http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Śląsk Wrocław II 2021/22
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-10-19 17:28:43)



Śląsk Wrocław II 2021/22:

Bramkarze:

Maksymilian Boruc (2002), POL/SWE, 2021 rezerwy West Bromwich Albion
Paweł Budzyński (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Falubazu Zielona Góra (odszedł w marcu 2022 do Ślęzy Wrocław)
Józef Burta (1999), POL, 2021 Piast Żmigród
Oskar Mielcarz (2004), POL, 2021 Warta Sieradz

Obrońcy:

Patryk Caliński (1997), POL, 2017 Ślęza Wrocław
Piotr Celeban (1985), POL, 2014 FC Vaslui
Daniel Golus (2000), POL, 2021 Polonia Nysa
Jakub Iskra (2002), POL, 2021 rezerwy SPAL-u Ferrara (przyszedł w sierpniu 2021 z rezerw SPAL-u Ferrara)
Igor Maruszak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Yegor Matsenko (2002), UKR, 2022 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w lutym 2022 z rezerw Legii Warszawa)
Szymon Michalski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III
Mariusz Pawelec (1986), POL, 2008 Górnik Łęczna
Konrad Poprawa (1998), POL, 2019 Skra Częstochowa
Kacper Radkowski (2001), POL, 2021 Zagłębie Sosnowiec
Adrian Sobczak (1997), POL, 2013 drużyna młodzieżowa
Mateusz Stawny (2003), POL, 2021 Śląsk Wrocław III
Łukasz Sztylka (1999), POL, 2021 Polonia-Stal Świdnica (odszedł w sierpniu 2021 do Piasta Żmigród)
Mark Tamas (1993), HUN, 2020 Diosgyori VTK
Maksymilian Trepczyński (2002), POL, 2020 rezerwy Zagłębia Lubin (odszedł w marcu 2022 do Ślęzy Wrocław)
Olivier Wypart (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

Przemysław Bargiel (2000), POL, 2019 rezerwy AC Milan
Bartosz Boruń (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Karol Borys (2006), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (przyszedł w listopadzie 2021 z drużyny młodzieżowej)
Adrian Bukowski (1997), POL, 2021 rezerwy Zagłębia Lubin
Kacper Dachnowski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Łukasz Gerstenstein (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III
Filip Gryglak (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Javier Hyjek (2001), POL, 2021 Piast Gliwice
Ryszard Jakubiak (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Jakub Jarzębowski (2001), POL, 2021 Stal Brzeg (odszedł w sierpniu 2021 do Foto-Higieny Gać)
Jakub Jezierski (2004), POL, 2021 Śląsk Wrocław III
Hubert Konstanty (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Grzegorz Kotowicz (2000), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Filip Kozłowski (2003), POL, 2021 Śląsk Wrocław III
Maciej Krawczuk (2004), POL, 2022 Budowlani Murzynowo (przyszedł w marcu 2022 z Budowlanych Murzynowo)
Szymon Krocz (2000), POL, 2019 Foto-Higiena Gać
Adrian Łyszczarz (1999), POL, 2019 GKS Katowice
Mateusz Młynarczyk (1999), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
Lubambo Musonda (1995), ZAM, 2019 Gandzasar Kapan (odszedł w sierpniu 2021 do AC Horsens)
Filip Olejniczak (1994), POL, 2021 Ślęza Wrocław
Patryk Ostrowski (2000), POL, 2021 Polonia Nysa (odszedł w sierpniu 2021 do Polonii Nysa)
Michał Szmigiel (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
Jakub Zawadzki (2004), POL, 2020 drużyna młodzieżowa
Marcel Zylla (2000), POL, 2020 wolny transfer

Napastnicy:

Sebastian Bergier (1999), POL, 2019 Wigry Suwałki
Dawid Gruszecki (2005), POL, 2021 drużyna młodzieżowa
Mariusz Idzik (1997), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w październiku 2021 z wolnego transferu)
Bartosz Marchewka (2001), POL, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2022 do Stali Stalowa Wola)
Filip Michalski (2003), POL, 2019 drużyna młodzieżowa FC Wrocław Academy (odszedł w sierpniu 2021 do Sokoła Ostróda i przyszedł w styczniu 2022 z Sokoła Ostróda)
Filip Turkowyd (2002), POL, 2021 drużyna młodzieżowa

Trener: Krzysztof Wołczek (1979), POL, 2021 asystent trenera Śląska Wrocław (do 09.03.2022)
Dawid Gomola (1994), POL, 2022 trener kondycyjny (od 09.03.2022 do 16.03.2022)
Arkadiusz Bator (1982), POL, 2022 rezerwy Miedzi Legnica (od 17.03.2022)
Asystenci trenera: Krzysztof Wołczek (1979), POL, 2022 trener (od 09.03.2022)
Piotr Celeban (1985), POL, 2021 piłkarz Śląska Wrocław

Trener kondycyjny: Dawid Gomola (1994), POL, 2021 wolny transfer


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=16374