Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Grasshoppers Zurich 2003/04


Grasshoppers Zurich 2003/04:

Bramkarze:

1. Fabrice Borer (1971), SUI, 2002 FC Sion 29-0
18. Peter Jehle (1982), LIE, 2000 FC Schaan 7-0
30. Eldin Jakupović (1984), SUI, 2002 drużyna młodzieżowa 0-0

Obrońcy:

2. Fernando Gamboa (1970), ARG, 2003 Chacarita Juniors 23-0 1 1
3. Stefan Kohler (1984), SUI, 2003 rezerwy 1-0
5. Rijat Shala (1983), SUI, 2003 FC Schaffhausen 20-0 7
13. Luca Denicola (1981), SUI, 2004 FC Aarau (przyszedł w styczniu 2004 z FC Aarau) 8-0
14. Roland Schwegler (1982), SUI, 1999 drużyna młodzieżowa 12-0 2
16. Pascal Castillo (1976), SUI, 2001 FC Winterthur 26-1 4
17. Christoph Spycher (1978), SUI, 2001 FC Luzern 28-2 3
19. Scott Lee Sutter (1986), SUI, 2004 rezerwy (przyszedł w styczniu 2004 z rezerw) 1-0
23. Stephan Lichtsteiner (1984), SUI, 2001 drużyna młodzieżowa 26-2 9 1
24. Kim Jaggy (1982), HAI, 1999 drużyna młodzieżowa FC Zurich 17-0 2
26. Aleksandar Mitreski (1980), MKD, 2002 Young Boys Berno 30-1 6 2
31. Henri Siqueira (1985), SUI, 2003 rezerwy (odszedł w styczniu 2004 do FC Winterthur) 2-0
32. Haris Avdić (1983), BOS/SUI, 2002 rezerwy FC Zurich 1-0
34. Marc Lutolf (1987), SUI, 2003 drużyna młodzieżowa 0-0

Pomocnicy:

4. Feliciano Magro (1979), SUI, 2003 Udinese Calcio (przyszedł w sierpniu 2003 z Udinese Calcio) 17-2 1
6. Carmine Pascariello (1984), SUI/ITA, 2004 Malcantone Agno (przyszedł w styczniu 2004 z Malcantone Agno) 1-0
7. Mihai Tararache (1977), ROM, 1998 Dinamo Bukareszt 16-1 8
15. Ricardo Cabanas (1979), SUI, 2004 EA Guingamp (przyszedł w styczniu 2004 z EA Guingamp) 10-2 5
19. Jose Manuel Chatruc (1976), ARG, 2003 San Lorenzo (odszedł w styczniu 2004 do Barcelony (ECU)) 13-1 4
20. Alfred Emuejeraye (1983), NGA, 2003 Julius Berger 7-0 1
21. Reto Ziegler (1986), SUI, 2002 drużyna młodzieżowa 28-0 1
27. Femi Opabunmi (1985), NGA, 2003 Shooting Stars 14-0 1
28. Marco Lopes (1984), CPV, 2002 drużyna młodzieżowa 1-0
29. Carlos da Silva (1984), POR, 2003 rezerwy 22-1 2
33. Fabio Digenti (1983), SUI/ITA, 2002 rezerwy (odszedł w styczniu 2004 do FC Schaffhausen) 3-0
34. Allmir Ademi (1984), SUI/KOS, 2003 FC Schaffhausen 1-0
35. Veroljub Salatić (1985), SUI, 2003 rezerwy 10-0 3

Napastnicy:

8. Eduardo Ribeiro dos Santos - Eduardo (1980), BRA, 2002 EC Joinville 21-7 3 1
9. Mladen Petrić (1981), CRO, 1999 FC Baden 28-6 1
10. Ionel Gane (1971), ROM, 2003 FC St. Gallen 31-16 4 1 1
11. Onder Cengel (1982), SUI, 2004 FC Winterthur (przyszedł w styczniu 2004 z FC Winterthur) 3-1
22. Milos Malenović (1985), SUI, 2003 rezerwy 1-0
25. Richard Nuńez (1976), URU, 2001 Danubio Montevideo 33-17 2
31. Manuel Buhler (1983), SUI, 2004 rezerwy (przyszedł w styczniu 2004 z rezerw) 9-0 1

Trener: Marcel Koller (1960), SUI, 2002 FC St. Gallen (do 02.10.2003)
Carlos Bernegger (1969), ARG/SUI, 2003 asystent trenera (od 03.10.2003 do 23.12.2003)
Alain Geiger (1960), SUI, 2003 FC Aarau (od 23.12.2003)
Asystent trenera: Carlos Bernegger (1969), ARG/SUI, 2003 koordynator drużyny młodzieżowej (do 02.10.2003)
Trener techniczny: Ricardo Moniz (1964), HOL, 1999 asystent trenera Feyenoordu Rotterdam

Marc Lutolf nosił numer 34 zamiennie z Allmirem Ademim.

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET