Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Esbjerg FB 2016/17 |
Esbjerg FB 2016/17:
Bramkarze:
1. Jonas Jensen (1985), DEN, 2014 wolny transfer 8-0
16. Jeppe Hojbjerg (1995), DEN, 2016 FC Fredericia 24-0 1
30. Martin Dubravka (1989), SVK, 2014 MSK Zilina (odszedł w lipcu 2016 do Slovana Liberec) 0-0
35. Lars Mikkelsen (1998), DEN, 2016 rezerwy PSV Eindhoven 0-0
99. Lars Winde (1975), DEN, 2016 wznowienie kariery 0-0
Obrońcy:
3. Daniel Stenderup (1989), DEN, 2014 Brondby Kopenhaga (odszedł w styczniu 2017 do FC Roskilde) 8-0
3. Konstantinos Tsimikas (1996), GRE, 2017 Olympiakos Pireus (przyszedł w styczniu 2017 z Olympiakosu Pireus) 9-2 3
5. Georgios Katsikas (1990), GRE, 2017 FC Twente (przyszedł w styczniu 2017 z FC Twente) 10-0 4
14. Jesper Lauridsen (1991), DEN, 2016 FC Midtjylland 14-0
15. Ryan Laursen (1992), DEN, 2013 Lyngby BK (odszedł w styczniu 2017 do Odense BK) 13-0 3
18. Leon Jessen (1986), DEN, 2015 FC Kaiserslautern (zakończył karierę w styczniu 2017) 14-0 1
18. Otar Kakabadze (1995), GEO, 2017 Gimnastic Tarragona (przyszedł w styczniu 2017 z Gimnastic Tarragona) 9-0 2
23. Andreas Nordvik (1987), NOR, 2016 Sarpsborg FF 24-2 2
24. Marco Lund (1996), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 23-1 1
25. Jeppe Brinch (1995), DEN, 2013 drużyna młodzieżowa 8-0 1
32. Nikolaj Hagelskjaer (1990), DEN, 2016 FC Fredericia 13-0
40. Daniel Anyembe (1998), KEN, 2015 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
4. Victor Palsson (1991), ISL, 2015 Helsingborgs IF 30-2 3
5. Bjorn Paulsen (1991), DEN, 2015 FC SonderjyskE (odszedł w styczniu 2017 do Hammarby IF) 20-2 2
6. Magnus Lekven (1988), NOR, 2012 Odds BK (odszedł w lipcu 2016 do Valerengi Oslo) 2-0
6. Lasha Parunashvili (1993), GEO, 2017 Dinamo Tbilisi (przyszedł w lutym 2017 z Dinama Tbilisi) 2-0
7. Jesper Jorgensen (1984), DEN, 2016 KSV Waregem 17-1 4
8. Jeppe Andersen (1992), DEN, 2013 Vejle BK 12-2 3
10. Awer Mabil (1995), AUS, 2016 FC Midtjylland (przyszedł w sierpniu 2016 z FC Midtjylland) 25-4 4 1
17. Casper Nielsen (1994), DEN, 2012 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2017 do Odense BK) 17-0 1
17. Emmanuel Oti Essigba (1996), GHA, 2017 Sporting Braga B (przyszedł w styczniu 2017 ze Sportingu Braga B) 4-0
21. Mark Brink (1998), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 12-0 3
26. Mathias Kristensen (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 10-0
38. Jakob Sorensen (1998), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 8-0 1
Napastnicy:
9. Mads Hvilsom (1992), DEN, 2016 Eintracht Braunschweig 24-2 2
11. Budu Zivzivadze (1994), GEO, 2017 FC Samtredia (przyszedł w styczniu 2017 z FC Samtredii) 7-0 1
22. Brent McGrath (1991), AUS, 2016 FC Fredericia 17-1 1
27. Robin Soder (1991), SWE, 2014 IFK Goteborg 28-10 1
33. Kevin Niclas Mensah (1991), DEN, 2015 Viborg FF (odszedł w styczniu 2017 do Brondby Kopenhaga) 13-1 3
39. Anders Dreyer (1998), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa 6-1
Trener: Colin Todd (1948), ENG, 2016 FC Randers (do 05.12.2016)
Lars Lungi Sorensen (1969), DEN, 2016 asystent trenera (od 06.12.2016)
Asystent trenera: Lars Lungi Sorensen (1969), DEN, 2015 trener drużyny młodzieżowej (do 05.12.2016)
Trener bramkarzy: Lars Winde (1975), DEN, 2012 piłkarz
Dyrektor sportowy: Ted van Leeuwen (1952), HOL, 2016 FC Twente (od 04.10.2016) |
|
|
|
|