Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dunfermline Athletic 1997/98 |
Dunfermline Athletic 1997/98:
Bramkarze:
Zoran Lemajić (1960), MON, 1996 CS Maritimo 0-0
Ian Westwater (1963), SCO, 1994 FC Falkirk 36-0 1
Obrońcy:
Dave Barnett (1967), ENG, 1997 Birmingham City (odszedł w marcu 1998 do FC Port Vale) 21-1 3 1
John Clark (1964), SCO, 1996 Ross County (odszedł w sierpniu 1997 do Berwick Rangers) 0-0
John Fraser (1978), SCO, 1995 drużyna młodzieżowa 7-0 1
Craig Ireland (1975), SCO, 1996 FC Aberdeen 12-1 2
Scott McCulloch (1975), SCO, 1997 Hamilton Academical (przyszedł w grudniu 1997 z Hamilton Academical) 18-0 6
Paul McDonald (1968), SCO, 1998 wolny transfer (przyszedł w styczniu 1998 z wolnego transferu) 3-0
Colin Miller (1964), CAN, 1995 Heart of Midlothian (odszedł w marcu 1998 do Ayr United) 13-0 1
Ray Sharp (1969), SCO, 1996 Preston North End 3-0
Greg Shields (1976), SCO, 1997 Glasgow Rangers 36-0 3
Jamie Squires (1975), ENG, 1998 Preston North End (przyszedł w marcu 1998 z Preston North End i odszedł w maju 1998 do Preston North End) 5-0
Andy Tod (1971), SCO, 1993 Kelty Hearts 36-0 3
Richard Watson (1975), AUS, 1997 Canberra Cosmos (przyszedł (przyszedł we wrześniu 1997 z Canberra Cosmos i odszedł w październiku 1997 na wolny transfer, a następnie do Ayr United) 0-0
Steven Welsh (1968), SCO, 1996 Peterborough United 6-0
Pomocnicy:
Harry Curran (1966), SCO, 1996 Partick Thistle (odszedł w marcu 1998 do Greenock Morton) 17-1 2
Ivo den Bieman (1967), HOL, 1993 FC Dundee 25-0 1
Derek Fleming (1973), SCO, 1994 Meadowbank Thistle (odszedł we wrześniu 1997 do FC Dundee) 2-0 1
Hamish French (1964), SCO, 1991 Dundee United 32-4 2
Richard Huxford (1969), ENG, 1998 FC Burnley (przyszedł w lutym 1998 z FC Burnley) 10-0 3
Craig Martin (1978), SCO, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Mark McCulloch (1975), SCO, 1994 FC Clachnacuddin (odszedł w sierpniu 1997 do CT Inverness) 0-0
Marc Millar (1969), SCO, 1994 Brechin City 14-2 3 1
Allan Moore (1964), SCO, 1994 FC Saint Johnstone (odszedł w marcu 1998 do FC Livingston) 22-0 4
Craig Robertson (1963), SCO, 1991 FC Aberdeen 21-0 1
Sergio Duarte (1966), BRA, 1997 wolny transfer (przyszedł w październiku 1997 z wolnego transferu) 16-0 2
George Shaw (1969), SCO, 1997 FC Dundee (przyszedł we wrześniu 1997 z FC Dundee) 23-2 1
Scott Young (1977), SCO, 1996 FC Saint Johnstone 0-0
Napastnicy:
David Bingham (1970), SCO, 1995 Forfar Athletic 30-5 2
Gerry Britton (1970), SCO, 1996 FC Dundee 16-3 2
Craig Faulconbridge (1978), ENG, 1998 rezerwy Coventry City (przyszedł w marcu 1998 z rezerw Coventry City i odszedł w maju 1998 do rezerw Coventry City) 7-1
Colin Nish (1981), SCO, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Stewart Petrie (1970), SCO, 1993 Forfar Athletic 27-2 3
Greg Shaw (1970), SCO, 1995 FC Falkirk (odszedł w styczniu 1998 do FC Airdrieonians) 0-0
Andy Smith (1968), SCO, 1995 FC Airdrieonians 33-16 8
Chris Templeman (1980), SCO, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Bert Paton (1942), SCO, 1993 wolny transfer
Asystent trenera: Dick Campbell (1953), SCO, 1993 wolny transfer |
|
|
|
|