Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Chrobry Głogów 2016/17 |
Chrobry Głogów 2016/17:
Bramkarze:
1. Mariusz Rzepecki (1984), POL, 2013 Gwardia Koszalin (odszedł w styczniu 2017 do Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie) 1-0
12. Sławomir Janicki (1985), POL, 2013 Polonia Środa Wielkopolska 12-0 3
27. Karol Szymański (1993), POL, 2015 wolny transfer (odszedł w styczniu 2017 do Kotwicy Kołobrzeg) 8-0
27. Anatoliy Gospodinov (1994), BUL, 2017 CSKA Sofia (przyszedł w styczniu 2017 z CSKA Sofii) 13-0
28. Damian Tyźlik (1997), POL, 2015 rezerwy (odszedł we wrześniu 2016 do Mieszka Ruszowice) 0-0
Adam Makuchowski (1997), POL, 2017 Lech Poznań (przyszedł w lutym 2017 z Lecha Poznań) 0-0
Rafał Paluch (1999), POL, 2016 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Michał Michalec (1987), POL, 2010 Pogoń Oleśnica 19-1 4
6. Karol Hodowany (1995), POL, 2015 Siarka Tarnobrzeg 11-0 3
14. Sebastian Murawski (1994), POL, 2016 Pogoń Szczecin (przyszedł w lipcu 2016 z Pogoni Szczecin i odszedł w styczniu 2017 do Pogoni Szczecin, a następnie do Rozwoju Katowice) 6-0
15. Jakub Małucki (1998), POL, 2015 rezerwy (zarejestrowany od lipca 2016) 0-0
16. Michał Ilków-Gołąb (1985), POL, 2015 Miedź Legnica 31-2 8
26. Kamil Szubertowski (1997), POL, 2016 rezerwy Lecha Poznań 10-0 3
30. Ariel Wawszczyk (1991), POL, 2017 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2017 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 13-0 3
42. Seweryn Michalski (1994), POL, 2016 GKS Bełchatów 29-3 4 1
Maciej Magdziak (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
Kacper Pietrzczyk (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa (przyszedł w maju 2017 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Pomocnicy:
5. Maciej Rybak (1997), POL, 2013 wychowanek (odszedł w lutym 2017 do Falubazu Zielona Góra) 0-0
7. Sebastian Bonecki (1995), POL, 2016 Zagłębie Lubin 27-5 11
8. Karol Danielak (1991), POL, 2016 Pogoń Szczecin (przyszedł w lipcu 2016 z Pogoni Szczecin) 26-3 4 1
9. Bartosz Machaj (1993), POL, 2015 Miedź Legnica 25-4 3
10. Marcel Gąsior (1993), POL, 2015 rezerwy Legii Warszawa 23-0 8
14. Michał Borecki (1997), POL, 2017 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2017 z wolnego transferu) 2-0
15. Wiktor Kobiela (1998), POL, 2016 rezerwy (odszedł w lipcu 2016 do KS-u Polkowice) 0-0
17. Damian Sędziak (1988), POL, 2012 Elana Toruń 14-3 3
19. Mateusz Wieteska (1997), POL, 2017 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2017 z Legii Warszawa) 14-3 4
23. Dominik Kościelniak (1995), POL, 2014 Wisła Kraków (odszedł w lutym 2017 do MKS-u Kluczbork) 15-0 3
29. Maksymilian Rozwandowicz (1994), POL, 2016 Lechia Tomaszów Mazowiecki (odszedł w styczniu 2017 do ŁKS-u Łódź) 4-0
36. Sergey Napolov (1996), UKR, 2017 Metalist Kharkiv (przyszedł w styczniu 2017 z Metalista Kharkiv) 1-0
89. Mateusz Machaj (1989), POL, 2016 Śląsk Wrocław 31-7 5
93. Konrad Kaczmarek (1991), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2016 z wolnego transferu) 11-2 1
96. Maciej Kona (1996), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu) 23-0 1
99. Bartosz Kwiecień (1994), POL, 2016 Korona Kielce (przyszedł w lipcu 2016 z Korony Kielce i odszedł w styczniu 2017 do Korony Kielce) 16-3 6
99. Michał Pawlik (1995), POL, 2017 rezerwy Jagiellonii Białystok (przyszedł w lutym 2017 z rezerw Jagiellonii Białystok) 12-0 5
Tomasz Serweta (1998), POL, 2016 rezerwy 0-0
Napastnicy:
2. Łukasz Szczepaniak (1987), POL, 2012 Nielba Wągrowiec 34-6 3
11. Paweł Wojciechowski (1990), POL, 2015 wolny transfer 32-7 4
25. Michał Bednarski (1996), POL, 2012 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2017 do KS-u Polkowice) 3-1
30. Damian Kowalczyk (1995), POL, 2016 rezerwy Pogoni Szczecin (odszedł w styczniu 2017 do Rozwoju Katowice) 9-0
36. Vladimir Khudima (1990), UKR, 2015 Niva Tarnopol (odszedł w grudniu 2016 na wolny transfer) 0-0
Trener: Ireneusz Mamrot (1970), POL, 2010 piłkarz Polonii Trzebnica
Asystent trenera: Adrian Siemieniec (1992), POL, 2014 wolny transfer |
|
|
|
|