http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Olimpia Zambrów 2016/17
Artykuł dodany przez: Kuba (2016-11-19 14:30:34)



Olimpia Zambrów 2016/17:

Bramkarze:

1. Marcin Kapica (1998), POL, 2014 wychowanek 0-0
22. Piotr Czapliński (1990), POL, 2012 Warmia Grajewo 14-0
50. Maciej Humerski (1985), POL, 2016 Zawisza Rzgów (odszedł w styczniu 2017 do Widzewa Łódź) 16-0
50. Arkadiusz Fabiański (1992), POL, 2017 Falubaz Zielona Góra (przyszedł w lutym 2017 z Falubazu Zielona Góra) 4-0 1

Obrońcy:

3. Kamil Fedorowicz (1997), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2016 do Sparty Szepietowo; odrejestrowany w lipcu 2016) 0-0
3. Rafał Włodarczyk (1995), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2016 z wolnego transferu) 22-1 2 1
5. Mariusz Gogol (1991), POL, 2012 Chojniczanka Chojnice (odszedł w lutym 2017 do SV Eschwege) 16-0 4
5. Błażej Cyfert (1992), POL, 2017 Raków Częstochowa (przyszedł w lutym 2017 z Rakowa Częstochowa) 12-0 4
11. Karol Buzun (1996), POL, 2015 Jagiellonia Białystok 23-0 1
15. Łukasz Piłatowski (1987), POL, 2010 Warmia Grajewo (odszedł w sierpniu 2016 do Ruchu Wysokie Mazowieckie) 0-0
17. Artur Bogusz (1993), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2017 do Wigier Suwałki) 15-2 5
26. Michał Kołodziejski (1993), POL, 2017 Świt Skolwin (przyszedł w styczniu 2017 ze Świtu Skolwin) 8-0 2

Pomocnicy:

2. Marcin Byszewski (1993), POL, 2016 Avia Świdnik 20-1 6
4. Hubert Kotus (1993), POL, 2016 Świt Skolwin 20-1 6
7. Michał Kuczałek (1993), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 33-2 5
8. Paweł Broniszewski (1992), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2016 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2017 do Widzewa Łódź; odrejestrowany w sierpniu 2016) 4-0 1
8. Patryk Brzeski (1992), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2016 z wolnego transferu; do sierpnia nosił numer 23) 22-1 4
10. Daniel Michałowski (1987), POL, 2016 Znicz Biała Piska 27-0 6
13. Emil Gołaszewski (1997), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2016 do Sparty Szepietowo) 0-0
14. Bartosz Biel (1994), POL, 2016 Wigry Suwałki (odszedł w styczniu 2017 do Kotwicy Kołobrzeg) 19-2
15. Marcin Przybylski (1995), POL, 2017 rezerwy Śląska Wrocław (przyszedł w lutym 2017 z rezerw Śląska Wrocław) 13-2 4
17. Kacper Falon (1997), POL, 2017 Jagiellonia Białystok (przyszedł w lutym 2017 z Jagiellonii Białystok) 15-0 1
19. Jakub Cesarek (1993), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2016 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2017 do FC Gutersloh) 13-0 2
20. Łukasz Grzybowski (1989), POL, 2013 ŁKS Łomża 24-0 5 1
21. Bartosz Osoliński (1988), POL, 2016 Pogoń Siedlce 27-4 3
25. Jakub Bach (1997), POL, 2016 rezerwy Arki Gdynia 33-1 4

Napastnicy:

9. Przemysław Jastrzębski (1993), POL, 2013 Wigry Suwałki (odszedł w lutym 2017 do Ruchu Wysokie Mazowieckie) 8-0
9. Fabian Piasecki (1995), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu; do lutego nosił numer 15) 28-13 4 1
16. Karol Zieliński (1996), POL, 2017 Kotwica Kołobrzeg (przyszedł w lutym 2017 z Kotwicy Kołobrzeg) 14-4
18. Sebastian Szerszeń (1996), POL, 2016 Arka Gdynia 32-3 3
24. Mateusz Jastrzębski (1999), POL, 2015 drużyna młodzieżowa 12-0

Trener: Zbigniew Kaczmarek (1962), POL, 2016 wolny transfer (do 16.08.2016)
Sławomir Majak (1969), POL, 2016 wolny transfer (od 16.08.2016 do 03.09.2016)
Piotr Rzepka (1961), POL, 2016 wolny transfer (od 03.09.2016 do 14.03.2017)
Tomasz Kulawik (1969), POL, 2017 Przebój Wolbrom (od 15.03.2017)


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=9805