Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Puchar UEFA 2006/07 - wyniki |
Puchar UEFA 2006/07 - wyniki.
UWAGI: Wyniki nie obejmują fazy kwalifikacyjnej.
GRUPA A
Czwartek, 19.10.2006
AS Livorno - Glasgow Rangers 2:3 (Lucarelli 34 k, 90 - Adam 27, Boyd 30 k, Novo 35)
Maccabi Hajfa - AJ Auxerre 3:1 (Masudi 13, Boccoli 56, Colautti 58 - Niculae 28)
Czwartek, 02.11.2006
Partizan Belgrad - AS Livorno 1:1 (Mirosavljević 70 - Amelia 88)
Glasgow Rangers - Maccabi Hajfa 2:0 (Novo 5, Adam 89 k)
Czwartek, 23.11.2006
AJ Auxerre - Glasgow Rangers 2:2 (Jeleń 31, Niculae 75 - Novo 62, Boyd 84)
Maccabi Hajfa - Partizan Belgrad 1:0 (Xavier 21)
Środa, 29.11.2006
Partizan Belgrad - AJ Auxerre 1:4 (Marinković 6 - Cheyrou 21, Niculae 25, Akale 36, Pieroni 83)
AS Livorno - Maccabi Hajfa 1:1 (Lucarelli 20 - Colautti 90)
Czwartek, 14.12.2006
AJ Auxerre - AS Livorno 0:1 (Lucarelli 59)
Glasgow Rangers - Partizan Belgrad 1:0 (Hutton 55)
TABELA
1. Glasgow Rangers (10 pkt)
2. Maccabi Hajfa (7 pkt)
3. AS Livorno (5 pkt)
---
4. AJ Auxerre (4 pkt)
5. Partizan Belgrad (1 pkt)
GRUPA B
Czwartek, 19.10.2006
Besiktas Stambuł - Tottenham Hotspur 0:2 (Ghaly 32, Berbatov 63)
FC Brugge - Bayer Leverkusen 1:1 (Clement 47 - Schneider 35)
Czwartek, 02.11.2006
Dinamo Bukareszt - Besiktas Stambuł 2:1 (Cristea 21, Niculescu 87 k - Bobo 58)
Tottenham Hotspur - FC Brugge 3:1 (Berbatov 17, 73, Keane 63 - Salou 14)
Czwartek, 23.11.2006
Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur 0:1 (Berbatov 35)
FC Brugge - Dinamo Bukareszt 1:1 (Vermant 62 k - Niculescu 33)
Środa, 29.11.2006
Besiktas Stambuł - FC Brugge 2:1 (Akin 32, Ricardinho 70 k - Balaban 14 k)
Dinamo Bukareszt - Bayer Leverkusen 2:1 (Niculescu 37, 76 - Barbarez 20)
Czwartek, 14.12.2006
Bayer Leverkusen - Besiktas Stambuł 2:1 (Schneider 77, Barbarez 86 - Ricardinho 90 k)
Tottenham Hotspur - Dinamo Bukareszt 3:1 (Berbatov 16, Defoe 39, 50 - Mendy 90)
TABELA
1. Tottenham Hotspur (12 pkt)
2. Dinamo Bukareszt (7 pkt)
3. Bayer Leverkusen (4 pkt)
---
4. Besiktas Stambuł (3 pkt)
5. FC Brugge (2 pkt)
GRUPA C
Czwartek, 19.10.2006
AZ Alkmaar - Sporting Braga 3:0 (Arveladze 37, Koevermans 75, Schaars 82)
Slovan Liberec - CF Sevilla 0:0
Czwartek, 02.11.2006
Grasshoppers Zurich - AZ Alkmaar 2:5 (Biscotte 29, Eduardo 62 - Arveladze 48, De Zeeuw 56, Dembele 78, 90, Martens 90)
Sporting Braga - Slovan Liberec 4:0 (Ricardo Chaves 30, Marcel 33, Cesinha 54 k, Bruno Gama 90)
Czwartek, 23.11.2006
Slovan Liberec - Grasshoppers Zurich 4:1 (Blazek 7, Zapotocny 21, Papousek 68, Frejlach 90 - Schwegler 9)
CF Sevilla - Sporting Braga 2:0 (Luis Fabiano 40, Chevanton 76)
Środa, 29.11.2006
AZ Alkmaar - Slovan Liberec 2:2 (Steinsson 69, Jenner 89 - Zapotocny 26, Papousek 85)
Grasshoppers Zurich - CF Sevilla 0:4 (Dani Alves 12, 53, Chevanton 62, Kepa 84)
Czwartek, 14.12.2006
CF Sevilla - AZ Alkmaar 1:2 (Chevanton 52 k - Arveladze 62, 90)
Sporting Braga - Grasshoppers Zurich 2:0 (Joao Pinto 61, Castanheira 90)
TABELA
1. AZ Alkmaar (10 pkt)
2. CF Sevilla (7 pkt)
3. Sporting Braga (6 pkt)
---
4. Slovan Liberec (5 pkt)
5. Grasshoppers Zurich (0 pkt)
GRUPA D
Czwartek, 19.10.2006
Osasuna Pampeluna - SC Heerenveen 0:0
Odense BK - AC Parma 1:2 (Hansen 7 - Dessena 41, Budan 51)
Czwartek, 02.11.2006
SC Heerenveen - Odense BK 0:2 (Lekić 45, 62)
RC Lens - Osasuna Pampeluna 3:1 (Dindane 14, Cousin 73 k, Boukari 87 - Valdo 46)
Czwartek, 23.11.2006
AC Parma - SC Heerenveen 2:1 (Budan 24, 73 - Pranjić 21)
Odense BK - RC Lens 1:1 (Grahn 58 - Jema'a 87)
Środa, 29.11.2006
RC Lens - AC Parma 1:2 (Cousin 20 - Dedić 77, Paponi 90)
Osasuna Pampeluna - Odense BK 3:1 (Puńal 28, 67, Romeo 86 - Puńal 73 sam)
Czwartek, 14.12.2006
AC Parma - Osasuna Pampeluna 0:3 (David López 33, 44, Juanfran 82)
SC Heerenveen - RC Lens 1:0 (Afonso Alves 90)
TABELA
1. AC Parma (9 pkt)
2. Osasuna Pampeluna (7 pkt)
3. RC Lens (4 pkt)
---
4. Odense BK (4 pkt)
5. SC Heerenveen (4 pkt)
GRUPA E
Czwartek, 19.10.2006
Wisła Kraków - Blackburn Rovers 1:2 (Cantoro 28 - Savage 56, Bentley 90)
FC Basel - Feyenoord Rotterdam 1:1 (Eduardo 60 - Huysegems 76)
Czwartek, 02.11.2006
AS Nancy - Wisła Kraków 2:1 (Kim 10, Berenguer 55 - Pa. Brożek 31)
Blackburn Rovers - FC Basel 3:0 (Tugay 75, Jeffers 89 k, McCarthy 90)
Czwartek, 23.11.2006
FC Basel - AS Nancy 2:2 (Chipperfield 33, Sterjovski 57 - Kim 32, Berenguer 34)
Feyenoord Rotterdam - Blackburn Rovers 0:0
Czwartek, 30.11.2006
Wisła Kraków - FC Basel 3:1 (Pa. Brożek 8, 83, Paulista 71 - Petrić 8)
AS Nancy - Feyenoord Rotterdam 3:0 (Puygrenier 22, Kim 42, Zerka 65)
Środa, 13.12.2006
Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków 3:1 (Hofs 16, De Guzman 41, Charisteas 67 - Pa. Brożek 23)
Blackburn Rovers - AS Nancy 1:0 (Neill 90)
TABELA
1. Blackburn Rovers (10 pkt)
2. AS Nancy (7 pkt)
3. Feyenoord Rotterdam (5 pkt)
---
4. Wisła Kraków (3 pkt)
5. FC Basel (2 pkt)
GRUPA F
Czwartek, 19.10.2006
Austria Wiedeń - SV Waregem 1:4 (Lasnik 22 - Matthijs 33, 56, 69, Vandendriessche 90)
Sparta Praga - Espanyol Barcelona 0:2 (Luis Garcia 17 k, Riera 85)
Czwartek, 02.11.2006
SV Waregem - Sparta Praga 3:1 (Roussel 4, Meert 17, Sergeant 63 - Lustrinelli 85)
Ajax Amsterdam - Austria Wiedeń 3:0 (Huntelaar 35, 68, Manucharyan 65)
Czwartek, 23.11.2006
Sparta Praga - Ajax Amsterdam 0:0
Espanyol Barcelona - SV Waregem 6:2 (Coro 9, Pandiani 14, 83, Luis Garcia 19, 27 k, 73 - Matthijs 17, D'Haene 62)
Czwartek, 30.11.2006
Ajax Amsterdam - Espanyol Barcelona 0:2 (Pandiani 36, Coro 78)
Austria Wiedeń - Sparta Praga 0:1 (Repka 11)
Środa, 13.12.2006
Espanyol Barcelona - Austria Wiedeń 1:0 (Pandiani 57)
SV Waregem - Ajax Amsterdam 0:3 (Huntelaar 4, 56, Heitinga 83)
TABELA
1. Espanyol Barcelona (12 pkt)
2. Ajax Amsterdam (7 pkt)
3. SV Waregem (6 pkt)
---
4. Sparta Praga (4 pkt)
5. Austria Wiedeń (0 pkt)
GRUPA G
Czwartek, 19.10.2006
Panathinaikos Ateny - Hapoel Tel Awiw 2:0 (Chen 47 sam, Romero 64)
Rapid Bukareszt - Paris SG 0:0
Czwartek, 02.11.2006
Hapoel Tel Awiw - Rapid Bukareszt 2:2 (Barda 10, Badir 33 - Zicu 14, Burga 53)
FK Mlada Boleslav - Panathinaikos Ateny 0:1 (Salpingidis 64)
Czwartek, 23.11.2006
Rapid Bukareszt - FK Mlada Boleslav 1:1 (Constantin 52 - Rajnoch 42)
Paris SG - Hapoel Tel Awiw 2:4 (Frau 15, Pauleta 24 - Toema 3, 7, Badir 44, Barda 56)
Czwartek, 30.11.2006
Panathinaikos Ateny - Rapid Bukareszt 0:0
FK Mlada Boleslav - Paris SG 0:0
Środa, 13.12.2006
Paris SG - Panathinaikos Ateny 4:0 (Pauleta 28, 48, Kalou 52, 54)
Hapoel Tel Awiw - FK Mlada Boleslav 1:1 (Barda 23 - Kysela 39)
TABELA
1. Panathinaikos Ateny (7 pkt)
2. Paris SG (5 pkt)
3. Hapoel Tel Awiw (5 pkt)
---
4. Rapid Bukareszt (4 pkt)
5. FK Mlada Boleslav (3 pkt)
GRUPA H
Czwartek, 19.10.2006
Eintracht Frankfurt - US Palermo 1:2 (Streit 45 - Brienza 49, Zaccardo 88)
Newcastle United - Fenerbahce Stambuł 1:0 (Sibierski 79)
Czwartek, 02.11.2006
US Palermo - Newcastle United 0:1 (Luque 37)
Celta Vigo - Eintracht Frankfurt 1:1 (Perera 11 - Huber 17)
Czwartek, 23.11.2006
Fenerbahce Stambuł - US Palermo 3:0 (Appiah 20, Lugano 62, Tuncay 83)
Newcastle United - Celta Vigo 2:1 (Sibierski 37, Taylor 86 - Canobbio 9)
Czwartek, 30.11.2006
Celta Vigo - Fenerbahce Stambuł 1:0 (Canobbio 77)
Eintracht Frankfurt - Newcastle United 0:0
Środa, 13.12.2006
US Palermo - Celta Vigo 1:1 (Tedesco 70 - Fernando Baiano 59)
Fenerbahce Stambuł - Eintracht Frankfurt 2:2 (Tuncay 63, Senturk 82 - Takahara 8, 51)
TABELA
1. Newcastle United (10 pkt)
2. Celta Vigo (5 pkt)
3. Fenerbahce Stambuł (4 pkt)
---
4. US Palermo (4 pkt)
5. Eintracht Frankfurt (3 pkt)
1 RUNDA
Środa, 14.02.2007
Girondins Bordeaux - Osasuna Pampeluna 0:0
Czwartek, 22.02.2007
Osasuna Pampeluna - Girondins Bordeaux 1:0 (Nekounam 119; przed dogrywką 0:0)
Środa, 14.02.2007
CSKA Moskwa - Maccabi Hajfa 0:0
Czwartek, 22.02.2007
Maccabi Hajfa - CSKA Moskwa 1:0 (Colautti 14)
Środa, 14.02.2007
Szachtar Donieck - AS Nancy 1:1 (Srna 84 - Fortune 81)
Czwartek, 22.02.2007
AS Nancy - Szachtar Donieck 0:1 (Fernandinho 70)
Środa, 14.02.2007
Bayer Leverkusen - Blackburn Rovers 3:2 (Callsen-Bracker 18, Ramelow 43, Schneider 56 - Bentley 39, Nonda 86)
Czwartek, 22.02.2007
Blackburn Rovers - Bayer Leverkusen 0:0
Środa, 14.02.2007
Fenerbahce Stambuł - AZ Alkmaar 3:3 (Metin 28, 75, Tuncay 67 - De Zeeuw 15, Boukhari 62, Jenner 63)
Czwartek, 22.02.2007
AZ Alkmaar - Fenerbahce Stambuł 2:2 (Martens 63, Opdam 87 - Metin 21, Alex 34)
Środa, 14.02.2007
Hapoel Tel Awiw - Glasgow Rangers 2:1 (Toema 43, Dego 76 - Novo 53)
Czwartek, 22.02.2007
Glasgow Rangers - Hapoel Tel Awiw 4:0 (Ferguson 24, 73, Boyd 35, Adam 90)
Środa, 14.02.2007
Werder Brema - Ajax Amsterdam 3:0 (Mertesacker 48, Naldo 54, Frings 70)
Czwartek, 22.02.2007
Ajax Amsterdam - Werder Brema 3:1 (Leonardo 3, Huntelaar 60, Babel 74 - Hugo Almeida 13)
Środa, 14.02.2007
AEK Ateny - Paris SG 0:2 (Traore 45, Mendy 87)
Czwartek, 22.02.2007
Paris SG - AEK Ateny 2:0 (Frau 42, Mendy 90)
Środa, 14.02.2007
AS Livorno - Espanyol Barcelona 1:2 (Galante 82 - Pandiani 28 k, Moha 59)
Czwartek, 22.02.2007
Espanyol Barcelona - AS Livorno 2:0 (Lacruz 15, Coro 50)
Środa, 14.02.2007
Benfica Lizbona - Dinamo Bukareszt 1:0 (Miccoli 90)
Czwartek, 22.02.2007
Dinamo Bukareszt - Benfica Lizbona 1:2 (Munteanu 23 - Anderson 50, Katsouranis 64)
Czwartek, 15.02.2007
Spartak Moskwa - Celta Vigo 1:1 (Kalinichenko 64 - Nuńez 41)
Czwartek, 22.02.2007
Celta Vigo - Spartak Moskwa 2:1 (Nene 20, Jonathan 78 - Titov 88)
Czwartek, 15.02.2007
Steaua Bukareszt - CF Sevilla 0:2 (Poulsen 41, Kanoute 77 k)
Czwartek, 22.02.2007
CF Sevilla - Steaua Bukareszt 1:0 (Kerzhakov 45)
Czwartek, 15.02.2007
Sporting Braga - AC Parma 1:0 (Ze Carlos 81)
Czwartek, 22.02.2007
AC Parma - Sporting Braga 0:1 (Diego 89)
Czwartek, 15.02.2007
SV Waregem - Newcastle United 1:3 (D'Haene 69 - Dindeleux 47 sam, Martins 59 k, Sibierski 76)
Czwartek, 22.02.2007
Newcastle United - SV Waregem 1:0 (Martins 68)
Czwartek, 15.02.2007
RC Lens - Panathinaikos Ateny 3:1 (Jema'a 49, 70, Dindane 90 k - Salpingidis 65)
Czwartek, 22.02.2007
Panathinaikos Ateny - RC Lens 0:0
Czwartek, 15.02.2007
Feyenoord Rotterdam - Tottenham Hotspur 0:3
Czwartek, 22.02.2007
Tottenham Hotspur - Feyenoord Rotterdam 3:0
W meczu Tottenhamu Hotspur i Feyenoordu Rotterdam ustalono walkower na korzyść Tottenhamu, ze względu na zamieszki kibiców Feyenoordu w poprzednich meczach fazy grupowej.
1/8 FINAŁU
Czwartek, 08.03.2007
RC Lens - Bayer Leverkusen 2:1 (Monterrubio 17, Cousin 70 k - Haggui 51)
Środa, 14.03.2007
Bayer Leverkusen - RC Lens 3:0 (Woronin 36, Barbarez 56, Juan 71)
Czwartek, 08.03.2007
Maccabi Hajfa - Espanyol Barcelona 0:0
Czwartek, 15.03.2007
Espanyol Barcelona - Maccabi Hajfa 4:0 (de la Peńa 53, Tamudo 59, Luis Garcia 61, Pandiani 90)
Czwartek, 08.03.2007
Newcastle United - AZ Alkmaar 4:2 (Steinsson 7 sam, Dyer 21, Martins 23, 38 - Arveladze 30, Koevermans 73)
Czwartek, 15.03.2007
AZ Alkmaar - Newcastle United 2:0 (Arveladze 14, Koevermans 56)
Czwartek, 08.03.2007
CF Sevilla - Szachtar Donieck 2:2 (Marti 8 k, Maresca 88 k - Hubschmann 20, Matuzalem 60 k)
Czwartek, 15.03.2007
Szachtar Donieck - CF Sevilla 2:3 (Matuzalem 49, Elano 83 - Maresca 53, Palop 90, Chevanton 105; przed dogrywką 2:2)
Czwartek, 08.03.2007
Paris SG - Benfica Lizbona 2:1 (Pauleta 36, Frau 40 - Simao 10)
Czwartek, 15.03.2007
Benfica Lizbona - Paris SG 3:1 (Simao 12, 88 k, Petit 27 - Pauleta 32)
Czwartek, 08.03.2007
Celta Vigo - Werder Brema 0:1 (Hugo Almeida 86)
Środa, 14.03.2007
Werder Brema - Celta Vigo 2:0 (Hugo Almeida 48, Fritz 61)
Czwartek, 08.03.2007
Glasgow Rangers - Osasuna Pampeluna 1:1 (Hemdani 90 - Raul Garcia 17)
Środa, 14.03.2007
Osasuna Pampeluna - Glasgow Rangers 1:0 (Webó 71)
Czwartek, 08.03.2007
Sporting Braga - Tottenham Hotspur 2:3 (Paulo Jorge 76, Ze Carlos 81 - Keane 57, 90, Malbranque 72)
Środa, 14.03.2007
Tottenham Hotspur - Sporting Braga 3:2 (Berbatov 28, 42, Malbranque 76 - Huddlestone 24 sam, Andrade 81)
ĆWIERĆFINAŁY
Czwartek, 05.04.2007
Bayer Leverkusen - Osasuna Pampeluna 0:3 (Cuellar 1, David López 71, Webó 73)
Czwartek, 12.04.2007
Osasuna Pampeluna - Bayer Leverkusen 1:0 (Juanlu 62)
Czwartek, 05.04.2007
AZ Alkmaar - Werder Brema 0:0
Czwartek, 12.04.2007
Werder Brema - AZ Alkmaar 4:1 (Borowski 16, Klose 37, 62, Diego 82 - Dembele 32)
Czwartek, 05.04.2007
CF Sevilla - Tottenham Hotspur 2:1 (Kanoute 20 k, Kerzhakov 36 - Keane 1)
Czwartek, 12.04.2007
Tottenham Hotspur - CF Sevilla 2:2 (Defoe 65, Lennon 66 - Malbranque 3 sam, Kanoute 8)
Czwartek, 05.04.2007
Espanyol Barcelona - Benfica Lizbona 3:2 (Tamudo 15, Riera 33, Pandiani 58 - Nuno Gomes 63, Simao 65)
Czwartek, 12.04.2007
Benfica Lizbona - Espanyol Barcelona 0:0
PÓŁFINAŁY
Czwartek, 26.04.2007
Espanyol Barcelona - Werder Brema 3:0 (Moises 20, Pandiani 50, Coro 88)
Czwartek, 03.05.2007
Werder Brema - Espanyol Barcelona 1:2 (Hugo Almeida 4 - Coro 50, Lacruz 61)
Czwartek, 26.04.2007
Osasuna Pampeluna - CF Sevilla 1:0 (Soldado 55)
Czwartek, 03.05.2007
CF Sevilla - Osasuna Pampeluna 2:0 (Luis Fabiano 37, Renato 53)
FINAŁ
Środa, 16.05.2007
Espanyol Barcelona - CF Sevilla 2:2 (Riera 28, Jonatas 115 - Adriano 18, Kanoute 105; przed dogrywką 1:1, w rzutach karnych 1:3)
STRZELCY
1. Walter Pandiani (Espanyol Barcelona) - 11 goli na 14 meczów
2. Claudiu Niculescu (Dinamo Bukareszt) - 8 goli na 7 meczów
3. Klaas-Jan Huntelaar (Ajax Amsterdam) - 7 goli na 7 meczów
4. Dimitar Berbatov (Tottenham Hotspur) - 7 goli na 8 meczów
5. Shota Arveladze (AZ Alkmaar) - 7 goli na 11 meczów
UWAGA! Wliczane są bramki, jakie zawodnicy zdobyli w 1 rundzie wstępnej (ostatnia faza kwalifikacji do rozgrywek grupowych)! |
|
|
|
|