0-0
Waldemar Prusik (1961), POL, 1980 wychowanek 15-0
Mirosław Sieja (1958), POL, 1980 Raków Częstochowa 8-0
Janusz Szarek (1959), POL, 1979 Resovia Rzeszów 15-4
Ryszard Tarasiewicz (1962), POL, 1979 wychowanek 16-1
Waldemar Tęsiorowski (1962), POL, 1980 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1981 do Metalu Kluczbork) 0-0

Napastnicy:

Jerzy Benke (1956), POL, 1981 Zagłębie Wałbrzych (przyszedł w styczniu 1981 z Zagłębia Wałbrzych) 10-5
Bogdan Marchewka (1960), POL, 1981 ??? (przyszedł w styczniu 1981) 1-0
Jacek Nocko (1959), POL, 1976 drużyna młodzieżowa 27-1
Jacek Pluciński (1961), POL, 1980 drużyna młodzieżowa 0-0
Janusz Sybis (1952), POL, 1969 wychowanek 19-1
Bogusław Szczecina (1959), POL, 1981 ??? (przyszedł w styczniu 1981) 5-1
Marek Szeptunowski (1959), POL, 1979 ??? 4-0
Zbigniew Tracz (1959), POL, 1980 Odra Opole 12-3

Trener: Orest Lenczyk (1942), POL, 1979 Wisła Kraków (do 29.09.1980)
Jan Caliński † (1948), POL, 1980 asystent trenera (od 30.09.1980)
Asystent trenera: Jan Caliński † (1948), POL, 1979 wolny transfer (do 30.09.1980)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET