Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Greuther Furth 2016/17 |
Greuther Furth 2016/17:
Bramkarze:
1. Sebastian Mielitz (1989), GER, 2015 SC Freiburg (odszedł w styczniu 2017 do rezerw) 0-0
24. Balazs Megyeri (1990), HUN, 2016 CF Getafe 32-0 2
26. Jonas Deumeland (1988), GER, 2017 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2017 z wolnego transferu) 0-0
30. Sascha Burchert (1989), GER, 2016 Hertha Berlin 2-0
34. Marius Funk (1996), GER, 2016 VfB Stuttgart (A) 0-0
Obrońcy:
2. Stephen Sama (1993), GER, 2017 VfB Stuttgart (przyszedł w styczniu 2017 z VfB Stuttgart) 1-0 1
3. Erhun Obanor (1995), NGA, 2016 MFM FC 0-0
4. Lukas Gugganig (1995), AUT, 2016 FSV Frankfurt 5-0 1
5. Nicolai Rapp (1996), GER, 2016 TSG Hoffenheim 18-1 5
7. Niko Giesselmann (1991), GER, 2013 Hannover 96 31-0 7
13. Marco Caligiuri (1984), GER, 2014 Eintracht Braunschweig 29-0 3
21. Khaled Narey (1994), GER, 2016 Borussia Dortmund 31-2 6
22. Johannes van den Bergh (1986), GER, 2017 CF Getafe (przyszedł w styczniu 2017 z CF Getafe) 10-0 2
28. Marcel Franke (1993), GER, 2015 Hallescher FC 31-2 3
29. Sebastian Heidinger (1986), GER, 2016 FC Heidenheim (odszedł w styczniu 2017 do SC Paderborn) 10-0 3
35. Dominik Schad (1997), GER, 2015 drużyna młodzieżowa 9-0 2
38. Dominik Sollfrank (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 1-0
Pomocnicy:
6. Andreas Hofmann (1986), GER, 2015 VfR Aalen 28-0 9
8. Jurgen Gjasula (1985), ALB, 2015 VfR Aalen 12-0 4
14. Mathis Bolly (1990), WKS, 2016 Fortuna Dusseldorf 16-1 3
16. Damjan Djoković (1990), CRO, 2016 wolny transfer (przyszedł w październiku 2016 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2017 do AC Spezii) 7-0 2
16. Adam Pinter (1988), HUN, 2017 Ferencvaros Budapeszt (przyszedł w styczniu 2017 z Ferencvarosu Budapeszt) 13-0 2
17. Zlatko Tripić (1992), NOR, 2015 FK Start 13-1 2
18. Benedikt Kirsch (1996), GER, 2016 rezerwy 13-0 2 1
20. Robert Zulj (1992), AUT, 2014 RB Salzburg 23-6 6
23. Sercan Sararer (1989), TUR, 2016 Fortuna Dusseldorf 16-1 1 1
25. George Davies (1996), SLE, 2014 FC Johansen (odszedł w styczniu 2017 do AC Floridsdorfer) 2-0
27. Christian Derflinger (1994), AUT, 2016 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2016 z wolnego transferu) 2-0
29. Tolcay Cigerci (1995), TUR, 2017 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2017 z wolnego transferu) 2-0
31. Daniel Steininger (1995), GER, 2016 rezerwy 15-1 1
38. Tim Bodenroder (1996), GER, 2015 drużyna młodzieżowa FC Schalke 04 (odszedł w sierpniu 2016 do Wuppertaler SV) 0-0
39. David Raum (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 5-0
40. Patrick Sontheimer (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 11-0 2
Napastnicy:
9. Sebastian Freis (1985), GER, 2015 SC Freiburg 18-3 1
11. Ante Vukusić (1991), CRO, 2016 wolny transfer (odszedł w marcu 2017 na wolny transfer) 7-0
15. Serdar Dursun (1991), TUR, 2016 SK Karagumrukspor 32-10 5
19. Veton Berisha (1994), NOR, 2015 Viking Stavanger 26-3 4
33. Ilir Azemi (1992), KOS, 2012 rezerwy (odszedł w styczniu 2017 do Holstein Kiel) 2-0
Trener: Stefan Ruthenbeck (1972), GER, 2015 VfR Aalen (do 21.11.2016)
Janos Radoki (1972), GER/HUN, 2016 drużyna młodzieżowa (od 22.11.2016)
Asystenci trenera: Mirko Dickhaut (1971), GER, 2016 wolny transfer (od 22.11.2016)
Thomas Kleine (1977), GER, 2016 rezerwy
Trener bramkarzy: Christian Fiedler (1975), GER, 2015 reprezentacja Niemiec U-17
Scout: Paul Hesselbach (1951), GER, 2009 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Ramazan Yildirim (1975), GER/TUR, 2016 scout |
|
|
|
|