http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: FK Ural 2019/20
Artykuł dodany przez: Kuba (2019-09-28 15:57:36)



FK Ural 2019/20:

Bramkarze:

31. Yaroslav Godzyur (1985), RUS, 2017 Akhmat Grozny 25-0
60. Vladislav Poletaev (2000), RUS, 2017 rezerwy 1-0
71. Aleksey Mamin (1999), RUS, 2019 rezerwy 0-0
77. Oleg Baklov (1994), RUS, 2018 Syzran-2003 3-0

Obrońcy:

2. Shamsiddin Shanbiev (1997), RUS, 2019 rezerwy Spartaka Moskwa 0-0
3. Varazdat Haroyan (1992), ARM, 2017 Padideh Khorasan 18-1 8
4. Artem Mamin (1997), RUS, 2019 rezerwy Spartaka Moskwa (przyszedł w sierpniu 2019 z rezerw Spartaka Moskwa) 1-0
5. Maciej Wilusz (1988), POL, 2020 FK Rostov (przyszedł w styczniu 2020 z FK Rostov) 8-0
15. Denis Kulakov (1986), UKR, 2015 Metalist Kharkiv 28-0 4
19. Denis Polyakov (1991), BLR, 2019 BATE Borisov 17-0 3
21. Islamzhan Nasyrov (1998), RUS/KAZ, 2019 Nosta Novotroitsk (przyszedł w lipcu 2019 z Nosty Novotroitsk) 7-0
27. Mikhail Merkulov (1994), RUS, 2016 Baikal Irkutsk 18-0 1
35. Nikolai Zolotov (1994), BLR, 2020 FK Vitebsk (przyszedł w styczniu 2020 z FK Vitebsk) 7-0 3
50. Nikita Chistyakov (2000), RUS, 2019 Anżi Mahaczkała (odszedł w lutym 2020 do Chaiki Peschanokopskoe) 0-0
93. Aleksey Gerasimov (1993), RUS, 2019 rezerwy 4-0
95. Igor Kalinin (1995), UKR, 2020 Dinamo Moskwa (przyszedł w lutym 2020 z Dinama Moskwa) 6-0 3

Pomocnicy:

6. Rafał Augustyniak (1993), POL, 2019 Miedź Legnica 29-1 3
8. Roman Yemelyanov (1992), RUS, 2015 rezerwy Szachtara Donieck 14-0 5 1
10. Eric Bicfalvi (1988), ROM, 2017 Tom Tomsk 26-8 3 1
11. Dmitriy Efremov (1995), RUS, 2020 CSKA Moskwa (przyszedł w lutym 2020 z CSKA Moskwa) 8-0
13. Petrus Boumal (1993), CMR, 2017 CSKA Sofia 16-0 8
14. Yuri Bavin (1994), RUS, 2017 Zenit Petersburg 21-3 3
17. Nikolay Dimitrov (1987), BUŁ, 2017 Slavia Sofia 18-1 1
18. Michał Kucharczyk (1991), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2019 z wolnego transferu) 16-1
43. Aleksandr Golubtsov (1998), RUS, 2019 rezerwy 0-0
44. Andrey Egorychev (1993), RUS, 2018 NoSta Novotroitsk 26-0 2
57. Artem Fidler (1983), RUS, 2014 Kuban Krasnodar 7-0 4
58. Othman El Kabir (1991), HOL/MOR, 2018 Djurgardens IF 22-6 4
69. Artem Shabolin (2000), RUS, 2019 Nosta Novotroitsk 1-0
80. Chingiz Magomadov (1998), RUS, 2019 rezerwy Akhmata Grozny 1-0 1
90. Aleksandr Shcherbakov (1998), RUS, 2019 Enosis Paralimni 0-0

Napastnicy:

11. Vladimir Ilyin (1992), RUS, 2017 Kuban Krasnodar (odszedł w styczniu 2020 do Akhmata Grozny) 18-4 4
20. Andrey Panyukov (1994), RUS, 2018 rezerwy Zenitu Petersburg 24-4 1
22. Aykhan Guseynov (1999), RUS, 2020 FK Nizhny Novgorod (przyszedł w lutym 2020 z FK Nizhny Novgorod) 0-0
79. Artem Yusupov (1997), RUS, 2019 rezerwy Zenitu Petersburg 3-0
88. Pavel Pogrebnyak (1983), RUS, 2018 wolny transfer 16-3 2

Trener: Dmitriy Parfenov (1974), UKR, 2018 FK Tosno (do 19.07.2020)
Yuri Matveev (1967), RUS, 2020 rezerwy (od 26.07.2020)
Asystenci trenera: Aleksandr Dantsev (1984), RUS, 2019 piłkarz
Andrey Danilov (1974), RUS, 2018 trener rezerw


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=12709