Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Hibernian 2001/02


FC Hibernian 2001/02:

Bramkarze:

1. Nick Colgan (1973), IRL, 1999 FC Bournemouth 30-0 2
13. Ian Westwater (1963), SCO, 2000 Dunfermline Athletic 0-0
31. Tony Caig (1974), ENG, 2001 Charlton Athletic 8-0

Obrońcy:

2. Ulises de La Cruz (1974), ECU, 2001 Deportivo Quito 32-2 1
3. Ulrik Laursen (1971), DEN, 2000 Odense BK 24-1 2 1
4. Franck Sauzee (1965), FRA, 1999 HSC Montpellier 10-4 2
14. Paul Fenwick (1969), CAN, 2000 Greenock Morton 22-3 7
18. Gary Smith (1971), SCO, 2000 FC Aberdeen 30-0 2
19. Mathias Jack (1969), GER, 1999 Fortuna Dusseldorf 31-0 11
21. Matthias Doumbe (1979), FRA, 2001 wolny transfer (przyszedł w październiku 2001 z wolnego transferu) 0-0
23. Alen Orman (1978), AUT, 2001 Royal Antwerp 30-1 6
24. Martin McIntosh (1971), SCO, 2000 Stockport County (odszedł w sierpniu 2001 do Rotherham United) 0-0
Paul Hilland (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 3-0 1
Lilian Martin (1971), FRA, 2002 rezerwy Olympique'u Marseille (przyszedł w lutym 2002 z rezerw Olympique'u Marseille i odszedł w kwietniu 2002 na wolny transfer) 1-0
Steven Whittaker (1984), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0

Pomocnicy:

6. Ian Murray (1981), SCO, 2001 Alloa Athletic 32-2 4
8. Grant Brebner (1977), SCO, 2001 Stockport County 28-2 5
10. Frederic Arpinon (1969), FRA, 2001 ES Troyes 20-2 1
11. John O'Neil (1971), SCO, 2000 FC Saint Johnstone 32-4 3 1
12. Derek Townsley (1973), SCO, 2001 FC Motherwell 17-5
15. Lyndon Andrews (1976), TRI, 2000 W Connection (odszedł w kwietniu 2002 na wolny transfer) 2-0
16. Jarkko Wiss (1972), FIN, 2002 Stockport County (przyszedł w styczniu 2002 ze Stockport County) 11-0 1
22. Mark Dempsie (1980), SCO, 2000 Raith Rovers 0-0
33. Gary Caldwell (1982), SCO, 2002 rezerwy Newcastle United (przyszedł w lutym 2002 z rezerw Newcastle United i odszedł w maju 2002 do rezerw Newcastle United) 11-0 1
Allan Dempsie (1982), SCO, 2001 rezerwy 3-0
Kevin Nicol (1982), SCO, 2002 Raith Rovers (przyszedł w styczniu 2002 z Raith Rovers) 2-0

Napastnicy:

7. Francisco Javier Aguilera - Luna (1971), ESP, 2001 CF Monterrey 25-6 7 1
9. Craig Brewster (1966), SCO, 2001 FC Ionikos 25-3 2
16. Allan Smart (1974), SCO, 2001 FC Watford (przyszedł w sierpniu 2001 z FC Watford i odszedł w listopadzie 2001 do FC Watford) 5-1
17. Tom McManus (1981), SCO, 2001 FC Airdrieonians 21-3 2 1
20. David Zitelli (1968), FRA, 2000 RC Strasbourg (odszedł w kwietniu 2002 na wolny transfer) 21-0 1
27. Garry O'Connor (1983), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 19-9 1
28. Alain Reid (1980), SCO, 2001 Greenock Morton (przyszedł w październiku 2001 z Greenock Morton) 2-0
29. Eduardo Hurtado (1969), ECU, 2001 Argentinos Juniors (przyszedł w grudniu 2001 z Argentinos Juniors i odszedł w marcu 2002 do Barcelony (ECU)) 12-1
30. Derek Riordan (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 6-0
Frederic Daquin (1978), FRA, 2002 wolny transfer (przyszedł w kwietniu 2002 z wolnego transferu) 2-0

Trener: Alex McLeish (1959), SCO, 1998 FC Motherwell (do 11.12.2001)
Donald Park (1953), SCO, 2001 wolny transfer (od 12.12.2001 do 15.12.2001)
Franck Sauzee (1965), FRA, 2001 piłkarz (od 15.12.2001 do 21.02.2002)
Bobby Williamson (1961), SCO, 2002 FC Kilmarnock (od 25.02.2002)
Asystent trenera: Andy Watson (1959), SCO, 1998 FC Motherwell (do 11.12.2001)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET