Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Midtjylland 2016/17 |
FC Midtjylland 2016/17:
Bramkarze:
16. Johan Dahlin (1986), SWE, 2015 SK Genclerbirligi 24-0 1
25. Patryk Wolański (1991), POL, 2015 Vejle BK (odszedł w sierpniu 2016 do AC Horsens) 0-0
30. Andreas Raahauge (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Mikkel Andersen (1988), DEN, 2015 FC Reading 13-0
Obrońcy:
2. Kian Hansen (1989), DEN, 2015 FC Nantes 30-2 6
5. Marc Dal Hende (1990), DEN, 2017 FC SonderjyskE (przyszedł w styczniu 2017 z FC SonderjyskE) 4-0 1
13. Alexander Munksgaard (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2016 do Lyngby BK) 1-0
18. Kristian Dirks Riis (1997), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 14-0 5
20. Rasmus Nicolaisen (1997), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 7-0
26. Patrick Banggaard (1994), DEN, 2013 Vejle BK (odszedł w styczniu 2017 do SV Darmstadt) 20-1 5
28. Andre Romer (1993), DEN, 2011 drużyna młodzieżowa 31-3 7 1
40. Andreas Poulsen (1999), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 1-0
43. Rasmus Nissen Kristensen (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 33-2 2 1
70. Filip Novak (1990), CZE, 2015 FK Jablonec 33-5 2
Pomocnicy:
3. Tim Sparv (1987), FIN, 2014 Greuther Furth 4-0 1
6. Markus Halsti (1984), FIN, 2016 wolny transfer 15-0 4 1
7. Jakob Poulsen (1983), DEN, 2014 AS Monaco 35-6 4
8. Rafael van der Vaart (1983), HOL, 2016 Real Betis (przyszedł w sierpniu 2016 z Realu Betis) 15-2 1
11. Jonas Borring (1985), DEN, 2016 Brondby Kopenhaga (przyszedł w lipcu 2016 z Brondby Kopenhaga) 33-3 2
14. Simon Kroon (1993), SWE, 2017 FC SonderjyskE (przyszedł w styczniu 2017 z FC SonderjyskE) 5-0
17. Kristoffer Olsson (1995), SWE, 2014 Arsenal Londyn (odszedł w styczniu 2017 do AIK-u Sztokholm) 13-1 2
21. Kaan Kairinen (1998), FIN, 2016 Inter Turku 2-0
22. Mikkel Duelund (1997), DEN, 2014 drużyna młodzieżowa 32-8 5
27. Pione Sisto (1995), DEN, 2012 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2016 do Celty Vigo) 2-2
34. Mikael Anderson (1998), ISL, 2016 drużyna młodzieżowa 2-0
35. Gloire Rutikanga (1997), DRC, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Rilwan Hassan (1991), NGA, 2009 drużyna młodzieżowa 34-4 3
39. Victor Torp (1999), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
42. Babajide David Akintola (1996), NGA, 2016 FC Thisted (odszedł w marcu 2017 do FK Jerv) 0-0
45. Awer Mabil (1995), AUS, 2015 Adelaide United (odszedł w sierpniu 2016 do Esbjerg FB) 0-0
77. Daniel Royer (1990), AUT, 2015 Austria Wiedeń (odszedł w sierpniu 2016 do New York Red Bull) 0-0
77. Bruninho (1989), BRA, 2016 rezerwy Guangzhou R&F (przyszedł w sierpniu 2016 z rezerw Guangzhou R&F) 11-0 3
88. Gustav Wikheim (1993), NOR, 2016 AA Gent (przyszedł w sierpniu 2016 z AA Gent) 21-4 2
Napastnicy:
9. Janus Drachmann (1988), DEN, 2017 FC SonderjyskE (przyszedł w styczniu 2017 z FC SonderjyskE) 9-0 2 1
10. Martin Pusić (1987), AUT, 2015 Esbjerg FB (odszedł w styczniu 2017 do Sparty Rotterdam) 12-2
11. Marcos Ureńa (1990), COS, 2014 Kubań Krasnodar (odszedł w lipcu 2016 do Brondby Kopenhaga) 0-0
14. Vaclav Kadlec (1992), CZE, 2016 Eintracht Frankfurt (odszedł we wrześniu 2016 do Sparty Praga) 7-3
19. Marco Larsen (1993), DEN, 2016 Vejle BK (odszedł w styczniu 2017 do HB Koge) 1-0
24. Mads Thychosen (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 4-0
33. Paul Onuachu (1994), NGA, 2015 Vejle BK 35-17 3
44. Zackarias Faour (1998), SWE, 2016 rezerwy Manchesteru City (przyszedł we wrześniu 2016 z rezerw Manchesteru City) 0-0
Trener: Jess Thorup (1970), DEN, 2015 reprezentacja Danii U-21
Trener bramkarzy: Nikolai Pold (1977), DEN, 2016 AC Horsens |
|
|
|
|