http://skladyfutbol.pl/

:: ŁKS Łódź 1999/00
Artykuł dodany przez: Kuba (2006-12-22 00:10:53)



ŁKS Łódź 1999/00:

Bramkarze:

1. Bogusław Wyparło (1974), POL, 1997 Sokół Tychy (odszedł w styczniu 2000 do Legii Warszawa) 7-0
12. Andrzej Krzyształowicz (1970), POL, 1999 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 14-0 1
20. Michał Sławuta (1977), POL, 1998 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10-0

Obrońcy:

2. Sergio Leandro Seixtos Santos - Batata (1979), BRA, 1998 Lechia Gdańsk 21-0 6 1
3. Marcin Krysiński (1976), POL, 2000 Piotrcovia Piotrków Trybunalski (przyszedł w styczniu 2000 z Piotrcovii Piotrków Trybunalski) 8-1 2
5. Tomasz Lenart (1969), POL, 1990 Pilica Tomaszów Mazowiecki 17-0
7. Daniel Treściński (1978), POL, 1999 Zagłębie Lubin 14-0 3
14. Paweł Magdoń (1979), POL, 2000 Piotrcovia Piotrków Trybunalski (przyszedł w styczniu 2000 z Piotrcovii Piotrków Trybunalski) 4-0 2
15. Grzegorz Krysiak (1969), POL, 1999 Śląsk Wrocław (odszedł w styczniu 2000 do Lechii Gdańsk) 10-0 6
16. Darlington Omodiagbe (1978), NGA, 1999 FC Gutersloh (odszedł we wrześniu 1999 do Hannoveru 96) 6-0 2
21. Artur Kościuk (1974), POL, 1998 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24-1 7 1

Pomocnicy:

3. Robert Górski (1974), POL, 1999 wolny transfer (odszedł w styczniu 2000 do Ruchu Chorzów) 13-2 3 1
4. Łukasz Madej (1982), POL, 1998 wychowanek 15-2 4
6. Michał Łabędzki (1980), POL, 1999 Piotrcovia Piotrków Trybunalski (przyszedł we wrześniu 1999 z Piotrcovii Piotrków Trybunalski) 22-0 2
13. Jarosław Dziedzic (1970), POL, 1999 Piotrcovia Piotrków Trybunalski (przyszedł we wrześniu 1999 z Piotrcovii Piotrków Trybunalski) 19-0 3
17. Ariel Jakubowski (1977), POL, 1998 Polonia Gdańsk 29-0 4
18. Jacek Paszulewicz (1977), POL, 1999 Lechia Gdańsk (odszedł w styczniu 2000 do Polonii Warszawa) 11-2 2
19. Zbigniew Wyciszkiewicz (1969), POL, 1998 Royal Antwerp FC 28-4 6
23. Michał Osiński (1978), POL, 1998 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6-0 1
25. Michał Gorzak (1981), POL, 1998 wychowanek 0-0
26. Rafał Grzelak (1982), POL, 1999 Orzeł Łódź 15-1 1
33. Tomasz Wieszczycki (1971), POL, 1998 AC Le Havre (odszedł w styczniu 2000 do Polonii Warszawa) 15-3 3
28. Robert Sierant (1982), POL, 1999 wychowanek 0-0

Napastnicy:

8. Austin Hamlet (1979), NGA, 1999 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30-3 1
9. Dzidosław Żuberek (1973), POL, 1999 Śląsk Wrocław (przyszedł we wrześniu 1999 ze Śląska Wrocław i odszedł w styczniu 2000 do Lechii Gdańsk) 7-0
9. Roberto Claudio Milar (1974), URU, 2000 SE Matonense (przyszedł w styczniu 2000 z SE Matonense) 12-2 4
10. Marek Saganowski (1978), POL, 1997 Hamburger SV 24-6 1
11. Eddy Lord Dombraye (1979), NGA, 1998 Nationale FC 10-0 2
14. Sebastian Tomasiak (1979), POL, 1999 RKS Radomsko (odszedł w styczniu 2000 do Petrochemii Płock) 10-0 1
22. Paweł Abbott (1982), POL, 1999 drużyna młodzieżowa Łokietka Brześć Kujawski 8-0
24. Radosław Matusiak (1982), POL, 1999 drużyna młodzieżowa 4-0

Trener: Ryszard Polak (1946), POL, 1999 asystent trenera (do 01.01.2000)
Bogusław Pietrzak (1958), POL, 2000 asystent trenera (od 01.01.2000 do 04.04.2000)
Ryszard Polak (1956), POL, 2000 wolny transfer (od 05.04.2000 do 07.05.2000)
Adam Topolski (1951), POL, 2000 wolny transfer (od 08.05.2000)
Asystent trenera: Bogusław Pietrzak (1958), POL, 1999 trener rezerw (do 01.01.2000 i od 04.04.2000)


adres tego artykułu: http://skladyfutbol.pl//infopage.php?id=2148