http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Znicz Pruszków 2021/22
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-10-21 12:27:09)



Znicz Pruszków 2021/22:

Bramkarze:

1. Jan Jurczak (2001), POL, 2020 Pordenone Calcio
12. Piotr Misztal (1987), POL, 2015 Nadwiślan Góra

Obrońcy:

3. Artur Stawikowski (1998), POL, 2021 Warta Gorzów Wielkopolski (odszedł w styczniu 2022 do Pelikana Łowicz)
3. Dmytro Yukhymovych (1996), UKR, 2022 Agrobiznes Volochysk (przyszedł w marcu 2022 z Agrobiznesu Volochysk)
4. Marcin Bochenek (1991), POL, 2018 Polonia Warszawa
5. Igor Lewczuk (1985), POL, 2021 Legia Warszawa
11. Jakub Staniszewski (2002), POL, 2021 Delta Słupno (odszedł w marcu 2022 do KS-u Kutno)
13. Peter Drobnak (1992), SVK, 2019 Podhale Nowy Targ (odszedł w styczniu 2022 do Watry Białka Tatrzańska)
15. Jakub Ostrowski (1998), POL, 2021 Błękitni Stargard Szczeciński
17. Łukasz Kosakiewicz (1990), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2021 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2022 do Sandecji Nowy Sącz)
18. Martin Baran (1988), SVK, 2019 Podhale Nowy Targ
18. Patryk Witasik (2003), POL, 2021 rezerwy
21. Jakub Górski (2001), POL, 2020 Unia Skierniewice

Pomocnicy:

6. Krystian Pomorski (1995), POL, 2020 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
7. Krystian Tabara (2001), POL, 2019 rezerwy
8. Lukas Hrnciar (1997), SVK, 2020 wolny transfer
10. Maciej Machalski (1990), POL, 2015 Wisła Puławy
14. Szymon Kaliniec (1993), POL, 2021 Kotwica Kołobrzeg (odszedł w styczniu 2022 do Siarki Tarnobrzeg)
16. Tymon Proczek (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
17. Dawid Słabosz (2002), POL, 2021 Korona Kielce (odszedł w lutym 2022 do ŁKS-u Łagów; odrejestrowany we wrześniu 2021)
19. Kamil Niewiadomski (2001), POL, 2022 GKS Bełchatów (przyszedł w marcu 2022 z GKS-u Bełchatów)
20. Gabor Grabowski (2002), POL, 2020 rezerwy Legii Warszawa
21. Shuma Nagamatsu (1995), JPN, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu)
22. Dawid Barnowski (2002), POL, 2021 rezerwy Legii Warszawa
24. Mateusz Możdżeń (1991), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2021 z wolnego transferu)
25. Kacper Falkowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2022 do Pelikana Łowicz)
Kacper Flisiuk (2005), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (przyszedł w listopadzie 2021 z drużyny młodzieżowej)
Korneliusz Krasuski (2003), POL, 2022 wolny transfer (przyszedł w lutym 2022 z wolnego transferu)
Gian Mendez (1998), AUS/ITA, 2022 Sokół Ostróda (przyszedł w lutym 2022 z Sokołoa Ostróda)
Michał Orzechowski (2001), POL, 2022 LKS Nieciecza (przyszedł w lutym 2022 z LKS-u Nieciecza)

Napastnicy:

2. Adrian Olpiński (2003), POL, 2021 rezerwy (odszedł w lutym 2022 do Pelikana Łowicz)
9. Mariusz Gabrych (1994), POL, 2020 Sandecja Nowy Sącz
11. Bartłomiej Kręcichwost (1999), POL, 2021 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Patryk Czarnowski (1998), POL, 2022 LKS Nieciecza (przyszedł w lutym 2022 z LKS-u Nieciecza)

Trener: Mariusz Misiura (1981), POL, 2021 Warta Gorzów Wielkopolski
Trener bramkarzy: Piotr Misztal (1987), POL, 2021 piłkarz

Jakub Staniszewski nosił numer 11 zamiennie z Bartłomiejem Kręcichwostem. Martin Baran nosił numer 18 zamiennie z Patrykiem Witasikiem. Jakub Górski nosił numer 21 zamiennie z Shumą Nagamatsu.


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=16381