http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Ruch Chorzów 2021/22
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-10-21 13:19:38)



Ruch Chorzów 2021/22:

Bramkarze:

1. Tomasz Nowak (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
21. Maciej Styrczula (2001), POL, 2021 Wierchy Rabka Zdrój (odszedł w styczniu 2022 do Podhala Nowy Targ)
82. Jakub Bielecki (2000), POL, 2020 Śląsk Świętochłowice
99. Jakub Osobiński (2000), POL, 2022 Korona Kielce (przyszedł w lutym 2022 z Korony Kielce)
Kamil Lech (1994), POL, 2021 Warta Gorzów Wielkopolski (odszedł w sierpniu 2021 do Warty Gorzów Wielkopolski)

Obrońcy:

2. Konrad Kasolik (1997), POL, 2019 Soła Oświęcim
3. Kacper Kawula (1998), POL, 2020 GKS Jastrzębie
4. Tomasz Dyr (1996), POL, 2021 Ślęza Wrocław (odszedł w styczniu 2022 do Piasta Żmigród)
15. Marcin Kowalski (1987), POL, 2019 Rozwój Katowice
20. Ruslan Zubkov (1991), UKR, 2022 Agrobiznes Volochysk (przyszedł w marcu 2022 z Agrobiznesu Volochysk)
73. Bartłomiej Kulejewski (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
98. Filip Nawrocki (1998), POL, 2021 rezerwy Lecha Poznań
Szymon Górecki (1999), POL, 2021 Polonia Łaziska Górne
Jakub Malec (2003), POL, 2022 rezerwy Lecha Poznań (przyszedł w lutym 2022 z rezerw Lecha Poznań)
Paweł Starzyński (1999), POL, 2021 Polonia Bytom
Remigiusz Szywacz (1995), POL, 2022 Korona Kielce (przyszedł w styczniu 2022 z Korony Kielce)
Mateusz Wacławski (2004), POL, 2021 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2021 z rezerw)
Paweł Żuk (2001), POL, 2022 Ashton United (przyszedł w styczniu 2022 z Ashton United)

Pomocnicy:

5. Tomasz Wójtowicz (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
7. Przemysław Szkatuła (1992), POL, 2021 Pniówek Pawłowice Śląskie
8. Michał Mokrzycki (1997), POL, 2019 Wisła Sandomierz
10. Tomasz Foszmańczyk (1986), POL, 2019 Chojniczanka Chojnice
11. Piotr Wyroba (2001), POL, 2021 Rekord Bielsko-Biała
14. Łukasz Janoszka (1987), POL, 2020 Stal Mielec
16. Mateusz Wojtek (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
17. Patryk Sikora (1999), POL, 2017 rezerwy
18. Kacper Będzieszak (1997), POL, 2020 Legionovia Legionowo
19. Jakub Nowak (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2022 do AKS-u Mikołów)
20. Jakub Siwek (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do Polonii Bytom)
27. Vanja Marković (1994), SRB, 2022 Persiraja Banda (przyszedł w lutym 2022 z Persiraja Banda)
30. Filip Żagiel (1998), POL, 2021 Polonia Bytom
97. Piotr Kwaśniewski (1997), POL, 2020 Gwarek Ornontowice (odszedł w styczniu 2022 do Siarki Tarnobrzeg)
97. Kacper Bąk (2004), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w lutym 2022 z rezerw)
99. Tomasz Neugebauer (2003), POL, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do Lechii Gdańsk)
Adrian Dąbrowski (2000), POL, 2021 Broń Radom (odszedł w sierpniu 2021 do Karkonoszy Jelenia Góra)
Jakub Rudek (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2021 do Śląska Świętochłowice)

Napastnicy:

9. Michał Biskup (1997), POL, 2021 wolny transfer (odszedł w styczniu 2022 do Stali Stalowa Wola)
13. Damian Kowalczyk (1995), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2021 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2022 na wolny transfer)
95. Daniel Szczepan (1995), POL, 2021 GKS Jastrzębie
Kamil Chiliński (2003), POL, 2022 rezerwy Rakowa Częstochowa (przyszedł w styczniu 2022 z rezerw Rakowa Częstochowa)
Piotr Stępień (1998), POL, 2022 Ślęza Wrocław (przyszedł w styczniu 2022 ze Ślęzy Wrocław)
Kamil Swikszcz (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa Escoli Varsovia Warszawa (odszedł w sierpniu 2021 do Śląska Świętochłowice)

Trener: Jarosław Skrobacz (1967), POL, 2021 Miedź Legnica
Asystent trenera: Jan Woś (1974), POL, 2021 Miedź Legnica
Trener bramkarzy: Ryszard Kołodziejczyk (1965), POL, 2018 wolny transfer


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=16384