http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: SV Mattersburg 2008/09
Artykuł dodany przez: Kuba (2008-07-30 19:38:25)



SV Mattersburg 2008/09:

Bramkarze:

1. Thomas Borenitsch (1980), AUT, 2000 SV Antau 15-0 2
21. Stefan Bliem (1983), AUT, 2008 rezerwy 16-0
22. Roland Gerdenitsch (1978), AUT, 2008 rezerwy 6-0 1

Obrońcy:

2. Alexander Pollhuber (1985), AUT, 2007 SV Salzburg 27-0 9
3. Goce Sedloski (1974), MAC, 2006 SK Diyarbakirspor 34-1 6 1
4. Nedeljko Malić (1988), BOŚ, 2006 rezerwy 18-1 3
6. Anton Pauschenwein (1981), AUT, 2000 SC Wiesen 19-0 2
7. Adnan Mravac (1982), BOŚ, 2002 NK Cakovec 33-1 6
18. Lukas Rath (1992), AUT, 2008 rezerwy 5-0
26. Csaba Csizmadia (1985), HUN, 2007 FC Fehervar (odszedł w styczniu 2009 do US Grosseto) 20-1 4

Pomocnicy:

5. Michael Morz (1980), AUT, 1996 drużyna młodzieżowa Rapidu Wiedeń 31-6 6 1
12. Manuel Seidl (1988), AUT, 2008 rezerwy 27-1 9
13. Mario Losch (1989), AUT, 2008 drużyna młodzieżowa Derby County 6-0 2
15. Jurgen Mansberger (1988), AUT, 2006 wychowanek 4-0
16. Stanislav Velicky (1981), SVK, 2009 Dukla Banska Bystrzyca (przyszedł w styczniu 2009 z Dukli Banska Bystrzyca) 11-0 2 1
17. Akos Kovrig (1982), HUN, 2007 FC Kecskemeti (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer, a następnie do FC Szolnok) 13-0 3
19. Markus Schmidt (1977), AUT, 1998 SV Rohrbach 11-0 3
20. Thomas Salamon (1989), AUT, 2008 rezerwy Austrii Wiedeń 19-0 1
23. Patrick Kogler (1987), AUT, 2008 UFC St. Peter/Au (odszedł w styczniu 2009 do UFC St. Peter/Au) 3-0
23. Ostoja Stjepanović (1985), MAC, 2009 FK Cukaricki (przyszedł w styczniu 2009 z FK Cukaricki) 14-1 4
25. Matthias Lindstrom (1980), SWE, 2008 Wacker Innsbruck (odszedł w lutym 2009 do GAIS Goteborg) 20-1 2
27. Cem Atan (1985), AUT, 2006 FC Hartberg 34-3 8

Napastnicy:

8. Carsten Jancker (1974), GER, 2006 wolny transfer 31-7 9
9. Thomas Wagner (1976), AUT, 1997 SV Neuberg 23-6 5
11. Matthias Lindner (1988), AUT, 2007 Admira Wacker 9-0
14. Dominik Doleschal (1989), AUT, 2007 rezerwy 6-0 1
24. Ilco Naumoski (1983), MAC, 2005 Grazer AK 30-12 16 1
26. Robert Ujcik (1989), SVK, 2009 drużyna młodzieżowa Derby County (przyszedł w styczniu 2009 z drużyny młodzieżowej Derby County) 0-0
28. Ronald Spuller (1981), AUT, 2008 SV Forchtenstein 4-0

Trener: Franz Lederer (1963), AUT, 2004 asystent trenera
Asystent trenera: Ivo Smudla (1959), CRO, 2008 wolny transfer
Trener bramkarzy: Leo Martinschitz (1957), AUT, ???


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=4329