Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Raków Częstochowa 2016/17


Raków Częstochowa 2016/17:

Bramkarze:

1. Tomasz Loska (1996), POL, 2016 rezerwy Górnika Zabrze (odszedł w styczniu 2017 do Górnika Zabrze) 19-0 1
1. Mateusz Lis (1997), POL, 2017 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 2017 z Lecha Poznań) 13-0
33. Mateusz Kos (1987), POL, 2010 Skalnik Gracze 0-0
33. Kamil Czapla (1996), POL, 2016 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (przyszedł w sierpniu 2016 z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie) 2-0
Jakub Jastrzębski (1998), POL, 2016 Victoria Częstochowa (odszedł w sierpniu 2016 do Victorii Częstochowa) 0-0
Błażej Stępień (1999), POL, 2015 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Tomas Petrasek (1992), CZE, 2016 Viktoria Zizkov 33-8 8
4. Adam Mesjasz (1993), POL, 2016 Polonia Poraj 23-1 1
4. Krzysztof Małolepszy (1997), POL, 2016 rezerwy 0-0
15. Kamil Wojtyra (1997), POL, 2014 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany we wrześniu 2016, zarejestrowany w listopadzie 2016 i ponownie odrejestrowany w listopadzie 2016; do września nosił numer 8) 3-0 1
15. Łukasz Sołowiej (1988), POL, 2017 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 2017 z Jagiellonii Białystok) 10-0 4
16. Błażej Cyfert (1992), POL, 2015 Lech Poznań (odszedł w lutym 2017 do Olimpii Zambrów) 5-0 2
17. Grzegorz Rogala (1995), POL, 2016 rezerwy Lecha Poznań (odszedł w sierpniu 2016 do Błękitnych Stargard Szczeciński) 0-0
26. Łukasz Góra (1993), POL, 2012 Gwarek Zabrze 26-1 4

Pomocnicy:

5. Tomasz Margol (1989), POL, 2016 Nadwiślan Góra 30-5 5 1
6. Filip Kowalczyk (1996), POL, 2016 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 32-3 3
7. Rafał Figiel (1991), POL, 2015 Górnik Wałbrzych 31-10 7 1
11. Maciej Pałaszewski (1998), POL, 2016 Śląsk Wrocław (odszedł w sierpniu 2016 do rezerw Śląska Wrocław) 1-0
11. Konrad Zaradny (1997), POL, 2016 Zagłębie Sosnowiec (przyszedł w lipcu 2016 z Zagłębia Sosnowiec i odszedł w lutym 2017 do Zagłębia Sosnowiec, a następnie do Siarki Tarnobrzeg; zarejestrowany od sierpnia, do sierpnia nosił numer 23) 11-1 1
11. Jakub Łabojko (1997), POL, 2017 Ruch Radzionków (przyszedł w styczniu 2017 z Ruchu Radzionków; zarejestrowany od lutego 2017) 15-1 2
13. Piotr Malinowski (1984), POL, 2015 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32-6 5
15. Dominik Bronisławski (1996), POL, 2015 Górnik Wałbrzych (odszedł w styczniu 2017 na wolny transfer, a następnie do Górnika Wałbrzych; odrejestrowany w listopadzie 2016) 0-0
18. Lukas Duriska (1992), CZE, 2016 MFK Frydek-Mistek 25-1 3 1
19. Łukasz Kmieć (1992), POL, 2010 Górnik Zabrze (odrejestrowany w styczniu 2017 i ponownie zarejestrowany w kwietniu 2017) 7-0
19. Karol Żmijewski (1997), POL, 2017 Zagłębie Lubin (przyszedł w styczniu 2017 z Zagłębia Lubin) 3-0
23. Dawid Kamiński (1995), POL, 2015 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2017 do Widzewa Łódź; odrejestrowany w lipcu 2016 i ponownie zarejestrowany w sierpniu 2016) 3-0
23. Tomasz Wróbel (1982), POL, 2017 Rozwój Katowice (przyszedł w styczniu 2017 z Rozwoju Katowice) 14-0
25. Damian Warchoł (1995), POL, 2015 Widzew Łódź (odszedł w sierpniu 2016 do Olimpii Grudziądz) 2-2
27. Przemysław Mizgała (1992), POL, 2016 rezerwy Legii Warszawa 21-2 1
77. Patryk Szymański (1993), POL, 2016 GKS Katowice (odszedł w styczniu 2017 do ŁKS-u Łódź) 10-0 2
Norbert Misiak (1994), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w październiku 2016 z wolnego transferu) 0-0
Jakub Piątek (1998), POL, 2015 drużyna młodzieżowa Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2017 na wolny transfer, a następnie do GKS-u Tychy) 0-0

Napastnicy:

8. Peter Mazan (1990), SVK, 2016 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2016 z wolnego transferu) 24-3 10
9. Tomasz Płonka (1986), POL, 2016 Stal Stalowa Wola 28-2 2
10. Adam Czerkas (1984), POL, 2016 Rozwój Katowice 29-7 5
17. Przemysław Oziębała (1986), POL, 2016 Stal Stalowa Wola 29-10 2
21. Kacper Łazaj (1995), POL, 2015 Lechia Gdańsk (odszedł w sierpniu 2016 do KS-u Chwaszczyno) 0-0
25. Łukasz Siedlik (1997), POL, 2016 Ruch Chorzów (przyszedł w sierpniu 2016 z Ruchu Chorzów) 18-1 1
Alan Jaworski (1999), POL, 2015 drużyna młodzieżowa 0-0
Daniel Rumin (1997), POL, 2016 rezerwy (odszedł w marcu 2017 do Skry Częstochowa) 0-0

Trener: Marek Papszun (1974), POL, 2016 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Asystent trenera: Maciej Kędziorek (1980), POL, 2016 wolny transfer
Trener bramkarzy: Maciej Sikorski (1978), POL, 2016 wolny transfer

Adam Mesjasz nosił numer 4 zamiennie z Krzysztofem Małolepszym. Mateusz Kos nosił numer 33 zamiennie z Kamilem Czaplą.

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET