Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Miedź Legnica 2016/17 |
Miedź Legnica 2016/17:
Bramkarze:
1. Łukasz Sapela (1982), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz 3-0
12. Paweł Mucha (1996), POL, 2015 rezerwy 0-0
33. Paweł Kapsa (1982), POL, 2016 FK Khazar 31-0 3
77. Aleksander Ptak (1977), POL, 2015 KS Polkowice (zakończył karierę w grudniu 2016) 0-0
95. Piotr Smołuch (1995), POL, 2017 Olimpia Kowary (przyszedł w lutym 2017 z Olimpii Kowary) 0-0
Obrońcy:
3. Hunter Gorskie (1991), USA, 2016 Cosmos New York 15-0 3 1
5. Artjom Artjunin (1990), EST, 2016 FC Levadia (odszedł w styczniu 2017 do FC Levadia) 0-0
6. Błażej Telichowski (1984), POL, 2015 GKS Bełchatów (odszedł w lutym 2017 na wolny transfer, a następnie do Tarnovii Tarnowo Podgórne) 0-0
16. Jonathan de Amo (1990), ESP, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu) 19-1 5
19. Grzegorz Bartczak (1985), POL, 2013 Warta Poznań 29-5 10
24. Tomasz Midzierski (1985), POL, 2013 Bogdanka Łęczna 34-2
27. Rumen Trifonov (1985), BUL, 2015 Lokomotiv Sofia 21-0 2
44. Michał Stasiak (1981), POL, 2015 GKS Tychy 17-1 4
92. Giannis Potouridis (1991), GRE, 2017 AE Larisa (przyszedł w marcu 2017 z AE Larisa) 5-0 1
Jakub Księżniakiewicz (1995), POL, 2016 Kotwica Kołobrzeg 0-0
Pomocnicy:
2. Ireneusz Brożyna (1996), POL, 2014 Czarni 1910 Jasło 0-0
4. Wojciech Łobodziński (1982), POL, 2012 wolny transfer 22-3 1
5. Mladen Bartulović (1986), CRO, 2017 wolny transfer (przyszedł w lutym 2017 z wolnego transferu) 10-0 2
7. Łukasz Garguła (1981), POL, 2015 Wisła Kraków 30-2
8. Adrian Cierpka (1995), POL, 2013 rezerwy Lecha Poznań (odszedł w styczniu 2017 do Wisły Puławy) 5-0
8. Marcos Garcia (1987), ESP, 2017 Beroe Stara Zagora (przyszedł w styczniu 2017 z Beroe Stara Zagora) 13-2 2
9. Mariusz Rybicki (1993), POL, 2016 Korona Kielce (przyszedł w sierpniu 2016 z Korony Kielce) 19-2 1
10. Petteri Forsell (1990), FIN, 2016 IFK Mariehamn 30-13 1
11. Óscar Martin (1988), ESP, 2016 FC La Roda (odszedł w styczniu 2017 do UD Socuellamos) 15-0 2
11. Petteri Pennanen (1990), FIN, 2017 Kuopion Palloseura (przyszedł w styczniu 2017 z Kuopion Palloseura) 14-0
15. Mateusz Cieślik (1998), POL, 2015 rezerwy 0-0
18. Michał Bartkowiak (1997), POL, 2016 Śląsk Wrocław (przyszedł w lipcu 2016 ze Śląska Wrocław) 23-1 4
20. Adrian Łuszkiewicz (1986), POL, 2015 Dolcan Ząbki 15-1 3
21. Damian Rasak (1996), POL, 2016 SEF Torres 30-4 4
23. Filip Karbowy (1997), POL, 2016 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w lipcu 2016 z rezerw Legii Warszawa) 2-0
25. Karol Gardzielewicz (1999), POL, 2016 Piast Karnin 2-0
31. Keon Daniel (1987), TRI, 2015 Flota Świnoujście 27-0 5
Bartosz Nowak (1993), POL, 2016 Stal Mielec (odszedł w lipcu 2016 do Ruchu Chorzów) 0-0
Adrian Wójcik (1996), POL, 2016 rezerwy 0-0
Napastnicy:
6. Dejan Djermanović (1988), SVN, 2017 FC Zhetysu (przyszedł w lutym 2017 z FC Zhetysu) 4-0
14. Jakub Chrzanowski (1995), POL, 2015 Chrobry Głogów 6-0 1
17. Jakub Vojtus (1993), SVK, 2016 Universitatea Cluj 12-7 2
29. Paul Batin (1987), ROM, 2016 Dinamo Bukareszt (odszedł w lutym 2017 do Pandurii Targu-Jiu) 16-3 1
Trener: Ryszard Tarasiewicz (1962), POL, 2015 wolny transfer
Trener bramkarzy: Aleksander Ptak (1977), POL, 2016 piłkarz |
|
|
|
|