http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Groclin Grodzisk Wielkopolski 2001/02
Artykuł dodany przez: Kuba (2006-09-09 23:17:49)



Groclin Grodzisk Wielkopolski 2001/02:

Bramkarze:

1. Krzysztof Kotorowski (1976), POL, 1996 Luboński KS (odrejestrowany w styczniu 2002) 8-0
1. Mariusz Liberda (1976), POL, 2002 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 2002 z Polonii Warszawa) 7-0 1
12. Zbigniew Robakiewicz (1966), POL, 2001 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 2002 do Widzewa Łódź) 8-0
12. Sebastian Przyrowski (1981), POL, 2002 Pilica Białobrzegi (przyszedł w styczniu 2002 z Pilicy Białobrzegi) 5-0

Obrońcy:

2. Andrzej Janeczek (1969), POL, 1997 KP Konin 22-0 4
3. Rafał Witkowski (1972), POL, 1998 KS Myszków 9-1 1
4. Benedykt Nocoń (1974), POL, 2001 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 13-1
4. Przemysław Bereszyński (1969), POL, 1997 Sokół Tychy 11-0 (na początku rundy jesiennej kontuzjowany)
5. Jacek Paszulewicz (1977), POL, 2001 Śląsk Wrocław (odszedł w styczniu 2002 do Widzewa Łódź) 9-1 3
6. Krzysztof Majda (1973), POL, 2000 Orlen Płock 25-0 7
14. Łukasz Gorszkow (1974), POL, 2001 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (przyszedł w listopadzie 2001 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 14-0 1
15. Igor Kozioł (1976), POL, 1999 Legia Warszawa 23-0 7
17. Daouda Camara (1976), GUI, 2002 Pomerania Police (przyszedł w styczniu 2002 z Pomeranii Police) 1-0
19. Artur Szymczyk (1976), POL, 2001 Widzew Łódź (odszedł w styczniu 2002 do Stomilu Olsztyn) 9-0 1
21. Marcin Łukaszewski (1978), POL, 2002 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2002 z Zawiszy Bydgoszcz) 10-0 1

Pomocnicy:

7. Tomasz Rybarczyk (1974), POL, 1999 Warta Poznań (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 1-0
7. Sebastian Mila (1982), POL, 2002 Orlen Płock (przyszedł w styczniu 2002 z Orlenu Płock) 9-0
8. Bogdan Prusek (1971), POL, 1999 Odra Wodzisław 21-0
10. Jarosław Araszkiewicz (1965), POL, 1999 KP Konin (odszedł w styczniu 2002 do Lecha Poznań) 12-1
10. Dariusz Jackiewicz (1973), POL, 2002 Stomil Olsztyn (przyszedł w styczniu 2002 ze Stomilu Olsztyn) 11-3 1
11. Robert Kolendowicz (1980), POL, 2001 GKS Bełchatów (odszedł we wrześniu 2001 do GKS Bełchatów) 2-0
11. Marek Citko (1974), POL, 2001 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł we wrześniu 2001 z rezerw Legii Warszawa i odszedł w styczniu 2002 do Hapoelu Beer Sheva) 3-0 1
11. Tomasz Wieszczycki (1971), POL, 2002 OFI Kreta (przyszedł w styczniu 2002 z OFI Kreta) 11-2 1
13. Dmitrij Koszakow (1974), UKR, 2000 Amica Wronki 5-0
14. Piotr Stokowiec (1972), POL, 2001 Śląsk Wrocław (odszedł w styczniu 2002 do AB Kopenhaga) 14-1 5 (w listopadzie nosił numer 24)
16. Piotr Piechniak (1977), POL, 2000 Stal Stalowa Wola 20-0 5
17. Jacek Kacprzak (1970), POL, 2000 Aarhus GF (odszedł w styczniu 2002 do Radomiaka Radom) 8-0
19. Marcin Kozłowski (1980), POL, 2002 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2002 z Zawiszy Bydgoszcz) 8-0 2
20. Dariusz Pawlusiński (1977), POL, 2001 Włókniarz Kietrz (odszedł we wrześniu 2001 do Włókniarza Kietrz, a następnie do GKS-u Bełchatów) 2-0
23. Robert Sierka (1975), POL, 2001 Ruch Radzionków (przyszedł w październiku 2001 z Ruchu Radzionków) 8-0
25. Madrin Piegzik (1978), POL, 2001 Borussia Fulda (odszedł w styczniu 2002 do Górnika Zabrze) 10-0 2

Napastnicy:

9. Grzegorz Rasiak (1979), POL, 2001 Odra Wodzisław 26-14 2
18. Krzysztof Kłosiński (1975), POL, 2000 Zagłębie Lubin 16-3 1
20. Tomasz Moskała (1977), POL, 2001 GKS Katowice (przyszedł w listopadzie 2001 z GKS-u Katowice) 14-5
21. Maciej Nuckowski (1976), POL, 2000 Zagłębie Lubin (odszedł we wrześniu 2001 na wolny transfer) 6-0
22. Odartey Lamptey (1981), GHA, 2001 FC Stay Cool 9-3 1 1

Trener: Edward Lorens (1953), POL, 2001 wolny transfer (do 07.10.2001)
Bogusław Kaczmarek (1950), POL, 2001 wolny transfer (od 08.10.2001)
Trener bramkarzy: Tadeusz Fajfer (1959), POL, 1999 piłkarz


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=1583