Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Dunfermline Athletic 2001/02


Dunfermline Athletic 2001/02:

Bramkarze:

1. Marco Ruitenbeek (1968), HOL, 2000 Go Ahead Eagles 29-0 1
20. Scott Thomson (1966), SCO, 2000 FC Airdrieonians 9-0
30. Ross Harrower (1982), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Michel Doesburg (1968), HOL, 2000 FC Motherwell 9-0 1
3. Jason Dair (1974), SCO, 1999 Raith Rovers 28-1 4
5. Andrius Skerla (1977), LTU, 2000 PSV Eindhoven 36-1 3
14. Youssef Rossi (1973), MOR, 2000 Stade Rennes 10-0 5 1
17. John-Paul Potter (1979), SCO, 1999 wolny transfer (odszedł w marcu 2002 do FC Clyde) 4-0
18. Gus MacPherson (1968), SCO, 2001 FC Kilmarnock 24-0 4
23. Andy Tod (1971), SCO, 2000 Stockport County (odszedł w listopadzie 2001 do Bradford City) 0-0
32. Keir Nicol (1981), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Greig McDonald (1982), SCO, 2000 drużyna młodzieżowa 0-0
Andre Karnebeek (1971), HOL, 2002 FC Twente (przyszedł w marcu 2002 z FC Twente) 5-0

Pomocnicy:

4. Justin Skinner (1969), ENG, 1999 FC Hibernian 26-0 2 1
6. Scott Thomson (1972), SCO, 1998 Raith Rovers 32-6 1
7. Barry Nicholson (1978), SCO, 2000 Glasgow Rangers 37-7 2 1
8. Ian Ferguson (1967), SCO, 2000 Glasgow Rangers 20-0 8
11. Stewart Petrie (1970), SCO, 1993 Forfar Athletic 23-2 4
15. Gary Mason (1979), SCO, 2000 Manchester City 35-2 5
16. Chris McGroarty (1981), SCO, 1998 drużyna młodzieżowa 22-0 2
19. David Nicholls (1972), SCO, 2001 FC Falkirk 23-1 1
23. Sean Kilgannon (1981), SCO, 2001 rezerwy FC Middlesbrough (przyszedł w grudniu 2001 z rezerw FC Middlesbrough) 9-0 1
24. Rob Matthaei (1966), HOL, 2000 FC Motherwell (odszedł w październiku 2001 do HVV Hollandia) 0-0
24. Michael Panopoulos (1976), GRE, 2001 FC Portsmouth (przyszedł w grudniu 2001 z FC Portsmouth i odszedł w marcu 2002 do FC Portsmouth) 9-0 1
25. David Moss (1968), ENG, 1999 FC Falkirk (odszedł w listopadzie 2001 do Ayr United i przyszedł w grudniu 2001 z Ayr United, a następnie odszedł w marcu 2002 do FC Falkirk) 0-0
28. George Fotheringham (1981), SCO, 2000 wolny transfer 0-0
29. Mark McGarty (1982), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2002 do Raith Rovers i przyszedł w kwietniu 2002 z Raith Rovers) 2-0
31. Kevin McLeish (1980), SCO, 2000 wolny transfer 2-0
34. Brian Vaughan (1982), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
43. Brian Blair (1983), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0

Napastnicy:

9. Stephen Crawford (1974), SCO, 1999 FC Hibernian 36-7 2 1
10. Jack de Gier (1968), HOL, 2001 NEC Nijmegen (odszedł w listopadzie 2001 do FC Twente) 12-5 4
10. Seyni N'Diaye (1973), SEN, 2002 Tranmere Rovers (przyszedł w lutym 2002 z Tranmere Rovers i odszedł w kwietniu 2002 na wolny transfer) 9-1 1
12. Steve Hampshire (1979), SCO, 1999 rezerwy Chelsea Londyn 24-3
21. Lee Bullen (1971), SCO, 2000 AO Kalamata 31-4 3
22. Junior Mendes (1976), MSR, 2000 FC St. Mirren 0-0
26. Colin Nish (1981), SCO, 2001 Alloa Athletic 14-0 1
27. Steven Boyle (1980), SCO, 2000 Ross County 0-0
47. Gary Sutherland (1984), SCO, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0

Trener: Jimmy Calderwood (1955), SCO, 2000 NEC Nijmegen
Trener bramkarzy: Scott Thomson (1966), SCO, 2000 piłkarz FC Airdrieonians

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET