http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Boavista Porto 2018/19
Artykuł dodany przez: Kuba (2018-12-23 10:46:27)



Boavista Porto 2018/19:

Bramkarze:

1. Rafael Wihby Bracali - Rafael Bracali (1981), BRA, 2018 FC Arouca 12-0 3
13. Assis Giovanez - Assis (1989), BRA, 2017 SC Leixoes 1-0 1
90. Helton Brant Aleixo Leite - Helton Leite (1990), BRA, 2018 Botafogo Rio de Janeiro 21-0 4
William Amorim Martins de Menezes - William Menezes (1989), BRA, 2019 AA Anapolina (przyszedł w marcu 2019 z AA Anapoliny) 0-0

Obrońcy:

2. Goncalo Bento Soares Cardoso - Goncalo Cardoso (2000), POR, 2018 drużyna młodzieżowa 15-0 4 1
3. Raphael da Silva Arruda - Raphael Silva (1992), BRA, 2018 EC Goias 13-0 3 1
5. Joao Carlos Araujo Fonseca Silva - Joao Talocha (1989), POR, 2016 FC Vizela 31-2 5
6. Robson Januario de Paula - Robson (1994), BRA, 2017 EC Bahia (odszedł w sierpniu 2018 do Bani Yas) 0-0
6. Jubal Rocha Mendes Junior - Jubal (1993), BRA, 2019 FC Arouca (przyszedł w styczniu 2019 z FC Arouca) 13-0 5
17. Rui Filipe Caetano Moura - Carraca (1993), POR, 2016 CD Santa Clara 24-0 7
20. Eduardo Jose Borges Machado - Edu Machado (1990), POR, 2016 GD Chaves 19-0 3 1
22. Stephane Sparagna (1995), FRA, 2017 Olympique Marseille 4-0 1
27. Hueglo dos Santos Neris - Neris (1992), BRA, 2018 FC Barra 32-1 7 1

Pomocnicy:

4. Nwankwo Obiora (1991), NGA, 2018 PAE Levadiakos 15-3 5
7. Diogo Filipe Costa Rocha - Rochinha (1995), POR, 2017 Standard Liege (odszedł w styczniu 2019 do Vitorii Guimaraes) 16-1 5
8. David Martins Simao - David Simao (1990), POR, 2017 CSKA Sofia (odszedł w styczniu 2019 do Royalu Antwerp FC) 13-1 6
8. Gustavo Affonso Sauerbeck - Gustavo Sauer (1993), BRA, 2019 Botew Płowdiw (przyszedł w styczniu 2019 z Botewu Płowdiw) 10-1 3
9. Mateus Galiano da Costa - Mateus (1984), ANG, 2017 FC Arouca 30-5 6
10. Fabio Ricardo Gomes da Fonseca - Fabio Espinho (1985), POR, 2016 CF Malaga 23-2 4
12. Jeferson Fernandes Macedo - Perdigao (1991), BRA, 2019 GD Chaves (przyszedł w styczniu 2019 z GD Chaves) 12-1 2
16. Yaw Ackah (1999), GHA, 2018 drużyna młodzieżowa 2-0
18. Andre Filipe Claro de Jesus - Andre Claro (1991), POR, 2018 GD Estoril 16-1 1
21. Aymen Tahar (1989), ALG, 2017 Gaz Metan Medias 4-0
23. Rafael Eduardo Costa - Rafael Costa (1991), BRA, 2018 RB Brasil 30-2 4
31. Matheus da Cunha Gomes - Matheus Indio (1996), BRA, 2018 GD Estoril (przyszedł w sierpniu 2018 z GD Estoril) 17-1 4
42. Idris Mandiang (1984), SEN, 2014 FC Moreirense 18-0 4 1
45. Gilson Sequeira da Costa - Gilson Costa (1996), POR, 2017 Benfica Lizbona B (odszedł w sierpniu 2018 na wolny transfer, a następnie do GD Estoril) 0-0
88. Fabio Samuel Amorim Silva - Samu (1996), POR, 2018 SC Espinho 1-0
94. Gabriel Nunes da Cunha - Gabriel Nunes (1994), BRA, 2018 rezerwy (odszedł w lutym 2019 do America (RJ)) 2-0

Napastnicy:

11. Yusupha Njie (1994), GAM, 2017 FUS Rabat 11-4 1
14. Alberto Bueno Calvo - Alberto Bueno (1988), ESP, 2019 FC Porto B (przyszedł w styczniu 2019 z FC Porto B) 15-2 1
19. Ibra Koneh (1994), CMR, 2018 FC Lusitania Lourosa (odszedł w sierpniu 2018 na wolny transfer i przyszedł we wrześniu 2018 z wolnego transferu, a następnie odszedł w styczniu 2019 do GD Estoril) 6-0
28. Federico Falcone (1990), ARG, 2018 Desportivo Aves 23-4 3
33. Rafael Guimaraes Lopes - Rafa Lopes (1991), POR, 2018 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2018 z wolnego transferu) 25-2 2
39. Vasco Mendes Paciencia - Vasco Paciencia (2000), POR, 2018 drużyna młodzieżowa FC Porto 0-0
Idelino Gomes Colubali - Ide Colubali (1994), GBI, 2018 CD Cinfaes (odszedł we wrześniu 2018 do rezerw) 0-0

Trener: Jorge Simao (1976), POR, 2017 wolny transfer (do 26.01.2019)
Lito Vidigal (1969), POR, 2019 Vitoria Setubal (od 26.01.2019)


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=11310