http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Malmo FF 2008
Artykuł dodany przez: Kuba (2008-06-29 17:52:11)



Malmo FF 2008:

Bramkarze:

1. Jonas Sandkvist (1981), SWE, 2005 Landskrona BoIS 22-0
35. Dejan Garaca (1991), SWE, 2008 BK Forward 0-0
40. Dusan Melicharek (1983), CZE, 2008 AIF Mjallby 9-0

Obrońcy:

2. Ulrich Vinzents (1976), DAN, 2006 Odense BK 29-0 4
3. Daniel Theorin (1983), SWE, 2008 Landskrona BoIS (odszedł w lipcu 2008 do Gefle IF) 0-0
3. Robert Ahman-Persson (1987), SWE, 2008 Viborg FF (przyszedł w lipcu 2008 z Viborg FF) 18-1 3
4. Jimmy Dixon (1981), LBR, 2007 BK Hacken 21-1 3
5. Gabriel de Paulo Limeira - Gabriel (1983), BRA, 2006 EC Fortaleza 21-1 2
6. Marcus Halsti (1984), FIN, 2008 GAIS Goteborg 15-0 3
7. Anders Andersson (1974), SWE, 2005 Belenenses Lizbona 1-0
16. Christian Jardler (1982), SWE, 2006 SK Genclerbirligi 22-2 2
25. Behrang Safari (1985), SWE, 2002 drużyna młodzieżowa Lunds SK (odszedł w lipcu 2008 do FC Basel) 11-0 2
27. Anes Mravac (1989), SWE, 2007 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2008 do IF Bunkeflo) 0-0
29. Jasmin Sudić (1990), SWE, 2008 rezerwy (przyszedł w lipcu 2008 z rezerw) 1-0 1

Pomocnicy:

10. Rick Kruijs (1985), HOL, 2008 FC Utrecht (przyszedł w lipcu 2008 z FC Utrecht) 4-0 2
11. Jeffrey Aubynn (1977), SWE, 2008 Aalesunds FK 26-4 5
13. Babis Stefanidis (1981), SWE, 2007 Helsingborgs IF 0-0
14. Guillermo Molins (1988), SWE, 2005 drużyna młodzieżowa Kavlinge GIF 27-2 4
15. Mike Jensen (1988), DAN, 2008 Brondby Kopenhaga (przyszedł w sierpniu 2008 z Brondby Kopenhaga) 11-0 1
17. Joakim Nilsson (1985), SWE, 2003 drużyna młodzieżowa 6-0
21. Jimmy Touma (1989), SWE, 2008 BK Forward (przyszedł w lipcu 2008 z BK Forward) 9-2
22. Robin Nilsson (1988), SWE, 2006 rezerwy (odszedł w lipcu 2008 do IFK Malmo) 12-0
23. Labinot Harbuzi (1986), SWE, 2006 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 19-2 4
26. Jiloan Hamad (1990), SWE, 2008 BK Forward 1-0
30. Daniel Andersson (1977), SWE, 2004 Ancona Calcio 24-3 6 1

Napastnicy:

9. Niklas Skoog (1974), SWE, 2001 Orebro SK (odszedł w lipcu 2008 do AIF Mjallby) 10-1
15. Andre Francisco do Nascimento - Andre Nascimento (1982), BRA, 2008 EC Araxa (przyszedł w marcu 2008 z EC Araxa i odszedł w lipcu 2008 do EC Araxa) 0-0
18. Edward Ofere (1986), NGA, 2005 Enugu Rangers 21-9 6
20. Ola Toivonen (1986), SWE, 2007 Orgryte IS 27-13 6
24. Agon Mehmeti (1989), SWE, 2006 drużyna młodzieżowa 21-3 1
28. Alex Nilsson (1992), SWE, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
31. Jonatan Johansson (1975), FIN, 2006 Norwich City 20-6 2 1

Trener: Roland Nilsson (1963), SWE, 2008 GAIS Goteborg
Trener bramkarzy: Jonnie Fedel (1966), SWE, 2008 rezerwy


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=4193