Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC St. Johnstone 2016/17 |
FC Saint Johnstone 2016/17:
Bramkarze:
1. Alan Mannus (1982), NIR, 2011 Shamrock Rovers 14-0
12. Zander Clark (1992), SCO, 2015 Queen of the South 26-0
Obrońcy:
3. Thomas Scobbie (1988), SCO, 2012 FC Falkirk 16-0
6. Steven Anderson (1985), SCO, 2004 Dundee United 26-3 5
14. Joe Shaughnessy (1992), IRL, 2015 FC Aberdeen 38-1 1
15. Brad McKay (1993), SCO, 2016 Dunfermline Athletic (odszedł w sierpniu 2016 do CT Inverness) 2-0
15. Clive Smith (1997), WAL, 2017 Preston North End (przyszedł w styczniu 2017 z Preston North End) 2-0
19. Richard Foster (1985), SCO, 2016 Ross County (przyszedł w sierpniu 2016 z Ross County) 33-1 4 1
22. Keith Watson (1989), SCO, 2016 FC St. Mirren 4-1 1
23. Liam Gordon (1996), SCO, 2016 Elgin City (odszedł w styczniu 2017 do FC Peterhead) 0-0
24. Brian Easton (1988), SCO, 2013 FC Dundee 37-0 1
28. Ally Gilchrist (1995), SCO, 2016 FC Peterhead 0-0
36. Cameron Thompson (1999), SCO, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
39. Aaron Comrie (1997), SCO, 2016 rezerwy 1-0
Pomocnicy:
4. Blair Alston (1992), SCO, 2016 FC Falkirk 35-2 7
7. Chris Millar (1983), SCO, 2008 Greenock Morton 17-0 1
8. Murray Davidson (1988), SCO, 2009 FC Livingston 23-3 8
10. David Wotherspoon (1990), CAN, 2013 FC Hibernian 32-1 5
11. Danny Swanson (1986), SCO, 2016 Heart of Midlothian 30-10 8 1
17. Michael Coulson (1988), ENG, 2016 York City 15-0 2
18. Paul Paton (1987), NIR, 2016 Dundee United 27-1 10
26. Liam Craig (1986), SCO, 2015 FC Hibernian 35-5 10
27. Craig Thomson (1995), SCO, 2015 Elgin City (odszedł w sierpniu 2016 do FC Stanraer i przyszedł w styczniu 2017 z FC Stanraer) 9-1
32. Connor McLaren (1997), SCO, 2016 Elgin City 0-0
49. Daniel Jardine (1998), SCO, 2016 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Steven MacLean (1982), SCO, 2012 wolny transfer 32-9 8
20. Joe Gormley (1989), NIR, 2016 Peterborough United (przyszedł w sierpniu 2016 z Peterborough United i odszedł w październiku 2016 do Peterborough United, a następnie zakończył karierę) 1-0
25. Chris Kane (1994), SCO, 2015 FC Dumbarton 24-5 4
29. Graham Cummins (1987), IRL, 2015 Exeter City 29-5 4
31. Greg Hurst (1997), SCO, 2015 rezerwy Stirling Albion (odszedł w sierpniu 2016 do Berwick Rangers i przyszedł w styczniu 2017 z Berwick Rangers) 1-0
33. George Hunter (1996), SCO, 2016 rezerwy 0-0
Trener: Tommy Wright (1963), NIR, 2013 asystent trenera
Asystent trenera: Callum Davidson (1976), SCO, 2013 piłkarz |
|
|
|
|