Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Fortuna Dusseldorf 2005/06 |
Fortuna Dusseldorf 2005/06:
Bramkarze:
1. Carsten Nulle (1975), GER, 2004 RW Oberhausen (odszedł w styczniu 2006 do Górnika Zabrze) 8-0 1
22. Patrick Deuss (1979), GER, 2002 FC Remscheid 28-0 1
33. Dennis Prostka (1980), GER, 2006 Union Solingen (przyszedł w styczniu 2006 z Unionu Solingen) 0-0
Obrońcy:
2. Gerrit Burk (1981), GER, 2003 rezerwy Rody JC 6-0 3 1 1
3. Oliver Barth (1979), GER, 2005 Stuttgarter Kickers 26-1 6 1
4. Dirk Bocker (1976), GER, 2002 Preussen Munster 31-1 7
5. Henri Heeren (1974), HOL, 2005 FC Saarbrucken 23-3 3 1
16. Julius Steegmann (1984), GER, 2002 drużyna młodzieżowa FC Koln 11-0 2
18. Erdal Eraslan (1977), TUR, 2005 KFC Uerdingen 22-0 8 1
21. Hamza Cakir (1985), GER/TUR, 2004 drużyna młodzieżowa 30-2 7
Pomocnicy:
6. Frank Scharpenberg (1971), GER, 2005 SC Verl (odszedł w styczniu 2006 na wolny transfer) 16-0 1
7. Giuseppe Canale (1977), BEL, 2005 FC Bocholt 25-2 7
8. Jorg Albertz (1971), GER, 2005 Greuther Furth 23-3 2 1
12. Ben Abelski (1982), GER, 2001 rezerwy 1-0
13. Engin Kizilarslan (1982), GER/TUR, 2001 drużyna młodzieżowa 13-0 3
14. Tim Kruse (1983), GER, 2004 Bayer Leverkusen (A) 32-2 5
17. Andreas Lambertz (1984), GER, 2002 VfR Neuss 28-6 3 1
23. Gabriel Czajor (1986), GER/POL, 2005 wychowanek 1-0
25. Lukas Marzok (1983), GER/POL, 2003 rezerwy 12-0 3
Napastnicy:
11. Denis Wolf (1983), FIL, 2005 Hannover 96 31-5 1
15. Ahmet Cebe (1983), GER/TUR, 2005 FC Schalke 04 30-3 9 1
19. Ivan Pusić (1985), GER/CRO, 2004 rezerwy 18-3 3
20. Marcel Podszus (1976), GER, 2004 Borussia Moenchengladbach 32-14 5
24. Ermin Melunović (1973), SRB, 2005 SV Wehen 18-0 1
26. Marcus Feinbier (1969), GER, 2005 Greuther Furth (przyszedł we wrześniu 2005 z Greuther Furth) 29-15 9
28. Sinisa Nedeljković (1986), MKD, 2005 rezerwy 1-0
Trener: Uwe Weidemann (1963), GER, 2004 rezerwy
Asystent trenera: Uwe Klein (1970), GER, 2005 wolny transfer
Trener bramkarzy: Herbert Becker (1964), GER, ??? |
|
|
|
|