Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wisła Puławy 2016/17 |
Wisła Puławy 2016/17:
Bramkarze:
1. Andrzej Witan (1990), POL, 2016 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 19-0 1
12. Nazar Penkovets (1987), UKR, 2012 Goverla Uzhgorod 15-0
Mateusz Baranowski (1998), POL, 2015 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Piotr Żemło (1995), POL, 2017 Wisła Kraków (przyszedł w lutym 2017 z Wisły Kraków) 14-1 5
3. Klimas Gusocenko (1989), LTU, 2015 FK Spyris 5-1 1
4. Mateusz Pielach (1988), POL, 2013 Górnik Łęczna 20-0 2
7. Łukasz Turzyniecki (1994), POL, 2015 rezerwy Legii Warszawa (odrejestrowany w styczniu 2017) 6-0 1
13. Michał Budzyński (1988), POL, 2010 Motor Lublin 18-1 4
17. Ivan Litviniuk (1986), UKR, 2013 Okocimski Brzesko 32-1 3
22. Jakub Poznański (1988), POL, 2017 Kotwica Kołobrzeg (przyszedł w styczniu 2017 z Kotwicy Kołobrzeg) 9-0 1
27. Przemysław Kanarek (1992), POL, 2015 Dolcan Ząbki (odszedł w sierpniu 2016 do Orląt Radzyń) 0-0
39. Sebastian Duda (1993), POL, 2016 Stal Mielec 5-0
93. Fabian Hiszpański (1993), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2016 z wolnego transferu; we wrześniu nosił numer 2) 19-0 4
Krystian Kusal (1998), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w maju 2017 z rezerw) 0-0
Pomocnicy:
6. Adrian Cierpka (1995), POL, 2017 Miedź Legnica (przyszedł w styczniu 2017 z Miedzi Legnica) 3-0
7. Jakub Smektała (1987), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2016 z wolnego transferu; w rundzie jesiennej nosił numer 14) 24-2 3
8. Dawid Pożak (1992), POL, 2012 Lewart Lubartów 28-2 2
9. Sylwester Patejuk (1982), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz 33-11 3
10. Sebastian Głaz (1991), POL, 2015 Stal Mielec 17-1 4
14. Adrian Dudkowski (1998), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w styczniu 2017 z rezerw) 1-0
15. Łukasz Płonowski (1997), POL, 2016 Eintracht Braunschweig (A) 3-0
16. Tomasz Sedlewski (1990), POL, 2014 Olimpia Elbląg 19-0 4
18. Piotr Darmochwał (1991), POL, 2016 Wisła Płock 23-1 1 1
20. Arkadiusz Maksymiuk (1992), POL, 2012 Podlasie Biała Podlaska 28-0 8
21. Patryk Słotwiński (1992), POL, 2015 Stal Mielec (odszedł w styczniu 2017 do Motora Lublin) 6-0 2
24. Bartosz Tetych (1996), POL, 2015 wolny transfer (odszedł w lutym 2017 do Elany Toruń) 7-0 1
25. Konrad Szczotka (1995), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 25-1 2
28. Sebastian Wrzesiński (1997), POL, 2016 rezerwy (odszedł w sierpniu 2016 do Orląt Radzyń) 0-0
29. Szymon Wiejak (1995), POL, 2015 Lechia Tomaszów Mazowiecki (odszedł w lutym 2017 do Resovii Rzeszów) 0-0
31. Toni Kolehmainen (1988), FIN, 2017 HJK Helsinki (przyszedł w lutym 2017 z HJK Helsinki) 10-0 1
97. Adrian Popiołek (1997), POL, 2016 rezerwy 20-0 4
98. Dawid Brzeski (1998), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu; do września nosił numer 27) 3-0
Łukasz Skrzypek (1997), POL, 2017 Jutrzenka Giebułtów (przyszedł w lutym 2017 z Jutrzenki Giebułtów) 0-0
Napastnicy:
5. Karol Kalita (1995), POL, 2016 Lublinianka Lublin (odszedł w sierpniu 2016 do Avii Świdnik) 0-0
11. Konrad Nowak (1985), POL, 2009 Stal Kraśnik 30-5 5
23. Mateusz Olszak (1992), POL, 2015 Chełmianka Chełm (odszedł w marcu 2017 do Orląt Radzyń) 11-1 2
26. Adam Patora (1990), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu) 8-1
27. Mariusz Idzik (1997), POL, 2017 Śląsk Wrocław (przyszedł w lutym 2017 ze Śląska Wrocław) 11-4 1
Jakub Sołdecki (1997), POL, 2016 rezerwy Ruchu Chorzów (odszedł w marcu 2017 do Avii Świdnik) 0-0
Trener: Robert Złotnik (1977), POL, 2016 asystent trenera (do 02.01.2017)
Adam Buczek (1978), POL, 2017 KS Polkowice (od 03.01.2017)
Asystent trenera: Robert Złotnik (1977), POL, 2017 trener (od 02.01.2017)
Trener bramkarzy: Adam Piekutowski (1974), POL, 2015 wolny transfer |
|
|
|
|