Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Brondby Kopenhaga 2016/17 |
Brondby Kopenhaga 2016/17:
Bramkarze:
1. Frederik Ronnow (1992), DEN, 2015 AC Horsens 34-0 2
16. Mads Toppel (1982), DEN, 2015 wolny transfer (zakończył karierę w styczniu 2017) 0-0
16. Adam Kwarasey (1987), GHA, 2017 SK Rosenborg (przyszedł w styczniu 2017 z SK Rosenborg) 2-0
30. Viktor Anker (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
40. Jacob Pryts Larsen (1998), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2017 do Naestved BK) 0-0
Obrońcy:
2. Jesper Juelsgaard (1989), DEN, 2015 Evian Thonon (odszedł w sierpniu 2016 do Aarhus GF) 4-0 1
2. Yun Suk-Young (1990), KOR, 2016 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2016 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2017 do Kashiwy Reysol) 0-0
4. Benedikt Rocker (1989), GER, 2016 Greuther Furth 34-0 7
5. Martin Albrechtsen (1980), DEN, 2012 FC Midtjylland (odszedł w styczniu 2017 do AC Horsens) 2-0
5. Gregor Sikosek (1994), SVN, 2017 FC Koper (przyszedł w styczniu 2017 z FC Koper) 10-0 3 1 1
6. Hjortur Hermannsson (1995), ISL, 2016 rezerwy PSV Eindhoven 32-1 4 1
13. Johan Larsson (1990), SWE, 2015 Elfsborg IF 35-2 3
23. Patrick da Silva (1994), DEN, 2016 FC Randers (odszedł w październiku 2016 na wolny transfer, a następnie do FC Nordsjaelland) 1-0
23. Paulus Arajuuri (1988), FIN, 2017 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 2017 z Lecha Poznań) 8-0 4
27. Svenn Crone (1995), DEN, 2015 Bronshoj BK 29-0 4
28. Mads Juel Andersen (1997), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2016 do HB Koge) 0-0
34. Christian Enemark (1999), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 2-0
38. Joel Kabongo (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
7. Thomas Kahlenberg (1983), DEN, 2013 wolny transfer 2-0
8. Rodolph Austin (1985), JAM, 2015 wolny transfer 23-1 5
10. Hany Mukhtar (1995), GER, 2016 Benfica Lizbona (przyszedł w lipcu 2016 z Benfiki Lizbona) 29-6 7
11. Jonas Borring (1985), DEN, 2016 wolny transfer (odszedł w lipcu 2016 do FC Midtjylland) 1-0
11. Zsolt Kalmar (1995), HUN, 2017 RB Leipzig (przyszedł w styczniu 2017 z RB Leipzig) 12-0
12. Frederik Holst (1994), DEN, 2011 drużyna młodzieżowa 24-2 6
14. Kevin Niclas Mensah (1991), DEN, 2017 Esbjerg FB (przyszedł w styczniu 2017 z Esbjerg FB) 8-1
15. David Boysen (1991), DEN, 2016 Lyngby BK (odszedł w lipcu 2016 do Rody JC) 0-0
17. Rezan Corlu (1997), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa 4-0
18. Lebogang Phiri (1994), RPA, 2013 rezerwy Bidvest Wits 34-1 1
19. Christian Norgaard (1994), DEN, 2013 Hamburger SV 31-4 7
21. Andrew Hjulsager (1995), DEN, 2013 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2017 do Celty Vigo) 19-7 5
25. Christian Jakobsen (1993), DEN, 2015 FC Roskilde (odszedł w styczniu 2017 do FC SonderjyskE) 16-1 1
29. Jan Kliment (1993), CZE, 2016 VfB Stuttgart (przyszedł w sierpniu 2016 z VfB Stuttgart) 18-1 2
Napastnicy:
9. Teemu Pukki (1990), FIN, 2014 Celtic Glasgow 34-20 3
15. Marcos Ureńa (1990), COS, 2016 FC Midtjylland (przyszedł w sierpniu 2016 z FC Midtjylland i odszedł w styczniu 2017 do San Jose Earthquakes) 13-0
20. Kamil Wilczek (1988), POL, 2016 FC Carpi 30-13 4
22. Gustaf Nilsson (1997), SWE, 2016 Falkenbergs FF 11-1
24. Daniel Stuckler (1997), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa Lyngby BK (odszedł w styczniu 2017 do HB Koge) 1-0
26. Jose Nuńez (1988), PAR, 2016 Olimpia Asunción (odszedł w styczniu 2017 do Nacionalu Asunción) 0-0
35. Oliver Carrara (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Magnus Warming (2000), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 1-0
Trener: Alexander Zorniger (1967), GER, 2016 wolny transfer
Asystenci trenera: Martin Retov (1980), DEN, 2017 trener drużyny młodzieżowej (od 12.03.2017)
Tamas Bodog (1970), HUN, 2016 wolny transfer (do 12.03.2017)
Mark Strudal (1968), DEN, 2015 FC Nordsjaelland
Trener bramkarzy: Lars Hogh † (1959), DEN, 2016 reprezentacja Danii (od 27.07.2016)
Dyrektor sportowy: Troels Bech (1966), DEN, 2015 wolny transfer |
|
|
|
|