Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AD Alcorcón 2016/17 |
AD Alcorcón 2016/17:
Bramkarze:
1. Marko Dmitrović (1992), SRB, 2015 Charlton Athletic 41-0 4
13. Dani Jimenez (1990), ESP, 2015 SD Huesca 2-0
38. Ricardo Alonso (1992), ESP, 2016 Atletico Astorga 0-0
Obrońcy:
2. Federico Vega (1993), ARG, 2015 River Plate 28-1 6
3. David Navarro (1980), ESP, 2016 UD Levante 30-3 6
4. Rafa Paez (1994), ESP, 2015 FC Liverpool 10-0 3 1
5. Razvan Ochirosii (1989), ROM, 2015 CD Guijuelo 6-0
16. Carlos Bellvis (1985), ESP, 2014 Deportivo Ponferradina 38-1 8 1
18. Unai Elgezabal (1993), ESP, 2016 SD Eibar 21-0 5
22. Nelson (1983), POR, 2015 Belenenses Lizbona 19-0 3
23. Ivan Gonzalez (1988), ESP, 2016 ASA Targu Mures (odszedł w styczniu 2017 do Wisły Kraków) 8-0 5
24. Lucien Owona (1990), CMR, 2017 FC Villanovense (przyszedł w styczniu 2017 z FC Villanovense) 16-2 5
26. Adrian Dieguez (1996), ESP, 2016 rezerwy 5-0 1 1
37. Stephane Serbourdin (1995), ESP/FRA, 2016 rezerwy 0-0
42. Jorge Cuenca (1996), BOL, 2016 rezerwy 5-0
Pomocnicy:
6. Daniel Toribio (1988), ESP, 2015 Deportivo Alaves 39-2 6
8. Sergio Aguza (1992), ESP, 2016 Deportivo Ponferradina (odszedł w styczniu 2017 do CF Córdoba) 15-0 4
9. Samuel Delgado (1993), ESP, 2016 Albacete Balompie (odszedł w styczniu 2017 do Cultural Leonesa) 11-0
10. Pablo Perez (1993), ESP, 2016 Sporting Gijón (przyszedł w sierpniu 2016 ze Sportingu Gijón) 33-2 5 1
12. Victor Perez (1988), ESP, 2016 Real Valladolid 30-1 3
14. Alvaro Rey (1989), ESP, 2015 Real Murcia (odszedł w styczniu 2017 na wolny transfer, a następnie do FC Panetolikos) 6-0 1
15. Manuel Sanchez (1988), ESP, 2016 Osasuna Pampeluna (odszedł w styczniu 2017 do UCAM-u Murcia) 5-0 2 1
15. Foued Kadir (1983), ALG, 2017 CF Getafe (przyszedł w styczniu 2017 z CF Getafe) 17-0 2 1
17. Ivan Alejo (1995), ESP, 2016 CF Villarreal B 28-1 8 2
20. Tropi (1995), ESP, 2016 CF Valencia 19-0 2
23. Marko Bakić (1993), MON, 2017 Sporting Braga (przyszedł w styczniu 2017 ze Sportingu Braga) 15-1 2
40. Jacobo Gonzalez (1997), ESP, 2016 drużyna młodzieżowa Realu Madryt 2-0 1
Napastnicy:
7. David Rodriguez (1986), ESP, 2014 Brighton & Hove Albion 39-12 4
10. Juan Jose Collantes (1983), ESP, 2015 CE Sabadell (odszedł w sierpniu 2016 do UCAM-u Murcia)
11. Alvaro Gimenez (1991), ESP, 2016 CF Elche 32-2 4
19. Carlos Luque (1993), ARG, 2016 Internacional Porto Alegre 25-0 4
21. Óscar Plano (1991), ESP, 2013 Real Madryt B 38-3 4
24. Luis Fernandez (1993), ESP, 2016 Deportivo La Coruńa (odszedł w styczniu 2017 do UCAM-u Murcia) 4-0
41. Óscar Arribas (1998), ESP, 2016 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Cosmin Contra (1975), ROM, 2016 wolny transfer (do 12.10.2016)
Julio Velazquez (1981), ESP, 2016 wolny transfer (od 13.10.2016) |
|
|
|
|