Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Ingolstadt 2016/17 |
FC Ingolstadt 2016/17:
Bramkarze:
1. Orjan Nyland (1990), NOR, 2015 FK Molde 12-0
24. Fabijan Buntić (1997), CRO, 2016 VfB Stuttgart (A) 0-0
35. Martin Hansen (1990), DEN, 2016 ADO den Haag 23-0 1
39. Christian Ortag (1995), GER, 2014 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Anthony Jung (1991), GER, 2016 RB Leipzig 16-1 1
12. Giuseppe Leo (1995), GER/ITA, 2016 rezerwy 0-0
17. Hauke Wahl (1994), GER, 2016 SC Paderborn (odszedł w styczniu 2017 do FC Heidenheim) 0-0
18. Romain Bregerie (1986), FRA, 2015 SV Darmstadt 17-3 3 1
23. Robert Bauer (1995), GER, 2014 drużyna młodzieżowa Karlsruher SC (odszedł w sierpniu 2016 do Werderu Brema) 0-0
28. Tobias Levels (1986), GER, 2014 wolny transfer (odszedł w marcu 2017 do rezerw) 10-0 3 1
29. Markus Suttner (1987), AUT, 2015 Austria Wiedeń 31-4 10
32. Marcel Tisserand (1993), DRC, 2016 AS Monaco (przyszedł w sierpniu 2016 z AS Monaco) 28-0 9
33. Florent Hadergjonaj (1994), KOS/SUI, 2016 Young Boys Berno (przyszedł w sierpniu 2016 z Young Boys Berno) 25-1 6
34. Marvin Matip (1985), CMR, 2010 FC Koln 33-0 5
Lukas Gerlspeck (1998), GER, 2017 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2017 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Pomocnicy:
6. Alfredo Morales (1990), USA, 2013 Hertha Berlin 27-1 4 1
8. Roger (1985), BRA, 2012 Energie Cottbus 30-1 6
10. Pascal Gross (1991), GER, 2012 Karlsruher SC 33-5 5
13. Robert Leipertz (1993), GER, 2016 FC Schalke 04 6-0
19. Max Christiansen (1996), GER, 2015 Hansa Rostock 11-0 1 1
20. Patrick Sussek (2000), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
21. Sonny Kittel (1993), GER, 2016 Eintracht Frankfurt 20-2 2
22. Nico Rinderknecht (1997), GER, 2016 Eintracht Frankfurt 0-0
31. Maurice Multhaup (1996), GER, 2015 FC Schalke 04 1-0
36. Almog Cohen (1988), ISR, 2013 FC Nurnberg 31-7 2
Napastnicy:
7. Mathew Leckie (1991), AUS, 2014 FSV Frankfurt 30-0 2 1 1
9. Moritz Hartmann (1986), GER, 2009 FC Koln 14-1
11. Dario Lezcano (1990), PAR, 2016 FC Luzern 33-6 4
14. Stefan Lex (1989), GER, 2014 Greuther Furth 13-0 3
16. Lukas Hinterseer (1991), AUT, 2014 Wacker Innsbruck 28-3 2
Trener: Markus Kauczinski (1970), GER, 2016 Karlsruher SC (do 06.11.2016)
Maik Walpurgis (1973), GER, 2016 wolny transfer (od 12.11.2016)
Asystent trenera: Argirios Giannikis (1980), GER/GRE, 2016 Karlsruher SC (do 12.11.2016)
Trener bramkarzy: Martin Scharrer (1983), GER, 2014 wolny transfer
Prezes: Harald Gartner (1968), GER, 2007 asystent trenera SF Siegen
Dyrektor sportowy: Thomas Linke (1969), GER, 2011 wolny transfer |
|
|
|
|